Zavrieť

Porady

výklad snov - pridajte

Milí poraďáci.

Napadla ma téma, že kto má aké skúsenosti so snami, čo znamenajú alebo predurčujú. Mám doma tri snáre, ale každý píšu inak, tak ma napadlo, že možno tu zobierame taký náš a odskúšaný. Čo vy na to?

Ja sa hneď aj spýtam, že kto vie,čo to znamená, keď sa mi často sníva o mŕtvej osobe?

Budem postupne pridávať aj ja sem. Lepšie výklady budú ale tie ozajstné, nie len knižkové, aj keď viem,že toto je široký záber výkladov a individuálne sa to môže tiež líšiť. Viem,o čom je spánok, a aké druhy snov máme, že niekde hrá rolu preťažený mozog, inde podvedomie atd. Takže píšte prosím len výklady snov.Bude to zaujímavé, koľko ľudí, toľko skúseností....
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ďakujem
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Úprimnú sústrasť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

vďaka
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a ešte k tomu snu, bol síce dávno, a teraz neviem, či som náchylnejšia vnímať niektoré súvislosti, ale za tatkom ma to v posledných dvoch troch týždňoch dosť ťahalo, nemohla som sa mu dovolať, ale to sa mi našťastie minulú stredu podarilo-takže som trochu spokojná, že som sa vlastne stihla rozlúčiť, aj keď som nemyslela, že naposledy. Dnes záhady trošku pokračujú. Potrebovala som to dať vedieť tatkovmu bývalému kolegovi, tak som oslovila telefonicky bývalého zamestnávateľa jeho brata. Vzápätí sa mi ten kolega ozval, vraj po mojom telefonáte sa stretli, čo je v jeho prípade dosť zložité, lebo nikto nevedel, kde vlastne býva. Takže mám z toho všetkého moc zmiešané pocity. A navrch mi synátor povedal, že zo soboty na nedeľu mu niekto asi 5krát volal na mobil- z jeho kamarátov sa ale k telefonátom nik nepriznáva a tatko mal to telefónne číslo uložené pod mojim menom. takže tak.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

willma Pozri príspevok
a ešte k tomu snu, bol síce dávno, a teraz neviem, či som náchylnejšia vnímať niektoré súvislosti, ale za tatkom ma to v posledných dvoch troch týždňoch dosť ťahalo, nemohla som sa mu dovolať, ale to sa mi našťastie minulú stredu podarilo-takže som trochu spokojná, že som sa vlastne stihla rozlúčiť, aj keď som nemyslela, že naposledy. Dnes záhady trošku pokračujú. Potrebovala som to dať vedieť tatkovmu bývalému kolegovi, tak som oslovila telefonicky bývalého zamestnávateľa jeho brata. Vzápätí sa mi ten kolega ozval, vraj po mojom telefonáte sa stretli, čo je v jeho prípade dosť zložité, lebo nikto nevedel, kde vlastne býva. Takže mám z toho všetkého moc zmiešané pocity. A navrch mi synátor povedal, že zo soboty na nedeľu mu niekto asi 5krát volal na mobil- z jeho kamarátov sa ale k telefonátom nik nepriznáva a tatko mal to telefónne číslo uložené pod mojim menom. takže tak.
zaujímavé, takéto isté pocity som mala ja okolo 30.3 - v ten deň zomrel tiež môj tatko a ja som mala triašku, horúčku a chcela som ísť domov sa najesť a utekať za ním, ale som ho nestihla. Pol hodinku pred jeho smrťou som s ním telefonovala a akoby cítil, že sa blíži jeho čas, ešte so mnou srandoval a súhlasil so všetkým. Som ho počula šťastného, to ma drží, ale vyčítam si, že som nestihla ísť za ním, pretože pol hodinu nato zomrel v mamkinych rukách a mal iba 56 rokov, sakra aj s takýmto systémom. Je to veľmi ťažké - nevedela som to predýchať, ale odstupom času ako tak uvažujem, asi to malo tak byť. Prajem ti veľa síl a ešte raz úprimnú sústrasť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ďakujem.
0 0
vierulda vierulda

vierulda je offline (nepripojený) vierulda

ahoj, aj mne sa sníva často, ale nie vždy si sen zapamätám. ale na včerajší nemôžem zabudnúť: stretla som kamarátku s modrým kočíkom, dala mi ho a povedala: už je tvoje. tak som kočíkovala krásne dieťatko, bolo to dievčatko malilinké, bábätko. a bola som veľmi spokojná. pritom v skutočnosti mám dve dcéry a tá dotyčná kamarátka má dvoch synov a vídam ju len zriedka. vie niekto, čo by to mohlo znamenať? ďakujem.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

vierulda Pozri príspevok
ahoj, aj mne sa sníva často, ale nie vždy si sen zapamätám. ale na včerajší nemôžem zabudnúť: stretla som kamarátku s modrým kočíkom, dala mi ho a povedala: už je tvoje. tak som kočíkovala krásne dieťatko, bolo to dievčatko malilinké, bábätko. a bola som veľmi spokojná. pritom v skutočnosti mám dve dcéry a tá dotyčná kamarátka má dvoch synov a vídam ju len zriedka. vie niekto, čo by to mohlo znamenať? ďakujem.
Vidieť v sne dieťa znamená starosti...mne sa to potvrdilo vždy...
0 0
vierulda vierulda

vierulda je offline (nepripojený) vierulda

dík za výklad, moc som sa nepotešila, ale čo už, život nie je len o šťastí a radosti, dúfam, že tie starosti aspoň rýchlo pominú
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

aj mne sa dnes do ráno snívalo o malom dieťati. Takže zas starosti keby aspon pekné.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

V tohtonočnom sne som bola na hrade Devín, trepala som sa tam na bicykli!, vyšla som hore, bála som sa pozrieť z okraja na rieku, mala som závrat a strach, rieka bola krásne čistá a voda priam priezračná a veľmi veľká a široká.
No čo by to mohlo znamenať?
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

Zo soboty na nedeľu sa mi snívalo, že som išla na pohreb svokre, ktorá žije, krásne vyobliekaná a vedľa mňa kráčal svokor (zomrel minulý rok) a držal v ruke nádhernú kyticu a usmieval sa na mňa. Potom som si išla zamknúť bicykel a v ruke som držala v plastovej fľaši s vodou zapálenú sviečku a keď som sa zhola, tak sviečka mi zhasla a nedala sa mi zapáliť. Čo znamená tento sen? Mám si dávať na niečo pozor?
Ďakujem.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
SERVIS Pozri príspevok
V tohtonočnom sne som bola na hrade Devín, trepala som sa tam na bicykli!, vyšla som hore, bála som sa pozrieť z okraja na rieku, mala som závrat a strach, rieka bola krásne čistá a voda priam priezračná a veľmi veľká a široká.
No čo by to mohlo znamenať?
Rieka s čistou vodou = úspešná budúcnosť
Ak rieka hučí = klebety, jedovaté reči
Spadnúť do rieky = Niekoho v tvojej rodine stihne nešťastie
Ak plávaš v rieke = zvíťazíš nad intrigánmi


čerpané informácie: Ladislav Jančo a kolektív. Sny, karty, horoskopy
0 0
sanni sanni

sanni je offline (nepripojený) sanni

je zbytocne sa trapit so snami. velmi mala cast z nich ma vyznam. vacsinou sen sluzi na spracovanie spomienok a impulzov. len 1% snov moze mat iny vyznam.
0 0
jana9782 jana9782

jana9782 je offline (nepripojený) jana9782

mne ešte babka hovorila,že:
keď sa sníva so zubami ,tak niekto zomrie...
keď zuby v sne bolia,tak zomrie niekto z rodiny,ak nebolia,tak známy

čistá voda znamená plač...

verte-neverte,mne sa tieto sny vždy potvrdili
keď si ešte na niečo spomeniem,pridám...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

sanni Pozri príspevok
je zbytocne sa trapit so snami. velmi mala cast z nich ma vyznam. vacsinou sen sluzi na spracovanie spomienok a impulzov. len 1% snov moze mat iny vyznam.
hmmm, keby som nepocítila na vlastnej koži pravdivosť až moc živého sna, tak som stále realista.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

sanni Pozri príspevok
je zbytocne sa trapit so snami. velmi mala cast z nich ma vyznam. vacsinou sen sluzi na spracovanie spomienok a impulzov. len 1% snov moze mat iny vyznam.
willma Pozri príspevok
hmmm, keby som nepocítila na vlastnej koži pravdivosť až moc živého sna, tak som stále realista.
Bohužiaľ, bol to zrejme sen, ktorý patril do toho 1%.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja som sa vcera vecer asi prejedol, nadranom sa mi snivalo, ze som bol v nejakom byte, kde deti robili prazenicu a hrozne postriekali biele kachlickove steny surovymi vajcami. Snazil som sa to cistit, ale tie zltka zacali zaschynat a iba sa mi to mazalo... Tak som spekuloval, ze musim ist po stierku na okna, ale ani ta to uz nazvladala, tych vajec tam bolostale viac a viac, isiel som teda po Wap-ku a tepovac, ze to budem wapkovat a zo zeme tu vodu odsavat, ze inak to nevycistim. Zaroven mi nejako nebolo dobre od zaludka...

Rano som sa zobudil s tym, ze dufam, ze pol roka sa nebudem musiet pozriet na ziadne vajce. Na obed manzelka potrebovala spravit nieco rychlo, a zaroven chcela vypratat zvysky z chladnicky, tak spravila hemendex. Za 100 rokov, co sme spolu v zivote nerobila hemendex, ani na veceru, nieto este na obed. (Inak naozaj skvelo vari.) Akurat sa rozhodla spravit hemendex dnes, co som prezil taku hroznu noc !!! - tomu sa povia nahodicka.

A ako to dopadlo? Poslusne som zjedol, nic som nepovedal, az ked sme dojedli, tak som jej vylicil svoj sen, naco jej okamzite prislo zle od zaludka...
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ľudkovia, dnes sa mi snívalo s mojím mŕtvym otcom a s kolegami, ktorí už dosť dávno nepracujú so mnou. Čo to môže byť? Je to zaujímavé tým, že otec v tom sne ležal na mojom oddelení a ošetrovali ho tí kolegovia, čo u mňa nepracujú viac ako 3 roky. Veľká dilema pre mňa, čo to asi môže byť?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

U nás sa hovorí, že keď sa sníva s mŕtvym, tak treba zaňho dať odslúžiť omšu a treba sa zaňho pomodliť. Vraj potrebuje takúto duchovnú pomoc.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať