Zavrieť

Porady

Sociálka a tlačivá.... ???!!

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
V Trnave na sociálke absolútne nechcú brať moje vytlačené na Soc.poisť. - furt mi cpú ich farebné, ale do tých sa bohužiaľ akokoľvek snažím v Olympe neviem trafiť, každé je asi iné...

prosím čo ostatní ?? - berú Vám na sociálky z Olympu tlačivá??

A Daňové priznanie vzali už niekomu z ALFY len čiernobiele ??? - dííík:p

dajte rady ľudkovia upíšem sa k smrti... vďaka....

Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

sway
V Trnave na sociálke absolútne nechcú brať moje vytlačené na Soc.poisť. - furt mi cpú ich farebné, ale do tých sa bohužiaľ akokoľvek snažím v Olympe neviem trafiť, každé je asi iné...

prosím čo ostatní ?? - berú Vám na sociálky z Olympu tlačivá??

A Daňové priznanie vzali už niekomu z ALFY len čiernobiele ??? - dííík:p

dajte rady ľudkovia upíšem sa k smrti... vďaka....
sway nevzali, ja to robím tak, že si pre seba na založenie vytlačím čiernobiele, podla nich "proti svetlu" napasujem na rámiky farebné a tie farebné orežem o cca 1-2 mm a potom dám tlač do originálu-farebných a je to ako z "fabriky" Ja to robím takto... Akurát Apollo mi slúbilo, že netrvajú na farebnom logu, môžu byť aj z netu = z Olympu oni to nepoznajú.
Pekný večer želám...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
tiež to za pána nemôžem napasovať , ale raz mi vzali aj také trošku šišaté
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
A Daňové priznanie z Alfy - nevieš?? - dík...
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

DP vzali bez problémov aj s výkazmi, aj DP DPH bez prpblémov.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Kamarátka posielala už minulý rok vytlačené čierno-biele pre právn. osobu a daňováci jej ho vzali, tak hádam to platí, a v Alfe je napísané, že je platné, určite majú súhlas z DÚ. Ja som to zatiaľ neskúšala, vždy prepisujem, ... no hrôza.

Čo sa týka tlačív do SP a ZP, tak posielam vytlačené z programu a zatiaľ sa mi nevrátilo. Už v minulý rok som sa pýtala na sociálke, že či si môžem sťahovať tlačivo z internetu a posielať im ho. Povedali mi, že je to v poriadku. Takže si myslím, že to závisí len na dotyčnej "dôležitej osobe", aby nám vyrábali robotu.
Naposledy upravil Zuzka : 22.03.05 at 18:22
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja som zatiaľ prepisovala, lebo toho nebolo veľa, ale dumala som na to, že či potom treba tlačiť každú stranu DP na nový papier alebo treba papiere otáčať ?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Manual
DP vzali bez problémov aj s výkazmi, aj DP DPH bez prpblémov.
Vďaka moc, zajtra jedno nesiem, tak všetkým dám vedieť či mi ho vzali ide o DÚ Trnava.

zdravím , idem robiť ďalšie.....
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

jess
Ja som zatiaľ prepisovala, lebo toho nebolo veľa, ale dumala som na to, že či potom treba tlačiť každú stranu DP na nový papier alebo treba papiere otáčať ?
jess, treba papiere otáčať, aby DP bolo identické s originálom , len bude ČB
ekný večer...
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

jess
Ja som zatiaľ prepisovala, lebo toho nebolo veľa, ale dumala som na to, že či potom treba tlačiť každú stranu DP na nový papier alebo treba papiere otáčať ?
Jess, ja si dám vytlačiť najprv nepárne strany, potom to preložím a dám tlačiť párne a mám to obojstranne.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
čo ma šokovali na DÚ je, že som nedostala žiadne potvrdenie o podaní DP za právnickú osobu. Podávala som ho prvý krát a vlastne v rukách nemám žiadny doklad, že som ho podala. Vraj, že "keď Vás vyzveme, že ste nepodali DP, tak sa s nami môžete vadiť, že ste podali " Kamoške v NR dali natlačené potvrdenie a u nás - hrôza

v "B" DP je to v pohode, tam je tá posledná strana
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Tu v NR majú rozmnožené potvrdenia, ale už sa mi stalo, že som si potvrdenie musela napísať sama a priniesť vypísané a potom mi to potvrdili.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja som mala tiež tento problém s tlačivami zo Sociálky, úplne náhodou som na internete našla tlačivá Formik. Objednala som si ich, dajú sa vypisovať aj priamo do tlačív Soc.poisťovne, aj s podtlačou tlačiva, tzn. že môžete na originál vypisovať dáta, tie sa dajú uložiť, a v budúcnosti si už len prepíšete dátum a čiastky. Taktiež sú tam tlačivá pre všetky zdrav.poisťovne, a množstvo iných tlačív. Sú tam aj staré výkazy pre minulé roky, ak by niekto podával dodatočné DP alebo výkazy(videla som v Porade, že boli žiadané). Riskovala som 975,- Sk cena včítane CD a som veľmi spokojná, odporúčam pozrieť sa na stránku ( tak ako som to náhodou našla ja) www.zoznam.sk, dať vyhľadať Formik a pozrieť si to. Stále som na tejto stránke hľadala tlačivá a teraz som veľmi spokojná. Boli promptní, zaslali mi to v priebehu 3 dní. Rozhodne nerobím reklamu tejto firme, ale len radím, ja nikoho z nich ani náhodou nepoznám!
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

jess
čo ma šokovali na DÚ je, že som nedostala žiadne potvrdenie o podaní DP za právnickú osobu. Podávala som ho prvý krát a vlastne v rukách nemám žiadny doklad, že som ho podala. Vraj, že "keď Vás vyzveme, že ste nepodali DP, tak sa s nami môžete vadiť, že ste podali " Kamoške v NR dali natlačené potvrdenie a u nás - hrôza

v "B" DP je to v pohode, tam je tá posledná strana
Ja si na DÚ dávam potvrdiť kópiu DP.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Aj ja si dávam potvrdiť kópiu DP, veď ako by sme to dali založiť do Zbierky listín?!

Nemusím mať obavy, že by mi to do Zbierky nezobrali.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
budem tam musieť zase ísť asi s tou kópiou, ale si predstavte, že boli na vrátnici dvaja daňováci, ktorí preberali DP a keď som si pýtala potvrdenie o podaní, to ste mali vidieť tie vyvalené oči, čo na mňa vyvalili, že "čo to chcem!"
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ondrejvla
Aj ja si dávam potvrdiť kópiu DP, veď ako by sme to dali založiť do Zbierky listín?!

Nemusím mať obavy, že by mi to do Zbierky nezobrali.
To treba mať potvrdené od DU do Zbierky ? Veď do Zbierky sa posiela výkaz ziskov a strát, súvaha a poznámky, pokiaľ mám info. Tam sa DP neposiela .
Naposledy upravil jess : 22.03.05 at 19:23
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mňa moja bývalá šéfka učila, že všetko si mám dať podpisovať. Aj keď niekto nadáva, že je to byrokracia a pod. Nejako sa predsa musíme chrániť.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Zuzka
Jess, ja si dám vytlačiť najprv nepárne strany, potom to preložím a dám tlačiť párne a mám to obojstranne.
vrelý dííík - bomba nápad už to tak tlačím odušu....:p
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

jess
tiež to za pána nemôžem napasovať , ale raz mi vzali aj také trošku šišaté
A čo takto tlačivá do zdravotných poisťovní? Tie prepisujem ai SZP AJ VšZP.
Dúfam, že už spravia opravu. . .
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
jess
To treba mať potvrdené od DU do Zbierky ? Veď do Zbierky sa posiela výkaz ziskov a strát, súvaha a poznámky, pokiaľ mám info. Tam sa DP neposiela .
Prepáč, potvrdené výkazy dávam do Zbierky listín!! To už zo mňa hovorí ten koniec marca!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať