Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Bol som v Chorvátsku už asi 35x na dovolenke chodim tam od r.1987 od Puly až po Dubrovník a nikdy som žiadnu medúzu nevidel.Neviem aké kusy to má na mysli alaya1 a či tam nebolo vela karlovačka a potom ju niečo kuslo od spodu :-)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

niekedy staci precitat si cely prispevok a porozumiet mu. Inak, uviedla som krajiny, kde je vyskyt meduz. To karlovacko som nemala asi ja.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Sedim v loby bare , pijem Jacka, meduzy v Turecku som v zivote nezazil.more ma 30c , fantazia . Do Chorvatska uz nikdy v zivote .
Prostata je prostata a kupat sa v ladovom mori .........
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

pivko viem to posúdiť bol som tento rok v Chorvátsku (Podgora) a pred týždňom som sa vrátil z Turecka(Side) máš pravdu Turecko je fantázia čo sa týka služieb v hotely ako aj jedlo a pitie v on inclusive si ako v rozprávke ale to je asi tak všetko Chorvátsku sa to nevyrovná tá nádherná príroda borovicové lesy zasahuúce až do mora,modrozelené more,príjemný kamarátsky ludia s ktorými sa bezproblémovo dohovoríš a v neposlednom rade aj pekné dvojnohé medúzy :-)
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
v noci som sa vrátila z Podgory ... žiadna ľadová voda, ale príjemná na plávanie....v tureckom čaji sa plávať nedá ! ... ale kto prežíva dovolenku v lobby bare ....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pivko,zila som tam dlho, tak nekecaj,pokial viem, chodis tam druhy rok,su tam meduzy,ja som teraz na korfu, buduci tyzden split a chod radsej na plaz, ako v bare na dovolenke, to mozes byt aj doma.
Naposledy upravil alaya1 : 28.08.13 at 17:51
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=hrvatska_n
nechápem...Zadar 26 oblačno...jasno od rána...asi idem zazvoniť vedla je DHMZ-Zadar....že či si dali večer vela rakice...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pozeraj predpoved,co som ti dala link a drz mi pocasie do konca buduceho tyzdna,kym doletim,prekvapivo som sa ocitla inde,ako som mala, no potesilo....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Pozeraj predpoved,co som ti dala link a drz mi pocasie do konca buduceho tyzdna,kym doletim,prekvapivo som sa ocitla inde,ako som mala, no potesilo....
aj oni tu:http://prognoza.hr/sedam.php?id=seda...ska&code=14428

inak kukám tu:http://www.accuweather.com/sk/hr/zad...orecast/116272
...viem, že má byť ok
...tak užívaj aj inde
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem,podobne
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
jess
v noci som sa vrátila z Podgory ... žiadna ľadová voda, ale príjemná na plávanie....v tureckom čaji sa plávať nedá ! ... ale kto prežíva dovolenku v lobby bare ....
Do podgory ani zadarmo neda sa tam ani v klude prechadzat lebo promenada je v sezone ako frekventovana cesta a v HR je prijemna voda na plavanie pre ladove medvede t.z. zeny nad 80kg muzi nad 100kg.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1
Pivko,zila som tam dlho, tak nekecaj,pokial viem, chodis tam druhy rok,su tam meduzy,ja som teraz na korfu, buduci tyzden split a chod radsej na plaz, ako v bare na dovolenke, to mozes byt aj doma.
Presne tak , 2 roky a momentalne 5 krat , normalne mi je luto kolko penazi som nechal v HR a vlastne za h..... , v Splite budem skor autom z KE ako ty lietadlom z PO , mozeme sa stavit.cesta z domu do hotela.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pivko,zial,nemozem ti vyhoviet,ja som momentalne na korfu,odtial odchadzam do splitu v noci.vies co,nechaj na kazdom,nech dovolenkuje,kde sa citi dobre,ak ty v turecku,ok,ak niekto v tatrach ok.ak niekto v chorvatsku,nech si dovolenku uziva.ja som v turecku zila dlhsi cas,mne o nom nemusis pisat.ani more,ani pevnina sa vsak chorvatsku nevyrovna.a blahodarne ucinky podnebia tiez.turecko ma prehriate more,to je fakt,malym detom vyhovuje,ale to ti potom staci zajst za roh. Do sarospataku.tak kazdy nech ma taku,aka sa mu paci,myslim dovolenku.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

alaya1
Pivko,zial,nemozem ti vyhoviet,ja som momentalne na korfu,odtial odchadzam do splitu v noci.vies co,nechaj na kazdom,nech dovolenkuje,kde sa citi dobre,ak ty v turecku,ok,ak niekto v tatrach ok.ak niekto v chorvatsku,nech si dovolenku uziva.ja som v turecku zila dlhsi cas,mne o nom nemusis pisat.ani more,ani pevnina sa vsak chorvatsku nevyrovna.a blahodarne ucinky podnebia tiez.turecko ma prehriate more,to je fakt,malym detom vyhovuje,ale to ti potom staci zajst za roh. Do sarospataku.tak kazdy nech ma taku,aka sa mu paci,myslim dovolenku.
Alaya, samé prekvapko, aj Onura poznaš ?
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Takže ako cez Budapešť smerom na Chorvátsko, cez Erzsébet Híd?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pozdravujem z Dalmacie,krasne teplo,more slnko vypeka.
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
Letko
Takže ako cez Budapešť smerom na Chorvátsko, cez Erzsébet Híd?
to je jedno, ktorý híd, v smere od Miškolca to hádže aj na Rákocziho alebo Pétofiho.
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
alaya1
Pozdravujem z Dalmacie,krasne teplo,more slnko vypeka.
a kde si? My sme v Staniči, dnes sme boli u brata na Brele a v delte Neretvy pri Ploče, zajtra ideme na rafting po Cetine, v utorok na farmársky trh do Zadvarja a paragliding na Brelu...turistov je pomenej a počasie je príjemné, všade sú voľné apartmány.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lapejko
alaya1
Pozdravujem z Dalmacie,krasne teplo,more slnko vypeka.
a kde si? My sme v Staniči, dnes sme boli u brata na Brele a v delte Neretvy pri Ploče, zajtra ideme na rafting po Cetine, v utorok na farmársky trh do Zadvarja a paragliding na Brelu...turistov je pomenej a počasie je príjemné, všade sú voľné apartmány.
júj farmársky trh...škoda,že to je daleko...urob aspoň fotečky....údolie Neretvy je krásne....
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
návšteva Starigradu nad Omišom
DSCN4847.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať