Zavrieť

Porady

výklad snov - pridajte

Milí poraďáci.

Napadla ma téma, že kto má aké skúsenosti so snami, čo znamenajú alebo predurčujú. Mám doma tri snáre, ale každý píšu inak, tak ma napadlo, že možno tu zobierame taký náš a odskúšaný. Čo vy na to?

Ja sa hneď aj spýtam, že kto vie,čo to znamená, keď sa mi často sníva o mŕtvej osobe?

Budem postupne pridávať aj ja sem. Lepšie výklady budú ale tie ozajstné, nie len knižkové, aj keď viem,že toto je široký záber výkladov a individuálne sa to môže tiež líšiť. Viem,o čom je spánok, a aké druhy snov máme, že niekde hrá rolu preťažený mozog, inde podvedomie atd. Takže píšte prosím len výklady snov.Bude to zaujímavé, koľko ľudí, toľko skúseností....
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ivantt Pozri príspevok
Prepac, trosku som ta ponizil na chlapa, neuvedomil som si to :-)) ale to vies, prasuliatko precitas a napadne ta rovno chlap
S vykladom snov je to veeeelmi zlozite a snar je len zabava. ked som napisal ci nie si niekomu dlzna, nemusi to byt nieco co si si pozicala... ja nevykladam sny ale kedysi som sa zaoberal snami ale len tak amatersky, skôr som hladal na nete, cital a tak...
v pohode... lenže to s škrabaním rúk mám od malička...preto ma to zaujíma
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Pridám aj ja: snívať sa o rybníku - prírastok v rodine (splnil sa)
Ja mávam veľmi často opakujúce sa dva sny:
- v jednom idem za známymi (husacím krokom) na veľmi úzkom chodníku poza barák a spoza domu na mňa vyskočí vlčiak, z úst sa mi nevyderie ani hlások a neviem kričať o pomoc
- druhý sen sa mi zjavuje, keď mám niekam cestovať a sníva sa mi, že nestihnem vlak/autobus/lietadlo, a snažím sa dostihnúť dopravný prostriedok tak, že letím a mávam francúzskymi barlami ako krídlami (v skutočnom živote chodím s barlou)
Neuveríte mi: nedávno som bola v maďarskom mestečku a pri prechádzke som zistila, že neďaleko nášho chodníka je práve ten barák ... našťastie na dvore len dvaja havkáči typu Karl von Banhoff, pouličná zmes, štekali ako diví, ale cez plot neskákali. teraz aby som tŕpla, kedy budem lietať ...
0 0
tanulienka tanulienka

tanulienka je offline (nepripojený) tanulienka

Zdravim,

dnes sa mi snival strasny sen...pamatam si len ako som odniekadial z tmy pocula hlas byvaleho priatela hovoriac "Nechod tam, lebo zomries" ( alebo to bolo myslene na neho "Nechod tam, lebo zomriem"...nie som si ista kto z nas mal zomiet)...no zobudila som sa na priserny pocit strachu, az tak, ze som sa bala pohnut...bol to strasne neprijemny pocit a dost ma to vystrasilo...
Neviete niekto nahodou co by to mohlo znamenat???

Dakujem za odpoved.
0 0
Aydynqa Aydynqa

Aydynqa je offline (nepripojený) Aydynqa

Môžte mi pomôcť?

Často mávam sny s mŕtvym otcom, ktorý zomrel pred 3 rokmi. Po asi dvoch rokov od jeho smrti sme prerobili jeho izbu a teraz v nej mám tú svoju. A však často mávam sny, že sa vrátil a nemá kde spať a mám výčitky kvôli tomu, budím sa s hrozným pocitom. Dnes som sa prebudila opäť stým pocitom, avšak bol trochu iný keďže sa mi snívalo, že sa vrátil, ale bývali sme už v babkinom dome, ktorý bol pri priehrade Bukovec a len asi meter od brehu kde bolo viac ľudí hlavne detí a bolo leto. Babka však neviem kde bývala potom, v realite má len byt na sídlisku, žiadny dom. Po celý čas vo sne som sa chcela opýtať otca kde bol do teraz, čo, ako, prečo, ale nenašla som odvahu.. a tiež mi každý gratuloval k meninám, ktoré mám až zajtra a však nie otec ale boli tam aj rodinný známy, ktorý mi darovali viacero tých kartičiek, čo predávajú na pošte, kde vyškrtáš isté polička a môžeš vyhrať sumu peňazí. Ďalej nakoľko moji rodičia už dlhu dobu spolu nevychádzali a žili v podstate ako rozvedení, tam bol rozhovor mojej mamky a otca ako niečo spolu plánovali ale už neviem čo, myslím, že nejaký výlet.
Prosím pomôžte mi tie sny už trvajú dlhšie chcem vedieť odpoveď.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Aydynqa Pozri príspevok
Môžte mi pomôcť?

Často mávam sny s mŕtvym otcom, ktorý zomrel pred 3 rokmi. Po asi dvoch rokov od jeho smrti sme prerobili jeho izbu a teraz v nej mám tú svoju. A však často mávam sny, že sa vrátil a nemá kde spať a mám výčitky kvôli tomu, budím sa s hrozným pocitom. Dnes som sa prebudila opäť stým pocitom, avšak bol trochu iný keďže sa mi snívalo, že sa vrátil, ale bývali sme už v babkinom dome, ktorý bol pri priehrade Bukovec a len asi meter od brehu kde bolo viac ľudí hlavne detí a bolo leto. Babka však neviem kde bývala potom, v realite má len byt na sídlisku, žiadny dom. Po celý čas vo sne som sa chcela opýtať otca kde bol do teraz, čo, ako, prečo, ale nenašla som odvahu.. a tiež mi každý gratuloval k meninám, ktoré mám až zajtra a však nie otec ale boli tam aj rodinný známy, ktorý mi darovali viacero tých kartičiek, čo predávajú na pošte, kde vyškrtáš isté polička a môžeš vyhrať sumu peňazí. Ďalej nakoľko moji rodičia už dlhu dobu spolu nevychádzali a žili v podstate ako rozvedení, tam bol rozhovor mojej mamky a otca ako niečo spolu plánovali ale už neviem čo, myslím, že nejaký výlet.
Prosím pomôžte mi tie sny už trvajú dlhšie chcem vedieť odpoveď.
Už si dala za otca slúžiť omšu? Ak nie, tak daj a dávaj ju dovtedy, pokiaľ sa Ti bude s ním snívať. Tú izbu treba asi vysvetiť. Nemusí to kňaz, stačí zatiaľ svätenou vodou. Ak nemáš, teraz sa bude v kostole posviacať voda. Choď si nabrať, alebo zavolaj kňaza. Ja mám podobnú skúsenosť. Hovorí sa, že mŕtvy potrebuje motlitby, preto sa nám vo sne zjavuje. A nie je podstatné, či za života bol veriaci.
1 0
Marta Priehodová Marta Priehodová
som len obyčajný človek,pracujem ako účtovník a okrem toho robím účtovníctvo manželovi, on je živnostník ...viac
Mne sa snívalo, neviem presne kto to bol, ale už ležal v truhle a naraz otvoril oči a vstal, teda ožil. Čo to znamená...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Marta Priehodová Pozri príspevok
Mne sa snívalo, neviem presne kto to bol, ale už ležal v truhle a naraz otvoril oči a vstal, teda ožil. Čo to znamená...
Vidieť mŕtveho prebudiť sa -hádky pre dedičstvo. Vidieť v truhle-zbavíš sa nejakej vášne.
0 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
často sa mi sníva ....vidím bežať splašené stádo koní....mám aj snár ale tam nie je vysvetlenie .....neviete čo to znamená ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

akeber Pozri príspevok
často sa mi sníva ....vidím bežať splašené stádo koní....mám aj snár ale tam nie je vysvetlenie .....neviete čo to znamená ?
Aké to boli kone, krásne, biele, čierne?
0 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
neboli jednofarebné každý iný
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

akeber Pozri príspevok
neboli jednofarebné každý iný
A aj sa pásli?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
akeber Pozri príspevok
často sa mi sníva ....vidím bežať splašené stádo koní....mám aj snár ale tam nie je vysvetlenie .....neviete čo to znamená ?
Kôň - Dopočuješ sa zaujímavú novinu.
Kôň biely Niekto ti niečo sľúbil a svoj sľub splní.
Kôň čierny Budeš mať zármutok.
Kôň - Prináša poriadok do duševného a sexuálneho života.
Kôň byť ním zhodený Varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom.
Kôň chcieť na neho vyjsť ale neúspešne Prinesie vám smolu.
Kôň nepokojný Nedosiahnete svoj cieľ.
Kôň prítulný, naťahujúci sa za cukrom alebo chlebom Budete mať verného priateľa a kamaráta.
Kôň sedieť na splašenom koni a nespadnúť Zvládnete nebezpečnú situáciu.
Kôň skákať s ním cez priepasť, cez prekážku Podarí sa vám odpratať z cesty všetky prekážky.
Kôň vidieť koňa s obyčajným postrojom zapriahnutého do obyčajného vozu Budete mať život plný driny ale za to veľmi úspešný.
Kôň vidieť spadnúť kone aj s kočom Stratíte domáce šťastie.
Kôň vidieť kone v slávnostnom postroji s honosným kočom Ľudia si vás budú vážiť a ctiť.
Kôň vidieť mladého koňa, žriebä Čakajte radostnú udalosť.
Kôň vidieť niekoho kto ide na vašom koni Strata vernosti v rodine.
Kôň vidieť osedlaného koňa bez jazdca Čaká vás rýchly vzostup v živote.
Kôň vidieť spadnúť Pozor na blížiace sa nešťastie.
Kôň vidieť splašeného Vaša existencia a blahobyt sú v ohrození.
Kôň vidieť splašeného s vozom Vaša domácnosť je ohrozená.
Kôň vidieť vonku v ohrade, na pastvine Získate nezávislosť.
Kôň vidieť vzpínajúceho, brániaceho Hrozí vám nebezpečenstvo, ktorému sa môžete vyhnúť.
Kôň viesť ho za ohlávku Najskôr si veci premyslite a potom konajte.
Kôň vysadnúť na mierneho a ísť na ňom Prináša dobrý a hladký priebeh.
Kôň vysadnúť na nepokojného Najskôr musíte zdolať prekážky a až potom sa dopracujete k úspechu.
Kôň dať koňovi postroj Čaká vás niečo nové.
Kôň ktorý hryzie Prinesie vám radosť.
Kôň vidieť zdochnutého koňa Prinesie vám straty.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
he ......

Zbrojár - vidieť ho - Múdrosťou a rozvahou zaženieš hrozby nežičlivcov.
0 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
nie len bežali ako keď sa splaší stádo....volne dosť blízko mňa , ale nemierili na mňa prebehli popri mne....
Naposledy upravil akeber : 13.01.12 at 13:58
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Dnes som videl (v sne) roj včiel na schodisku a chcel som ich pochytať.Čo je to?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau Pozri príspevok
Dnes som videl (v sne) roj včiel na schodisku a chcel som ich pochytať.Čo je to?
Včela - Na rozdiel od osi je dobrým symbolom.
Včela bodne vás Budete mať známosť, na ktorú vám ostanú dobré spomienky.
Včela vidieť Znamená zisk a úspech.
Včela vidieť ju na červených kvetoch Začiatok šťastného domova.
Včely - Ak sa chceš udržať nad vodou, nestrácaj nádej.
Včely chytať Tvoj život sa veľmi priaznivo zmení.
Včely zničiť Potrápia ťa veľmi zlé časy.
Včelín mať Koniec starostí, lepší život.
Včelí med Vydrž. zbytočne sa nenamáhaš.
Včelár vidieť ho Ber si príklad z usilovnosti svojich priateľov.
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ešte sa mi snívalo druhýkrát,nahý ľudia sa viezli na nákladnom vlaku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau Pozri príspevok
Ešte sa mi snívalo druhýkrát,nahý ľudia sa viezli na nákladnom vlaku.
Ľudia veľký zástup vidieť Pôjdeš na pohreb.
Ľudia šťastní Uskutočníš dobré predsavzatia.
Ľudia krásni Ktosi ti pomôže v pravej chvíli.
Ľudia smutní Zanedbal si svoje povinnosti.
Ľudia spiaci Nebudeš mať veľké starosti.
Ľudia zlí Ktosi bude žiadať, aby si činmi dokázal svoju lásku.
Ľudia fúzatí Hrozia ti nepríjemnosti, ak budeš naďalej veľmi zlostný.
Ľudia pri jedení a pití V týchto dňoch konaj len tak, aby ťa každý mohol chváliť.
Ľudia ak boli oblečení do tmavého Sa nič príjemného.
Ľudia ak sa približovali Niekto ťa veľmi ohovára.
Ľudia ak ich bolo veľa Známi ti pripravujú nástrahy.

Vlak vidieť Čoskoro navštíviš ďalekú krajinu.
Vlak cestovať v ňom Sklamané nádeje.
Vlak byť pri železničnom nešťastí Od vzdialeného priateľa dostanete nedobré správy.
Vlak cestovať v ňom Dobrý a rýchly postup.
Vlak náhliť sa naň Sľubuje veľa noviniek.
Vlak napriek úsiliu ho zmeškať Chcete dosiahnuť niečo nedosiahnuteľné.
Vlak vidieť Predzvesť lúčenia.
Vlak vidieť ho vychádzať z tunela Dozviete sa o sebe tajomstvo.
Vlak vystúpiť z neho Dosiahnete svoj cieľ.

...vyber si ...
0 0
Atalka Atalka

Atalka je offline (nepripojený) Atalka

ahojte aj ja by som sa chcela opytat priatelovi sa snivalo ze videl v obyvacke za gaucom 3 pavuky take hniezdo s pavucinou... a mne sa minule snivala ze som sla vytahom strasne rychlo hore ale ocitla som sa v minulosti..taka haluz ) ak by ste vedeli dajte mi vediet co to znamena vdaka )
0 0
pradagucci pradagucci

pradagucci je offline (nepripojený) pradagucci

Dobry večer,
tuto poslednu noc sa mi snival velmi zvlaštny sen,ani neviem či to bol sen al.sa to stalo.Prišlo mi to akoby v takom bdení.Cely den nad nim rozmyšlam,lebo ked sa mi naposledy snival podobny a tak živy sen umrel mi moj milovany priatel,moja životna laska na druhy deň.
Mam velmi zmiešane pocity,akoby mi niečo nadvihovalo roh periny asi 5krat a chcelo ma tahat za nohu bolo to take žive akoby som kričala z celej sily ,ešte som sa obzrela vedla,kde ležal moj terajši priatel,a nepočul ma.. až som išla plakať že ma nepočuje..potom som zaspala akoby niečo ma zas zobudilo..prave som si neni ista či som bola hore al. to bol sen..
Vtedy keď mi priatel umrel tak ten sen čo som mala pred jeho smrťou bol velmi živy,ale v ňom ma tiež tahalo za nohu ale to bolo akoby sme leteli a bola to biela hlava bez jasnej tvare ako kostnata take strapate vlasy to malo... a som vykrikla zo sna až som sa zobudila na to.. tento sa odohraval v miestnosti kde som bola.. nikdy pred tym sa mi tam nič podobne nesnivalo.. stale na to myslim ... a teraz ma nahneval priatel ,lebo povedal že ma má tak rad že by aj dušu diablovi zapredal.. nezahrávam sa s tymto..nikdy ani to nevyslovujem.. som veriaca...poprosila by som vas o neake vysvetlenie..velmi pekne Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať