Zavrieť

Porady

výklad snov - pridajte

Milí poraďáci.

Napadla ma téma, že kto má aké skúsenosti so snami, čo znamenajú alebo predurčujú. Mám doma tri snáre, ale každý píšu inak, tak ma napadlo, že možno tu zobierame taký náš a odskúšaný. Čo vy na to?

Ja sa hneď aj spýtam, že kto vie,čo to znamená, keď sa mi často sníva o mŕtvej osobe?

Budem postupne pridávať aj ja sem. Lepšie výklady budú ale tie ozajstné, nie len knižkové, aj keď viem,že toto je široký záber výkladov a individuálne sa to môže tiež líšiť. Viem,o čom je spánok, a aké druhy snov máme, že niekde hrá rolu preťažený mozog, inde podvedomie atd. Takže píšte prosím len výklady snov.Bude to zaujímavé, koľko ľudí, toľko skúseností....
Usporiadat
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

syrik Pozri príspevok
Áno, lebo vtedy ste mali vybavovačky okolo pohrebu a tak...ono tá ťažoba príde až neskôr...keď si človek začne naplno uvedomovať tú stratu...keď nastanú bežné, všedné dni...až vtedy človek pocíti, že ten blízky chýba...a strašne...ale to musí prejsť...chce to čas...ver mi
ja viem, že čas je najlepším liekom na boľavú dušičku i srdiečko...
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ináč ľudkovia poraďte - včera som sa večer kúpala a z ničoho nič mi začali blikať svetlá už keď som vychádzala z vane. Asi mi riadne šibe, som sa zľakla ako malé dieťa - taký som mala pocit, že je tam so mnou môj otec - lebo celý čas, keď som bola vo vani, tak sa mi s ním zdalo a odrazu, keď som chcela odísť, akoby ma nechcel pustiť. Keď som otvorila dvere, vypla svetlo a zavolala muža, už sa to viac nezopakovalo. Nedá mi to stále pokoj, sakra, asi by som mala navštíviť nejakú vešticu abo čo. Ináč som si dala zisťovať, že dám omšu za otca, ale tete povedali, že nakoľko nebol cirkevný pohreb, tak je s tým problém. No a zasa sú v hre peniaze, ako ináč - nevyjadrujem sa k tomuto ďalej.....
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

cowboyka Pozri príspevok
ináč ľudkovia poraďte - včera som sa večer kúpala a z ničoho nič mi začali blikať svetlá už keď som vychádzala z vane. Asi mi riadne šibe, som sa zľakla ako malé dieťa - taký som mala pocit, že je tam so mnou môj otec - lebo celý čas, keď som bola vo vani, tak sa mi s ním zdalo a odrazu, keď som chcela odísť, akoby ma nechcel pustiť. Keď som otvorila dvere, vypla svetlo a zavolala muža, už sa to viac nezopakovalo. Nedá mi to stále pokoj, sakra, asi by som mala navštíviť nejakú vešticu abo čo. Ináč som si dala zisťovať, že dám omšu za otca, ale tete povedali, že nakoľko nebol cirkevný pohreb, tak je s tým problém. No a zasa sú v hre peniaze, ako ináč - nevyjadrujem sa k tomuto ďalej.....
tak to urob iba ty sama. Zájdi do kostola, prípade na hrob, pomodli sa, porozprávaj sa s ním, prípadne ak ste mali niečo nevyriešené tak to dorieš, odpusti.... a rozlúč sa. Hovorí sa, že smútkom držíme duše na tomto svete. Možno priveľmi smútiš.Tak ho nechaj odísť.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

Nika Pozri príspevok
tak to urob iba ty sama. Zájdi do kostola, prípade na hrob, pomodli sa, porozprávaj sa s ním, prípadne ak ste mali niečo nevyriešené tak to dorieš, odpusti.... a rozlúč sa. Hovorí sa, že smútkom držíme duše na tomto svete. Možno priveľmi smútiš.Tak ho nechaj odísť.
Asi je to to druhé, že priveľmi smútim a to som už nakričala aj na mamu, nech je oki - ona sa toho drží a akoby všetko z nej prešlo na mňa. Ale cez deň sa to nedá, pretože robím na onkológií a neustále na neho myslím, pretože tu chodieval - musím to fakt nejako prekonať a ako hovoríš - nechať ho odísť tam, kde mu je už fajn nie ako nám, že sa musíme trápiť na tomto svete. Ďakujem všetkým za podporu.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

cowboyka Pozri príspevok
Asi je to to druhé, že priveľmi smútim a to som už nakričala aj na mamu, nech je oki - ona sa toho drží a akoby všetko z nej prešlo na mňa. Ale cez deň sa to nedá, pretože robím na onkológií a neustále na neho myslím, pretože tu chodieval - musím to fakt nejako prekonať a ako hovoríš - nechať ho odísť tam, kde mu je už fajn nie ako nám, že sa musíme trápiť na tomto svete. Ďakujem všetkým za podporu.
Chce to len čas...DRŽTE SA
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

syrik Pozri príspevok
Chce to len čas...DRŽTE SA
vďaka
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Minulú noc sa mi snívalo, že som odokryla vrchnák žumpy a žumpa plná - akoby mydlovej vody. Dnes som zas vo sne videla bloňďavé dievča nakrátko ostrihané, usmievalo sa a bolo v dlhých bielych šatách. Pripadali mi ako svadobné šaty. Sen sa točil len okolo šiat, nič iné si nepamätám. Znamená to tiež chorobu a smrť?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

wagner Pozri príspevok
Minulú noc sa mi snívalo, že som odokryla vrchnák žumpy a žumpa plná - akoby mydlovej vody. Dnes som zas vo sne videla bloňďavé dievča nakrátko ostrihané, usmievalo sa a bolo v dlhých bielych šatách. Pripadali mi ako svadobné šaty. Sen sa točil len okolo šiat, nič iné si nepamätám. Znamená to tiež chorobu a smrť?
Źumpa- blahobyt a šťastie
Pekné šaty -dobré pomery
Tak sa teš.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ďakujem a ja som už čakala, kde vznikne problém. To si ma potešila, a vydýchla som si. Mám totiž jednu priateľku a je po operácii žalúdka. Tak dúfam že to všetko dobre dopadne.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

Dobrý deň,
dnes som sa zobudila na sen, ktorý sa mi sníval.
Bola som kdesi na návšteve u nejakých cudzích ľudí a boli sme sa dívať na nejaké predstavenie. Ako som sedela, tak som na rukách objavila krvavé zrazeniny, ktoré mi vytekali z nosa a ako som sa chcela utrieť, tak ich bolo stále viac a celé ruky som mala červené od krvi a bola som veľmi vyľakaná.
Čo to znamená ?

Ď.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

books Pozri príspevok
Dobrý deň,
dnes som sa zobudila na sen, ktorý sa mi sníval.
Bola som kdesi na návšteve u nejakých cudzích ľudí a boli sme sa dívať na nejaké predstavenie. Ako som sedela, tak som na rukách objavila krvavé zrazeniny, ktoré mi vytekali z nosa a ako som sa chcela utrieť, tak ich bolo stále viac a celé ruky som mala červené od krvi a bola som veľmi vyľakaná.
Čo to znamená ?

Ď.
Veľa krvi- chráň sa pred vydieračmi.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

Tweety Pozri príspevok
Veľa krvi- chráň sa pred vydieračmi.
Ďakujem.
Takže si musím dávať lepší pozor.
Ešte som si spomenula, že ma chceli poslať do nemocnice a ako som čakala na auto, tak prišlo jednému chlapovi zle, tak on nastúpil do auta. Nezabudnem na tie krvavé veľké zrazeniny na rukách, a ako som si to chcela utrieť tak som si to zaniesla do úst, proste všade, fuj.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
0 0
babička babička

babička je offline (nepripojený) babička

pracujúca dôchodkyňa
Aj ja poprosím o výklad. Snívalo sa mi dnes nad ránom, že som na hrobe na cintoríne pestovala mrkvu a cibuľu. So susedou, ktorá pred 2 rokmi zomrela, sme vyťahovali cibuľu, krásnu veľkú. Potom som si zbadala na pravej ruke veľkého pavúka. Chcela som ho sfúknuť, ale on za zahryzol do mojej ruky, len som necítila žiadnu bolesť.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Stáva a vám, že sa máte sen v sne? Mne v poslednom čase dosť často. Sníva sa mi, že sa mi sníva......
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

willma Pozri príspevok
pridám sa aj ja s krátkym snom : dostala som telefonát, v ktorom mi bolo oznámené, že zomrel môj tatko - (nežijeme spolu ale sme v kontakte, a máme celkom fajn vzťah), po oznámení som sa zosypala a vzápätí na to zobudila. bolo to úplne kratučké tak ako som opísala- a včil čo s tým?
nechcem snívať, sen sa dnes naobed splnil, akurát, som sa nezosypala.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

willma Pozri príspevok
nechcem snívať, sen sa dnes naobed splnil, akurát, som sa nezosypala.
Bože, to je strašné....úprimnú sústrasť...je mi to veľmi ľúto...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

syrik Pozri príspevok
Bože, to je strašné....úprimnú sústrasť...je mi to veľmi ľúto...
ďakujem
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Úprimnú sústrasť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

vďaka
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Úprimnú sústrasť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať