Zavrieť

Porady

liečitelia...

Dobry vecer,
chcela by som VAs poprosit,ci mi vie niekto doporucit nejakeho dobreho liecitela. Mama ma velmi bolave ruky, az povykrucane prsty a uvazuje,ci by jej nepomohl nejaky liecite.Ak niekoho poznate a viete doporucit, budem rada. Dakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
janulienocka1 janulienocka1

janulienocka1 je offline (nepripojený) janulienocka1

som zo Ziliny
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

SofiaV Pozri príspevok
S týmto súhlasím. V čím vačšej čistote a sterilite je malé dieťa držané, tým je viac choré a môže byť v budúcnosti alergikom. I ja som s deťmi chodila na alergológiu a nikdy som tam nestretla nejakého cigána. Tí čo neprikladajú čistote nejaký extra význam, majú silnú odolnosť.
Kedysi som videla zaujímavý dokumentárny film o parazitoch. Bolo to o nejakých lekároch, ktorí išli do Afriky a tam odparazitovávali deti. Pri tom si všimli, že po tom odparazitovaní sa tam začali prejavovať alergie, čo dovtedy afričania nepoznali. Potom skúšali liečbu niekoľkých ťažkých prípadov alergií doma (možno špeciálnych, už si napamätám) tým, že nasadili parazity a boli úspešní - boli to prípady, kedy pre tých ľudí bol lepší život s parazitmi ako s alergiou.
1 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
janulienocka1 Pozri príspevok
som zo Ziliny
Vo Folkusovej pri Martine je jedna pani liecitelka. cislo telefonu nemam, ked ho zozeniem tak ho poslem v súkromnej správe.
0 0
Andulenka Andulenka

Andulenka je offline (nepripojený) Andulenka

V Slovenke č.9-je aj na www.slovenka.sk je písané o liečiteľovi Vladimírovi Moravcovi z Piešťan- má s ním niekto skúsenosti?Odpíšte.
0 0
Andulenka Andulenka

Andulenka je offline (nepripojený) Andulenka

Pardon-je to Vladimír Michalec z Piešťan.
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
ja by som sa v nijakom pripade nespoliehala na liecitelov.lekari studuju a poznaju fungovanie ludskeho tela, chemicke procesy v nom. liecitelia v ziadnom pripade nemozu prebrat zodpovednost za zdravie pacienta. dali by ste svoju mamu,najvzacnejsieho cloveka vo vasom zivote do ruk hocikoho? ja nie!!!!!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

lijana1 Pozri príspevok
ja by som sa v nijakom pripade nespoliehala na liecitelov.lekari studuju a poznaju fungovanie ludskeho tela, chemicke procesy v nom. liecitelia v ziadnom pripade nemozu prebrat zodpovednost za zdravie pacienta. dali by ste svoju mamu,najvzacnejsieho cloveka vo vasom zivote do ruk hocikoho? ja nie!!!!!
Núti Ťa niekto Tvoj názor meniť? Akosi nechápem Tvoj príspevok.
1 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
janulienocka1 Pozri príspevok
Dakujem za rady, skusam vsetko mozne, bolesti trosicku ustupuju, ale od pondelka mi zacalo silno piskat v pravom uchu, tak ze sa ani nevyspim takze som zufala. Neviete co by mohlo pomoct? Lekari mi dali lieky na spanie, a vraj to mam len z vycerpania a bolesti ale to mi nepomaha, poradte prosim
Mám skúsenosť s pískaním aj bolesťou ucha. Bolesť u nás liečime kvapkou jedlého (olivového) oleja do každého ucha. Olej by mal mať teplotu ľudského tela. Čo ja viem, pomôže to každému. A ak by nepomohlo, tak rozhodne neuškodí. Pískanie je omnoho horšie. Dva roky mi pískalo a ešte mi búchala zbíjačka. Ohluchla som na 3/4. Žiadne lieky nepomáhali. Nemohla som pre ten hluk spať. Stretla som priateľku a tej som sa vyžalovala. Nikdy som nevedela, že má liečivé ruky. Po troch mesiacoch prikladania rúk bolo po hluku. Je to šesť rokov. Som v pohode. Ušná lekárka nechcela veriť, že počujem. Stále sa vyzvedala, čo som robila. Potom mi povedala, že vlastne vyliečiť sa to nedá.
Nikdy som na liečiteľov neverila a vlastne ani moc neverím, ale sú medzi nami ľudia, ktorí liečiť vedia, nie je ich veľa, treba mať šťastie a natrafiť na toho pravého.
Prajem ti, aby si takého našla.
0 0
hanula28 hanula28

hanula28 je offline (nepripojený) hanula28

Dobry den ja som z vichodu a tiez by som chcela kontakt na nejakeho liecitela mam zdravotne problemi a aj moj priatel a lekari nepomahaju tak by sme chceli skusit liecitelov ale bohuzial nemame ziadne kontakti vopret dakujem
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
vieš ja mám zo svojho okolia velmi zlé skusenosti s praktikami liečiteľov
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
janulienocka1 Pozri príspevok
mozte mi prosim poslat kontakt na tu liecitelku? usne sviecky som zatial neskusala, trochu sa bojim, citala som ze to je nebezpecne, neviem. Ale uz by som vyskusala hocico, je to uz strasne dlha doba, nici mi to zivot, nedokazem sa poriadne o nic starat a zhorsuje sa to
Kludne môžeš vyskúšať ušné sviečky. Lečili sme so sviečkami vnuka, a pomohli mu. Už sme vyskúšali aj telové tiež mu pomohli.
A na okraj: vnukovi /5 ročný/ v roku 2006 zistili, že má rakovinu svalstva. Prišla operácia, chemoterápia atď. Možno, že ste o ňom čítali v Slovenke, alebo ste ho vydeli v TV. Volá sa Ákos. Teraz je v poriadku výsledky má dobré - už dva roky, ale dali nám 7 rokov, potom sa uvidí. Choroba sa môže vrátiť. No ale mi sme začali chodiť k jednej lekárke do Budapešti. Predpísala mu diétu, všeliaké vitamíny /neboli lacné/, ale chemoterápiu znášal veľmi dobre. Už tri roky nebral antibiotiká. Bol viackrát chorý. Keď jej lekárka určila diagnózu, napísala antibiotiká, tak sme zavolali lekárke, ona nám nadiktovala aké homeopatiká a vitamíny máme zohnať. Aj teraz k nej chodíme každý mesiac. Diétu a tie vitamíny ešte stále užíva, ale oveľa menej, ako pri chemoterapií.
A o tie sviečky sme počuli poprvýkrát od nej. A pomáhali mu. Aj teraz používame telové. Do škôlky už chodí tretí týždeň, doteraz to bolo tak, že tri dni škôlka, potom 2 týždne doma. A stále sa to opakovalo. Štyri mesiace budeme sa liečiť so sviečkami. Zatiaľ je všetko v poriadku. Už viacerých z dediny sme poslali k tej lekárke, a chodia ešte k nej stále. Liečba je náročná, ale stojí za to! Keď Ti pomôže, v SS pošlem jej tel. č.
0 0
janulienocka1 janulienocka1

janulienocka1 je offline (nepripojený) janulienocka1

Skusala som aj usne sviecky, nepomohlo
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
janulienocka1 Pozri príspevok
Skusala som aj usne sviecky, nepomohlo
Čítala som, že si zo Žiliny. Skús liečivú masáž Ceragem (dúfam, že to sem môžem napísať ), v rámci prezentácie poskytujú masážnu terapiu zadarmo, takže nič nedáš za to, keď to vyskúšaš. Vyše roka robia terapie v Dome odborov, aj ja tam chodievam vždy, keď mi vyjde čas - škoda nevyužiť
Napadlo ma to preto, lebo tvoje problémy môžu súvisieť aj s chrbticou. Je prekvapujúce, koľko zdravotných problémov s ňou (držaním tela, pricviknutým nervom, zlým prekrvením ....) môže až súvisieť.
Prípadne ma kontaktni cez SS, ak by si chcela vedieť podrobnejšie info.
0 0
mifri mifri

mifri je offline (nepripojený) mifri

Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať či nemá niekto kontakt na p. Vladimíra Michaleca, liečiteľa z Piešťan, kde tam sídli a aké máte skúsenosti s jeho liečbou. Ďakujem za vaše odpovede.
0 0
kačkapoliačka kačkapoliačka

kačkapoliačka je offline (nepripojený) kačkapoliačka

Ja som poznala dve staršie pani-sestry. Obe mali v rovnakom čase rakovinu. Jedna šla k lekárovi, druhá k liečiteľovi pod pyramídu. Ako to skončilo? Veľmi smutne. Jedna zomrela pred 1,5 rokom. Ktorá? Tá od liečiteľa.
0 0
kajasla kajasla

kajasla je offline (nepripojený) kajasla

mifri Pozri príspevok
Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať či nemá niekto kontakt na p. Vladimíra Michaleca, liečiteľa z Piešťan, kde tam sídli a aké máte skúsenosti s jeho liečbou. Ďakujem za vaše odpovede.

Mam nanho cislo: 0905 955 697. Bola som u neho dva krat, robi vyborne masaze , ktore dodaju telu energiu. Na jeho odporucanie som uzivala aj nejake caje. Ja som bola spokojna , caje mi pomohli, ale absolvovala som to ako doplnok k liecbe u lekara. Nikto nevie robit zazraky, taky lecitel neexistuje.
0 0
Andulenka Andulenka

Andulenka je offline (nepripojený) Andulenka

Zdravím,
má niekto skúsenosti s Dr.Subotičom v Bratislave na Trnavskom Mýte*-vraj sa zaoberá tradičnou čínskou medicínou.
A ešte -dr.Mojčič-tiež v Bratislave je vraj dobrý liečiteľ-máte s ním niekto skúsenosti? Napíšte.
0 0
Denisa Denisa

Denisa je offline (nepripojený) Denisa

optimista
pridávam jeden článok ktorý stojí za zamyslenie:

Zázračné vyliečenie

Skutočný liečiteľ nám len tak nezoberie a neodstráni našu chorobu. Musíme sa o to pričiniť my sami. Prehodnoťme naše stravovacie návyky.

Človek, ktorý ochorie a má vážnejší zdravotný problém, si myslí, že je to nespravodlivosť. Pýta sa, prečo práve ja? Odpoveď je jednoduchá. Doteraz si si užíval, alebo si veľmi pracoval a nevnímal si jemné, prípadne výraznejšie upozornenie svojho tela, ako napr. pálenie záhy, zažívacie problémy a únavu. Tak si telo povedalo: Nepočúva? Pritvrdím. A tu máš - nestaral si sa o mňa, tak si cez bolesť a trápenie uvedom, čo si doteraz robil zlé a zmeň sa! Až potom sa zdravie do tela môže vrátiť. Podobne na tom je každý z nás a podobne to bolo aj so mnou. Keď som normálne = bežne jedával, tiež som si riešil menšie zdravotné problémy ako alergiu a únavu. No keď mi naša medicína nevedela s tým pomôcť, hľadal som odpovede u kvalitných liečiteľov a terapeutov, ktorí mi radili a snažili sa mi pomôcť. Vtedy som zistil, že mi všetci hovoria skoro to isté, no len trochu iným jazykom. Preto som začal intenzívne pracovať na tom, čo spôsobilo moje zdravotné problémy.

Hovorí sa: Otec choroby je neznámy a tvorí 25 %, matkou je vždy strava a tvorí zvyšných 75 %. Otca choroby tvorí genetika, stres, prostredie, klimatické zmeny a v neposlednom rade naša psychika. Sú ľudia, ktorí však tvrdia, že najdôležitejšia je psychika, ale to by potom ľudia, ktorí myslia pozitívne, nemali byť chorí, a predsa sú. Ja som bol vždy pozitívne mysliaci človek, pravidelne v týždni som cvičil, jedol som ovocie a zeleninu a aj tak som mal zdravotné problémy. Až keď som podporil matku - stravu a upravil som si jedálny lístok, čiže odstránil som z neho nevhodné potraviny ako cukor, mliečne výrobky a chemické potraviny - mäso kúpené v hypermarkete, ale aj prifarbené chleby, tzv. celozrnné -, po jednom mesiaci som cítil zlepšenie a po troch mesiacoch to bolo ako šibnutím čarovného prútika. Alergiu, ktorú mi naša medicína liečila 5 rokov, a bez výsledkov, som si ja vyliečil, alebo lepšie povedané, potlačil na nulu. Čo znamená, že sa dnes neprejavuje. Hneď keď by som jedol opäť mlieko a cukor, šup, alergia vyskočí na 100 %, ako som ju mával.

Sú určité zdravotné problémy, ktoré vzniknú na psychickej úrovni, no daný človek to nerieši, a tak si telo pritiahne určitú nezdravú potravinu či nápoj, ktoré v tele vyvolajú chorobu. Preto by sme mali vždy hľadať príčinu nášho zdravotného problému. Pri návšteve liečiteľa alebo terapeuta by nám mal ako prvý krok odporučiť zmenu nášho jedálneho lístka alebo spôsobu života. Ak to liečiteľ alebo terapeut neurobí a len nám dá zaručený - zázračný prípravok, tak to nie je skutočný liečiteľ, ale len predajca - obchodník. Skutočný liečiteľ nám nikdy len tak nezoberie a neodstráni našu chorobu. V prípade, ak by to spravil, tak nám zobral náš školiaci materiál - našu učebnicu, lebo choroba je informácia, že máme niečo vo svojom živote zmeniť. Keď to zmeníme a pochopíme, čo máme spraviť, tak choroba zázračne mizne. No ak to niekto urobí za nás v priebehu terapie alebo liečenia a my sme sa nezmenili, tak môžeme čakať, že do určitého obdobia máme zdravotný problém naspäť, ak nie ešte v ťažšom prevedení.

Nedávno som sa rozprával s jedným mojím priateľom, ktorý je lekár. Spomínal, že ľudia, ktorí boli liečení na rakovinu a vyliečili sa bez toho, aby sa zmenili, rakovina sa im vrátila a mala veľmi rýchly priebeh. Zo 100 % vyliečených z rakoviny 90 % ľudí po určitom čase umrelo. Takže, ak nám niekto sľubuje zázračné vyliečenie bez nášho pričinenia a bez zmeny v našom živote, čaká nás ďalšia škola a ďalší zdravotný problém. Ak si zdravie roky ničíme, nemôžeme ho len tak zo dňa na deň bez nášho pričinenia získať späť. Nikde v prírode to tak nefunguje, to sú prírodné a vesmírne zákony, ktoré sa nedajú obísť. V našom tele je to podobné - zázračné uzdravenie môže nastať iba vtedy, ak zmeníte veci vo svojom doterajšom živote. Pochopíme a ďalej kráčame už tou správnou cestou.
3 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Deniska, súhlasím , že v tomto článku je množstvo pravdy.
Doma pečiem už len v pekárničke chlebík a je to naozaj rozdiel.
Ale nie všetci majú kus zeme, ktorý si môžu obrobiť a dopestovať si svoje zdravé plodiny.
Moja mrkvička zo záhradky inak v lete chrumká ako tá z Tesca, moje jabĺčka, občas ozobkané škorcom viem, že nie sú striekané...
Len nie všetci mestickí ľudia túto možnosť majú a to, čo je v hapermarketoch označené ako BIO, je tak nekresťasnsky drahé....
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Liečiteľ Vladimír Michalec bol teraz v TV v relácii Anjeli strážni. Svojho času som obišla zopár liečiteľov kvôli dcérkinej chorobe, ale o tomto som nevedela, hoci pochádzam z Piešťan. Ja osobne na liečenie bylinkami verím a veľmi často mi pomohli - najviac keď som čakala dcéru a hrozilo že potratím.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať