Zavrieť

Porady

prvý piatok v mesiaci sa blíži!

brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bratislavskí poraďáci, už ste vymysleli miesto potlachu?
Usporiadat
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ževraj nová Štefánka je dobrý šok pre tých čo pamätajú starú Štefánku.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Bepo, ja som ani slovíčkom nenapísala, že to má byť spomienka na starú. Ale určite je to lepšie ako posledná čínska reštaurácia čo tam bola, kým ju definitívne nezavreli. Nostalgia ide bokom.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
mne sa u toho jozefovho švagra páčilo...
aj telku má...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
mňa to tiež napadlo,, v tej pravde tam....:-) aj nefajčiarsky kútik aj fajčiarsky kútik tam je :-)
0 0
ik-a ik-a

ik-a je offline (nepripojený) ik-a

babenko1
mňa to tiež napadlo,, v tej pravde tam....:-) aj nefajčiarsky kútik aj fajčiarsky kútik tam je :-)
Spravna pripomienka s tymi kutikmi. Ja som za akekolvek miesto v BA, mam iba jednu podmienku. Nech sa tam da dostat autom, teda parkovat.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ale to si nebudš môcť dať ani frťana :-) ale hlavne, že tam bude fajčiarsky kútik, čo? )
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
hrozná vec sa stala! podrobne to vysvetliť by zabralo 2 porady tak skúsim stručne: naša samo dedinu spravujúca správa nám chce do našej malebnej dedinky nasekať (že LEN 4-poschodové) paneláky!!!! Do Devína !!!! ako by nebolo dosť toho novozbohatlíckeho baroka čo tam teraz v poslednej dobe rastie, ale to je aspoň na dom maximálne nejakých 3-5 nových ľudí. Ale oni tam chcú jedným vrzom prihodiť vyše 1000 ľudí (teraz je nás nejakých 850) !!! a bývať majú nejaké 2 metre (vraj nasadia stromy, ktoré to ochránia ) od chránenej krajinnej oblasti s kopou rôznych buriniek a háveďatiek, ktoré inde na svete nenájdete! To akoby Petržalku do srca TANAPu praskli s tým, že však to budú solventní ľudia, najmä športovci, ktorí si vraj prírodu budú určite vážiť . Na úzkej hlavnej ceste, už dnes prepchatej, pribudne denne 1500 áut! Samozrejme protestujeme kde sa dá a starosta čo nespravil?! Keďže sa to prevalilo a nezadarilo sa mu to celé šuťomba schváliť, zvolal práve na 1.4.2005 o 18.30 verejné zhromaždenie. Pozvánku prikladám v prílohe, ak máte chuť protestovať proti tomuto zverstvu, ste vítaní. A prikladám aj článok ktorý sme posielali do devínskeho časopisu, môžte hádať autora ...

Len som vlastne chcela skonštatovať že nemôžem na kafčotref . Tak sa potichu pripájam k ingi - nedá sa to presunúť na sobotku večer? Alebo príďte do Devína - je tam priamo v kulturáku celkom slušný lokál, miesto by som zarezervovala, majú aj terasu, pivo čapujú, dobre varia a nie sú drahí. Je to síce od ruky ale autobus chodí pod Most SNP.... Veď mi inak srco roztrhá od žiaľu za vami ...
Naposledy upravil luebchenko : 25.03.05 at 19:49
Pozvánka na 010405.jpg  
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
hoka
To je hotová tragédia, čo chystajú na Devín! Pamätám si (už som nebola dlho na Devíne)tie prekrásne prechádzky okolo hradného vrchu smerom na Devínsku kobylu (na ktorej mimochodom rástol kvietok, veľmi vzácny a údajne jediný tento druh v celej Európe), alebo popri Dunaji so závistlivým pohľadom na rakúsku stranu. Bolo to čarokrásne miesto. Držím Vám všetkým, devínskym obyvateľom palce, prsty aj päste, aby ste v tomto ne-rovnom boji vyhrali!
Drž hodne tuho ďakujeme
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

To s tou výstavbou nemyslíš vážne !! A kde to tam chcú preboha dať? To sa už DNV poriadne na Devín ani neprejdem či čo ?

Inak som za lokal čo bol minule. Parkovisko je veľké,, kútiky rôzne, aj to tam poznáme...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Už len, aby sme sa hlavne dohodli, že kde :-)
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Úžasné je,že tam podávajú malé tiramisu v takýýýých obrovitých tanieroch aké som ešte nevidel.Keď časníčka nesie 2 taniere,má čo robiť.Určite je na druhý deň PN
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja by som navrhovala teda ten istý plac čo minule, len o čosi skôr aby závisláci na superstar neumreli na absťák ...pán švagor by nám určite rezervoval zo dva tri stolíky tam kde sme lapeli minule, čo najďalej od fajčiarov...muška bude chodiť huliť pod televízor za roh alebo von, už je teeeeplo...
0 0
Ajulka Ajulka

Ajulka je offline (nepripojený) Ajulka

Až Vám tak závidím, že sa stretávate, škoda, že mám do BL tak ďaleko. Ale aj tak Vám prajem príjemnú atmosféru na Vašom stretnutí. Snáď niekedy sa aj ja tam ukážem. Čaute!!!!!!!!!
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

luebchenko
Len som vlastne chcela skonštatovať že nemôžem na kafčotref . Tak sa potichu pripájam k ingi - nedá sa to presunúť na sobotku večer? Veď mi inak srco roztrhá od žiaľu za vami ...
Lubka, lueueuebchenkoooo, oni nás tam asi nechcú , keď nereagujú?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ingi
Lubka, lueueuebchenkoooo, oni nás tam asi nechcú , keď nereagujú?
ale chcúúúúúúúúúúúúúúúúú, opice...v piatok, v sobotu, v nedeľu, furt...len nech sa už dakto vymačkne...nech je to rande kedykoľvek, tak mám obavy že budeme všetci sedieť a nepríčetne čumeť do do blba, oči stĺpkom a rozmýšľať, čo som ešte zabudol? čo mi ušlo?dofrasa, ešte som našiel dva bločky atď...ešte jeden chcel zúčtovanie....a kedy mám odovzdať výplaty?
Naposledy upravil brm : 29.03.05 at 19:58
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja v sobotu 2.4. určite nemôžem,

piatok 1.4. skôr nie ako áno, ale keby sme sa dohodli na piatok 17.00 do Pravda café, tak prídem.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
tak hláste komu by vyhovovala sobota Zatiaľ sme 2:
ingi
luebchenko
karkulke je to jedno?
ďalší ako?
A Jozef, ani v sobotu večer vôbec nemôžeš?
A kto sa vlastne chystá na piatok?
Alebo by pripadal aj ten piatok večer v Devíne do úvahy? (autobus stojí rovno pri kulturáku )
Píšte konkrétne, nech to dáko zosumarizujeme, šak sme nejaký uzávierkami ostrieľaní účtovníci !
Naposledy upravil luebchenko : 30.03.05 at 08:22
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja v sobotu nemôžem od 0:00 do 24:00
a v piatok ak by bol treff v Devíne, neprídem.
Nepresunieme treff na piatok 8.4.?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
brmbrmbúúúúúúúú...súhlasím so všetkým a s každým a osmeho ma zobuďte...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ako vidím, aj Karkulka súhlasí, presuňme kafčotreff na 8.4. ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať