Zavrieť

Porady

dovolenka s detmi

Ahojte
Slniečko už kráne svieti tak už ma napádajú hriešne myšlienky na dovolenku.
Nemáte niekto nejaký typ na super dovolenku pri vode najlepšie v septembri pri mori ale takú aby to bolo vhodné aj pre moje 2 ratolesti(3 a 1,5 roka) ?
ďakujem

PS : dá sa vôbec dovolenkovať s tak malými deťmi ?
Naposledy upravil mimuška : 28.03.05 at 19:25
Usporiadat
eko eko

eko je offline (nepripojený) eko

Ďakujem.
Tej našej som sa už pýtala - cez ňu sa to nedá. Ale nejde mi o liečenie len dieťaťa. Checeme tam ísť ako rodina.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Minulý rok ma nahovoril brat ísť autom na ostro Rab (Chorvátsko), 550 km, večer sme vyštartovali, ráno sme boli tam. Zbalila som sa za jeden deň v rýchlosti, ani som sa moc netešila, chceli sme si len na pár dní oddýchnuť. Hneď ako sme tam prišli som si to miesto však zamilovala. Paráda. Malá Emka mala vtedy 1.5 roka. Ani sme nevedeli, že ju máme. Celú cestu spinkala, na pláži sme "uvarili" z piesku asi tisíc koláčikov. V pohode sa tam dá ísť hocikedy, je tam kopa súkromných apartmánov (10 EUR/noc/dospelá osoba, malá bola zadarmo).
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
jamajka, prosím ťa, napíš mi kde presnejšie ste boli, lebo tiež chcem ísť v auguste s deťmi na RAB alebo KRK ...na piesok a na súkromie za prijateľnú cenu 10 EURO/osobu.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Bývali sme na Palite, to je priamo v centre, kúpať sme sa chodili každý deň na inú pláž. Chlapci si chceli zaplávať, tak na Suha punta (krásna pláž, ale pre dospelákov, je kamenistá). My baby, sme s deťmi chodili Pudaricu, tá je piesková, vodička čistá a plytká. Mám vo zvyku chodiť každý rok inde, ale sem idem aj tento rok. Ubytuj sa určite na Palite, je tam fakt veľa možností a večer to budeš mať blízko do centra na prechádzky.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

jamajka
Minulý rok ma nahovoril brat ísť autom na ostro Rab (Chorvátsko), 550 km, večer sme vyštartovali, ráno sme boli tam. Zbalila som sa za jeden deň v rýchlosti, ani som sa moc netešila, chceli sme si len na pár dní oddýchnuť. Hneď ako sme tam prišli som si to miesto však zamilovala. Paráda. Malá Emka mala vtedy 1.5 roka. Ani sme nevedeli, že ju máme. Celú cestu spinkala, na pláži sme "uvarili" z piesku asi tisíc koláčikov. V pohode sa tam dá ísť hocikedy, je tam kopa súkromných apartmánov (10 EUR/noc/dospelá osoba, malá bola zadarmo).
A ako ste tam išli, kompou, alebo ináč? Je tam viacej pláž. miest, nemám momentálne mapu pred sebou, tak neviem, aký veľký je ten ostrov. A stravovanie? Varili ste si sami, alebo dávajú aj polpenziu?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
jamajka
Bývali sme na Palite, to je priamo v centre, kúpať sme sa chodili každý deň na inú pláž. Chlapci si chceli zaplávať, tak na Suha punta (krásna pláž, ale pre dospelákov, je kamenistá). My baby, sme s deťmi chodili Pudaricu, tá je piesková, vodička čistá a plytká. Mám vo zvyku chodiť každý rok inde, ale sem idem aj tento rok. Ubytuj sa určite na Palite, je tam fakt veľa možností a večer to budeš mať blízko do centra na prechádzky.
Čo je to Palita ?
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

jess
Čo je to Palita ?
Palit sa volá časť ostrova (historické centrum).
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Jamajka, prosím o odpoveď na príspevok č. 26. Vrelá vďaka.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

tonkat
A ako ste tam išli, kompou, alebo ináč? Je tam viacej pláž. miest, nemám momentálne mapu pred sebou, tak neviem, aký veľký je ten ostrov. A stravovanie? Varili ste si sami, alebo dávajú aj polpenziu?
Išli sme do Jablanacu, tam sme sa nalodili aj s autom na trajekt. Inak v prepočte nás cesta vyšla skoro toľko čo ubytko, v Chorvátsku platíš dialiničné poplatky (cestarina) cca 120 Kuna a trajekt za auto + posádka stál tiež okolo 100 Kuna. Pláží je tam veľa, plytká voda, hlboká, kamienky, piesok. Varila som ja pre všetkých, ale prišla som z domu zásobená polotovarmi, takže v pohode.
Domáci nám však večer robievali opekačky, ryby a také tie ich špecialitky.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

No Jamajka ak môžem odporúčať tak jednoznačne hotel Club Armonia, oblasť Bodrum v Turecku. All inclusive pre dospelú osobu je za cenu cca 12 tis. aj s let.poplatkami, cez cestovku KARTAGO. Bolo tam super, nádherný hotel, ubytovanie, jedlo, zábava pre deti, celý deń je o ne postarané je tam totižto detská klubovňa, deti každý deň nacvičovali program na večer, super animátori, skvelá zábava, jedlo všetko.
Akurát treba ísť cez sezónu, my sme boli koncom septembra a voda v mori bola totálne studená.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
jamajka, prosím ťa, máš kontakt na nich ?- pošli mi do SS, díky

ináč pozerám www.croatia.hr
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
dara
No Jamajka ak môžem odporúčať tak jednoznačne hotel Club Armonia, oblasť Bodrum v Turecku. All inclusive pre dospelú osobu je za cenu cca 12 tis. aj s let.poplatkami, cez cestovku KARTAGO. Bolo tam super, nádherný hotel, ubytovanie, jedlo, zábava pre deti, celý deń je o ne postarané je tam totižto detská klubovňa, deti každý deň nacvičovali program na večer, super animátori, skvelá zábava, jedlo všetko.
Akurát treba ísť cez sezónu, my sme boli koncom septembra a voda v mori bola totálne studená.
možno za to bola taká cena, že už bolo po sezóne , v sezóne by mse sa nedoplatili.... teda aspoň my nie sme takí bohatí
0 0
jana123 jana123

jana123 je offline (nepripojený) jana123

Ja mozem odporucit dve miesta, minuly rok sme boli s dvojrocnym dietatom v apartmanoch Planika - pozri www.puntaskala.hr , to bolo uplne kludne a pohodove miestecko, je to pri Zadare, takze ani cesta nebola taka hrozna, plaz so stromami, apartmany hned pri mori, byvali sme na prizemi a mali sme pred apartmanom zahradku zo ziveho plota, kde sa deti mohli vysantit a my sme sa nebali, ze nam niekde odbehnu. Do mora su tam spravene vstupy z jemneho strku a nas maly sa v tych kamienkoch celkom dobre zahral.
Rok predtym sme boli pri Sibeniku v komplexe Solaris - www.solaris.hr , to uz je na vyssej urovni, apartmany su tam tiez hned pri mori, su tam aj bazeny pre deti, detske ihriska, to mozem tiez vrele odporucat. Tento rok sme zufali, chceme ist tiez do Chorvatska, ale nevieme najst nieco v tomto style, neradi chodime na to iste miesto, tak ak mate nejaky typ, sem s nim.
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Ahojte poraďáci, otváram nanovo túto tému s prosbou o tipy na dovolenku s deťmi - tu na Slovensku. Hľadám niečo, kam by sa dalo ísť s 5 ročným dieťaťom, tak aby tam bolo aj nejaké to vyžitie. Prosím Vás neviete miá dať nejaké tipy?
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

jana32 Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, otváram nanovo túto tému s prosbou o tipy na dovolenku s deťmi - tu na Slovensku. Hľadám niečo, kam by sa dalo ísť s 5 ročným dieťaťom, tak aby tam bolo aj nejaké to vyžitie. Prosím Vás neviete miá dať nejaké tipy?
Ja už tri roky chodím do Štúrova,deti 16 a 7 ročné ,je tam super aj keď náhodou je chladnejšie,voda je termálna,takže žiaden problém,odporúčam ubytovanie priamo v areáli,cenovo je to rovnako,pretože ak si mimo,platíš každý deň vstup do areálu,priamo pri kúpaliskách sú delegáti z cestovky,ponúkajú zájazdy do Ostrihomu/krásna katedrála aj mesto/,do Budapešti,návšteva vodného parku /morské akvária ,kde sú aj žraloky -nádherný zážitok pre deti,návšteva lunaparku-úžasné kolotoče,aj večerná Budapešť ale na tej som nebola./
Som veľmi spokojná,o deti nemáš strach,lebo areál je oplotený,žiadna jazyková bariéra aj v prípade že sa dieťa stratí, v bázenoch sú plavčíci,služby na úrovni,toalety čisté,stravovanie za 70Sk menu.
Vrele odporúčam aj keď ja tento rok nemôžem rekonštrujeme dom
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Ďakujem
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobrý den, tento rok chcem ísť prvýkrát so synom 7ročným na dovolenku k moru. Chceli by sme all inclusive, blízko pláž, blízko centra, nejaké to delfinárium atd pre deti.Najradšej Spanielsko, Grécko, Turecko alebo Egypt. A rodinné izby pretože tam ideme so starými rodičmi. Co by ste mi odporučili a aký hotel konkrétne? Dakujem za všetky odpovede
Naposledy upravil 31Jankal : 22.06.09 at 08:57 Dôvod: doplnenie
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

prosím poradte je tu toho mnoho na internete neviem sa rozhodnúť kto má aké skúsenosti aby som nebola sklamaná
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

posúvam
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

http://www.dekampo-dovolenka.sk/egyp...select-garden/

ja som bola minulý rok v tomto hoteli, detský kútik v jedálni, detský klub, detský bazén, minulý rok bol vo výstavbe ďaľší aj s tobogánom, do mora pozvolný vstup, izby rôzne kombinácie. Veľmi sa mi páčilo ako mali radi deti, chlapčekovi sa podarilo rozbiť tanier ihneď dobehol čašník s lopatkou a metličkou a malý dostal ešte aj cukrík. Nezabudli sa usmievať, deti dostali pohladenie a podobne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať