Zavrieť

Porady

SPRAVY V TV nečitatelné bločky z ERP po rokoch čo s tým?

V českej TV v správach sa stažoval ponikatel na nečitatelnost bločkov z ERP ktore mu daňový urad vyhodil z účtovníctva a on musel doplatiť daň a pokutu. Má niekto s týmto fenoménom skúsenosti? Tiež mám bločky v účtovníctve ktoré som musel čítať s lupou????
Usporiadat
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

..... .....
0 0
KON-EKON KON-EKON

KON-EKON je offline (nepripojený) KON-EKON

Mala som kontrolu na 16 šanónov za rok 2000, kde boli dve kasy presne na tento krásny papier- ako faxový. Na stočených kotúčoch nebolo v 1/3 nič vidieť. Nepovedali nič. Zabralo to, že keď je kasa certifikovaná, nie je predsa vinou podnikateľa, že to zmizlo. Ani nemihli okom. Nie je predsa Vaša vina, že to nevydrží do konania daňovej kontroly. Bojovala som s úsdtredným daň. riaditeľstvom a vyhrala som. Nuž ale to boli tržby. Pri nákladoch vzali bez problémov kópie a keď to niekde nebolo ofotené nemali žiadne výhrady. Ide len o prístup pracovníka DÚ a ako to viete obhájiť. Je to len a len na prístupe.Ak Vám chcú napariť pokutu, tak si nájdu hocičo. A ak bolo na takomto doklade neičo drahé, skutočne odporúčam mať fotokópiu, existuje aj riešenie, potvrdený dodací list k páske s pečiatkou, dátumom. Takto to robil klient, ktorý mal túto kontrolu. Zásada, neklásť tieto doklady na teplé miesto. "Nie vždy je dobre na teplom mieste."
0 0
stan2 stan2

stan2 je offline (nepripojený) stan2

piko
to mam pod uctovnymi dokladmi kurit pieckou, alebo mam kupit elektricky varic?? alebo ich mam nad parou, ako postove znamky naparovat??? xixixxi
No vyborny napad, este dnes skocim kupit karton kahancov a blocek od nich by aj mohol byt danovo uznatelny vydavok.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

to stan2: len si daj pozor, aby si si prsty nespálil, aby to nebol pracovný úraz
0 0
piko piko

piko je offline (nepripojený) piko

zivnostnik - maly
Zuzka
to stan2: len si daj pozor, aby si si prsty nespálil, aby to nebol pracovný úraz
ej ha?? menime temu???
pracovne urazy?? uznatelne, ci neuznatelne?? podme uz domov, k svojim rodinam. Ved si zasluzia, aby sme sa im viacej venovali. Ved nas podporuju a trpia pri tom. hm,no nie??
0 0