Zavrieť

Porady

Panelák

zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Kto pozerá Panelák na JOJ-ke? Čo hovoríte na Agátu? Mne sa viac páčila v susedoch. Tu sa mi zdá, že to nevie hrať.
Usporiadat
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Bastian Pozri príspevok
.... Zabil, podpálil, vykradli, prepadli... už počujem iba z rádia... a stačí to.
No to čo "vyvádzajú" komerčné TV stanice /ale už aj verejnoprávne sa snaží to od nich odkukať/, ohľadom kriminality, to už nemá obdobia... 10 minút zo všetkých správ je to presne tak ako si napísal. Tá hodina, čo trvajú TV noviny na všetkých staniciach - je o činnosti podpalačov, nezodpovedných vodičov, zlodejov, záškolákov, utečencoch ...atď., ale aké zákony pripravuje vláda a ich ministerstvá, čo robí parlament, nejaké vyjadrenia verejnosti - radšej nedajú - veď to by už bola prílišná demokracia.A keď uverejnia rebríček oblúbenosti a neoblúbenosti politikov , kde na to chodia???
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Na tejto našej porade je sranda, že aj keď sa zadá nová téma, tak v nejakom napr. 30 príspevku sa už rozpráva úplne o inom.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Zo seriálu Panelák som videla prvé dve časti. Viac nemusím. Škrobený dej, herci, neprirodzené dialógy....celý seriál na mňa pôsobí strojeno a umelo. A keď už by som mala niekoho pochváliť, tak je to predstaviteľka Švehlovej.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

účtovník 007 Pozri príspevok
Zo seriálu Panelák som videla prvé dve časti. Viac nemusím. Škrobený dej, herci, neprirodzené dialógy....celý seriál na mňa pôsobí strojeno a umelo. A keď už by som mala niekoho pochváliť, tak je to predstaviteľka Švehlovej.
A ešte jej svokra..děvenko...
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

...mne to naopak pride velmi prirodzene, situacny humor, herci mam pocit sa celkom vyblaznia pri svojich ulohach, herectvo p. Turzonovovej a jej "manzela" je koncertom panov hercov, podobne p. Paulovic bol skvely. Postava Diany Morovej je usita akoby rovno na mieru pre nu a vyborny je aj A. Barta, myslim, ze predstavuje typicku postavicku z nasej milej Bratislavy :-)
0 0
janna_1 janna_1

janna_1 je offline (nepripojený) janna_1

Najlepšia je v celom serialy "Švehlová". Ta nemá chybu.
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
Mne sa vcelku tento seriál začal pozdávať, aj keď nepozriem dva-tri diely v podstate sa nič nestane.
Apropo - čo hovoríte na markizácku "Normálnu rodinku"?
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

912 Pozri príspevok
Mne sa vcelku tento seriál začal pozdávať, aj keď nepozriem dva-tri diely v podstate sa nič nestane.
Apropo - čo hovoríte na markizácku "Normálnu rodinku"?
..vydrzala som to pozerat 3 minuty
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Panelák začal pozerať môj muž..... ja som to nejako nemusela, ale teraz sa mi to celkom páči aj úlohy , ktoré tu herci hrajú. Normálna rodinka a Priateľky ma nejako nechytili.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

lavi Pozri príspevok
...mne to naopak pride velmi prirodzene, situacny humor, herci mam pocit sa celkom vyblaznia pri svojich ulohach, herectvo p. Turzonovovej a jej "manzela" je koncertom panov hercov, podobne p. Paulovic bol skvely. Postava Diany Morovej je usita akoby rovno na mieru pre nu a vyborny je aj A. Barta, myslim, ze predstavuje typicku postavicku z nasej milej Bratislavy :-)
keď už nemáme možnosť vidieť ich v nejakej klasike, tak aspoň v tejto oddychovke
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

tak ano, Morova vo Wildovom Dokonalom manzelovi v divadle bola skvela
0 0
BKJURAJ BKJURAJ

BKJURAJ je offline (nepripojený) BKJURAJ

SEDELO JEJ TO V SUSEDOCH . TERAZ KAZDY POROVNAVA. ALE HRA TAK AKO CHCE REZISER JE PREDSA HERECKA CI NIE.........
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Málo pozerám TV, ale Panelák si nenechám ujsť.
0 0
helvécia helvécia

helvécia je offline (nepripojený) helvécia

zuhl Pozri príspevok
Kto pozerá Panelák na JOJ-ke? Čo hovoríte na Agátu? Mne sa viac páčila v susedoch. Tu sa mi zdá, že to nevie hrať.
Súhlasím, vo viacerých nebola a ani nechýbala, teraz sa objavila, ale v porovnaní s ostatnými postavami nič moc, možno je to predstava režiséra.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Možno jej to nejde tak ako v Susedoch preto, lebo tu je toho v scenári veľa a náš slovenčinár nám vždy hovoril, že ak chcem báseň dobre odrecitovať, musím ju vedieť spamäti na 110%, až potom sa dá pracovať na výraze atď. Viki keď sa musí učiť texty ako na páse, nestihne sa to v jej hlave uležať a je rada, že vyloví z pamäti text.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
áno som za susedov aj dokonca za kutila. mne v paneláku pripadá maximálne trápna ako sa snaži akože hrať. neviem nepáči sa mi to s ňou.jej postava je nudnáááá
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
neviete náhodou či bude v septembri pokračovať panelák?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
pokračuje 31.8.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Jozef Mihál Pozri príspevok
Málo pozerám TV, ale Panelák si nenechám ujsť.
Tiež si programy vyberám, ale Panelák musí byť. Jednoznačne je to oddychovka, až na malé výnimky. A tých oddychoviek je už v TV stále menej.
Každopádne je to vec názoru, každému sa páči niečo iné.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
no to som zvedavá o čom to bude dalej ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať