Zavrieť

Porady

umývačka riadu

Kto mi poradí rozhodujem sa či kúpiť umývačku riadu alebo nie ?
Usporiadat
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Gabi03 Pozri príspevok
Drevo sa rozmočí. A pri vysokých teplotách o to skôr. Podľa mňa to je logické, a tak to netreba spomínať.
Varechy dávam do umývačky 5 rokov a ešte sa nerozmočily.Sú pekne čisté a žiadna mastnota.
0 0
Marta404 Marta404

Marta404 je offline (nepripojený) Marta404

Ja som kupila umývačku tohto roku a som spokojná nahovorili ma dcery ale som rada ze som súhlasila, sú veci hlavne staršie riady, ktoré do nej nemôžem dať ale nato príde po skúške aj sám každý lebo staršie materiály neboli vyrábané pre umývačky. Ja by som chcela poradiť aké prostriedky používať lebo z toho návodu k umývačke veľmi múdra nie som, zo začiatku som používala prášok ale teraz som kúpila tablety perfect a je tam viditeľný rozdiel, kto má nejakú skúsenosť s leštidlom a tabletami na čistenie umývačky poraďte
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Kľudne sa tam môžu dať, akurát to drevo už potom nie je také pekné ako bolo pred umývaním. Je také vymyté, drsné ,ale ja ich tam dávam.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

No keď už dve tam dávate, tak vyskúšam aj ja.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

varechy dávam aj ja, ale raz som dala drevenú dosku na krájanie mäsa a zostala mi prehnutá.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
janaGT Pozri príspevok
varechy dávam aj ja, ale raz som dala drevenú dosku na krájanie mäsa a zostala mi prehnutá.

Varechy dávam, ale dosky nie...
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
DanielaSĽ Pozri príspevok
Varechy dávam, ale dosky nie...
Povedala by som, že všetko, čo je z jedného kusa dreva, by tam mohlo ísť, teda varešky v pohode, pekne ich vybieli, ale ak je drevo nadpájané - ako pri doskách, tak to pracuje a puká. A takisto príbory s drevenými rúčkami to nemajú radi, iba ak by nejaké snáď boli špeciálne určené pre umývačky riadu.
0 0
martinapo77 martinapo77

martinapo77 je offline (nepripojený) martinapo77

mam problem na nozoch celonerezovych od tescomy znacka President mi zacali sa po umyvani v umyvacke robit male akoby hrdzave fliaciky
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
martinapo77 Pozri príspevok
mam problem na nozoch celonerezovych od tescomy znacka President mi zacali sa po umyvani v umyvacke robit male akoby hrdzave fliaciky
Toto by aj mňa zaujímalo. My máme sadu kuchynského náradia Tescoma President - celokovový a dávame ich bez problémov do myčky, a žiadne fľaky sa neobjavujú.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 16.07.08 at 15:24
0 0
janajaku janajaku

janajaku je offline (nepripojený) janajaku

Umyvačka riadu je lepšia ako pračka. Doporučujem!!!!!!!!!!
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
janajaku Pozri príspevok
Umyvačka riadu je lepšia ako pračka. Doporučujem!!!!!!!!!!
Já bych som nedala ani jednu...
0 0
Marta404 Marta404

Marta404 je offline (nepripojený) Marta404

dobrý ešte sa vrátim späť nikto mi neporadil aké máte skúsenosti tablety alebo prášok
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Marta404 Pozri príspevok
dobrý ešte sa vrátim späť nikto mi neporadil aké máte skúsenosti tablety alebo prášok
Vyskúšala som viaceré značky výrobkov do umývačky, ale jednoznačne vyhrala zn. Calgon (tablety, soľ, vôna). Lepšie sú tablety.
Naposledy upravil diabol4 : 12.08.08 at 12:13 Dôvod: Doplnenie textu
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Marta404 Pozri príspevok
dobrý ešte sa vrátim späť nikto mi neporadil aké máte skúsenosti tablety alebo prášok
Ja mám umývačku skoro dva roky. Zo začiatku som používala tablety, teraz väčšinou už prášok. Nespozorovala som žiaden rozdiel v účinnosti umývania.
1 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
diabol4 Pozri príspevok
Vyskúšala som viaceré značky výrobkov do umývačky, ale jednoznačne vyhrala zn. Calgon (tablety, soľ, vôna). Lepšie sú tablety.
Ale pozor. Precitajte si poriadne navod na pouzitie Vasej umyvacky. Napriklad WHIRLPOOL nedoporucuje hrubozrnnu sol. A CALGON je prave taka. SOMAT je jemno zrnna.
0 0
martinapo77 martinapo77

martinapo77 je offline (nepripojený) martinapo77

ja mam posledne dva tyzdne problem vsetko na umytom riade z umyvacky mam biele bodky... co mam zle nastavene ???
0 0
aka640 aka640

aka640 je offline (nepripojený) aka640

aj ja sa neviem rozhodnuť..
0 0
Helenama Helenama

Helenama je offline (nepripojený) Helenama

Ahojte.
Ja mam umyvacku riadu Whirpool 2 roky a som velmi spokojna a doporucujem ju aj tym, ktorí vahaju. Ja pouzivam Calgonit prasok, pretoze tablety sa mi vo vode nerozpustali.

Pekny vecer. Helena
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
aka640 Pozri príspevok
aj ja sa neviem rozhodnuť..
Čo sa nevieš rozhodnúť?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Štefka 64 Pozri príspevok
Viac ľudí si predstavuje, že umývačka spotrebuje veľa vody. To nie je pravda. Treba takú čo má aspoň tri AAA.
Súhlas - moja "neznačková" 12 ročná "umývačka" spotrebuje za deň jednu misku (asi 1 liter) vody. Spotreba elektrickej energie je nulová.
Štefka 64 Pozri príspevok
Najlepšie je na tom to,že umývačka je technika,ktorú zvládnu aj manželia.( chlapi )
Nesúhlas - moja 12 ročná "umývačka" sa dá zvládnuť iba pred "umývaním". Aj keď presnejšie pomenovanie je "umývač".
Vtedy si dokáže aj poslušne sadnúť a (najmä) nahodiť taký hladný "kukuč", ktorému neodolá nikto. Po "umytí" predloženého riadu si robí čo chce až do najbližšej "umývacej" príležitosti.

Ale zato vždy pri mojom návrate domov tento "umývač" tak intenzívne vrtí chvostom, že mám obavy, aby sa mu s ním neudialo čosi nepríjemné.

Umývajte ďalej v pokoji. Prajem všetkým pekný večer a príjemnú zábavu.
Naposledy upravil endrju : 15.08.08 at 22:19
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať