Zavrieť

Porady

MDŽ

Milé dámy,

kolektívne si zaželajme pekné MDŽ, pretože chlapi v našom okolí:

a) zabudnú

b) tento sviatok neuznávajú

c) tvária sa, že sa nič nedeje

d) ignorujú nás, kým neotvoríme fľašu

e) všetko dohromady

Tak si zaželajme pevné nervy, zdravie, šťastie, lásku, vyššie príjmy a milujúcich manželov a partnerov. Pretože, ak ich k tomu nedokopeme, ničoho pekného (kvietok, bonbóny, prádielko, kabelka, nová kuchyňa...) sa nedočkáme.

P.s. Ak som nejakému chlapovi ukrivdila, ospravedlňujem sa. Určite je dobre vycvičený, pretože za normálnych okolností je obdarúvanie nezlučiteľné s mužským myslením...
Naposledy upravil vieroslava : 07.03.08 at 13:44
Usporiadat
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

pavol54 Pozri príspevok
Všetko najlepšie k Vášmu sviatku praje
Pavol

P.S. Mohla by ma niektorá naučiť ako sa prikladajú pekné pohľadnice po pol hodine som rezignoval
Ahoj Pavol, ďakujem za všetky ženy

Ak je tá pohľadnica na nete, tak keď klikneš pravým tlačidlom myši, vyberieš Kopírovať adresu obrázka a potom tu na Porade pri písaní príspevku máš ikonku "Insert Image" - na ňu keď klikneš, zobrazí sa okno, kde vložíš tú skopírovanú adresu obrázka.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
vieroslava Pozri príspevok
Milé dámy,

kolektívne si zaželajme pekné MDŽ, pretože chlapi v našom okolí:

a) zabudnú

b) tento sviatok neuznávajú

c) tvária sa, že sa nič nedeje

d) ignorujú nás, kým neotvoríme fľašu

e) všetko dohromady

Tak si zaželajme pevné nervy, zdravie, šťastie, lásku, vyššie príjmy a milujúcich manželov a partnerov. Pretože, ak ich k tomu nedokopeme, ničoho pekného (kvietok, bonbóny, prádielko, kabelka, nová kuchyňa...) sa nedočkáme.

P.s. Ak som nejakému chlapovi ukrivdila, ospravedlňujem sa. Určite je dobre vycvičený, pretože za normálnych okolností je obdarúvanie nezlučiteľné s mužským myslením...
Vložil by som tam slovko: "niektorý". Takže by to malo znieť: ...pretože niektorý chlapi v našom okolí:...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Všetkým ženám, slečnám, matkám... Rozdávate a rozdávajte naďalej radosť, lásku, krásu svetu, životu. Ste voňajúce kvietky na tomto svete. Aj bez Vás by sme neboli na svete, bez Vašich pracovitý rúk by domácnosť ne kvitla, bez Vašich rúk by sme nekvitli.
Buďte s nami, musíte byť s nami. Chceme Vás. Chýbali by ste nám, aj keď nie vždy si Marťania a Venušanky rozumia.
Je to tak chlapi, ženy?

0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Prajem všetkým ženám krásne MDŽ !
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Môj manžel je odo mňa asi 520 km ale ráno mi prišla sms s blahoželaním a pokynom kde si nájdem darček. Bola tam veľká milka a úprimne a bez hanby sa vám priznám, že mi vyhŕkli slzičky.
Všetkým poraďačkam prajem aby dnes prežili pekný Medzinárodný deň žien.

0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

erzet Pozri príspevok
Všetkým ženám, slečnám, matkám... Rozdávate a rozdávajte naďalej radosť, lásku, krásu svetu, životu. Ste voňajúce kvietky na tomto svete. Aj bez Vás by sme neboli na svete, bez Vašich pracovitý rúk by domácnosť ne kvitla, bez Vašich rúk by sme nekvitli.
Buďte s nami, musíte byť s nami. Chceme Vás. Chýbali by ste nám, aj keď nie vždy si Marťania a Venušanky rozumia.
Je to tak chlapi, ženy?

Veľmi krásne si to napísal, erzetík.
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.


Všetkým ženám želám, aby boli v strede tohoto.

Gapo
Naposledy upravil Gapo : 08.03.10 at 07:39 Dôvod: čiarka
0 0
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

Pekné pozdravenie, úsmev a bozk, pre naše ženy a dievčatá nech nie je povinné iba v dnešný deň. Zaslúžia si to každý deň -po celý rok .
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
Vložil by som tam slovko: "niektorý". Takže by to malo znieť: ...pretože niektorý chlapi v našom okolí:...
aj keď sviatok si užívam od rána, nepotešilo ma poznanie, že poniektoré preberáme iniciatívu i za mužov a potom tvrdíme , že sa na nič nezmôžu.

Neteší ma , ale je to môj názor, ak mi iniciatívne žena zablahoželá k sviatku, radšej by som počkala, že si na to, i keď neskôr spomenie nejaký muž.

Takže súhlasím s Robertom, možno niektorí zabudli a zabudnú i celý deň, ale sú i takí , čo si spomenú.

Aj keby táto téma bola dnes založená trikrát, teším sa na to, že jej zadávateľom bude poraďák, nie poraďáčka!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja sa tiež pripájám k blahoželaniu-všetkým ženám k ich sviatku všetko naj...
No a teraz nalejte...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Erzetík, krásne si to napísal. Vďaka,.......

Ja som už včera oslavila MDŽ so svojou polovičkou, celý deň má rozmaznaval.......
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Chlapci, ďakujeme, že ste si spomenuli aj na Poraďáčky.



0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
hnedoočka Pozri príspevok
aj keď sviatok si užívam od rána, nepotešilo ma poznanie, že poniektoré preberáme iniciatívu i za mužov a potom tvrdíme , že sa na nič nezmôžu.

Neteší ma , ale je to môj názor, ak mi iniciatívne žena zablahoželá k sviatku, radšej by som počkala, že si na to, i keď neskôr spomenie nejaký muž.

Takže súhlasím s Robertom, možno niektorí zabudli a zabudnú i celý deň, ale sú i takí , čo si spomenú.

Aj keby táto téma bola dnes založená trikrát, teším sa na to, že jej zadávateľom bude poraďák, nie poraďáčka!
Napríklad, to vínko som otvoril ja, odovzdal orchideu v kvetináči a predčasne, krásne, sme oslávili MDŽ.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Chlapci z Porady vďaka, že ste nezabudli.....

0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Aj keď sa dnes MDŽ už neoslavuje, ženy si zaslúžia aspoň kytičku kvetov.

Všetkým ženám na porade prajem k ich sviatku hodne zdravia, šťastia, lásky, peňazí a všetkého po čom ich srdce túži
GTI0076.jpg  
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

hnedoočka Pozri príspevok
aj keď sviatok si užívam od rána, nepotešilo ma poznanie, že poniektoré preberáme iniciatívu i za mužov a potom tvrdíme , že sa na nič nezmôžu.

Neteší ma , ale je to môj názor, ak mi iniciatívne žena zablahoželá k sviatku, radšej by som počkala, že si na to, i keď neskôr spomenie nejaký muž.

Takže súhlasím s Robertom, možno niektorí zabudli a zabudnú i celý deň, ale sú i takí , čo si spomenú.

Aj keby táto téma bola dnes založená trikrát, teším sa na to, že jej zadávateľom bude poraďák, nie poraďáčka!
No sviatok MDZ si spomenú tí skôr narodení muži.Mladá generácia je iná.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..milé kamky- poraďáčky..prajem nám k MDŽ, aby sme vždy mali po ruke úsmev..aj vtedy..aj vtedy..aj..
..a posielam nám trošku čoklís na dobrú náladu..
..
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
Napríklad, to vínko som otvoril ja, odovzdal orchideu v kvetináči a predčasne, krásne, sme oslávili MDŽ.
môžem /zvedavka/ vedieť s kým?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
môžem /zvedavka/ vedieť s kým?
..potom mi povieš?..aj ja chcem vedieeeeť...)))))))))))))))))))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať