Zavrieť

Porady

dlhodobý kašeľ

Čaute prosím o radu, už 2 mesiace kašlem ale hlavne len keď si lahnem, vykašliavam hlieny,niekedy sa až dusím, keď sa posadím tak je to lepšie, problém je hlavne v noci, ináč sa necítim byť chorá, nebolí ma hrdlo nebolia priedušky, brala som rôzne sirupy, nefajčím, bola som už aj u lekára dal mi antibiotiká nakoľko už kašlem 2 mesiace ale nič žiaden pokrok, na noc si dávam Promethazin - oblbovák, ktorý mi kašeľ tlmí aby som mohla spať, ale ani ten nezaberie hneď, poradte čo robiť ako sa kašľa zbaviť napr. nejaké babské recepty. Ďakujem
Usporiadat
slavkasig slavkasig

slavkasig je offline (nepripojený) slavkasig

Ja som sa naučila od svokry : upáliť kryštálový cukor na karamel zaliať vodou nechať prejsť varom kým sa karamel nerozpustí pridať majoránku premiešať a odstaviť piť teplý po dúškoch nič nepokazíš ak pridáš aj cibulu ja ju dávam . Čaj má velmi dobrú chuť a aj nám už roky pomáha. Deti si ho pýtajú aj keď niesú choré.
0 0
Katka19 Katka19

Katka19 je offline (nepripojený) Katka19

ja mam odskušany další recept,zohrej si mlieko pridaj lyžičku medu a asi 2 lyžice kvalitného koňaku a este ak tomu veríš skus od firmy energi Vironal nič s ním nepokazíš ja mam velmi dobre skusenosti s tymito výrobkami a sú čiste na bylinnej báze
0 0
zvedavamt zvedavamt

zvedavamt je offline (nepripojený) zvedavamt

nemam cas citat vsetky rady,ale z vlastnej skusenosti sa daj otestovat na plucne chlamydie.su teras dost rozsirene,ties som prekonala.po 3 antib neprechadzal kasel a dnes mi potvrdili helikobaktera,tak mi chlamydie doliecia spolu s tym.uf
0 0
mandula mandula

mandula je offline (nepripojený) mandula

dlhodobý dráždivý kašeľ, hlavne v noci, môže vzniknúť aj ako nežiadúci vedľajší účinok pri užívaní niektorého lieku zo skupiny ACE-inhibítorov, používaných pri liečbe kardio-vaskulárnych ochorení.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať