Zavrieť

Porady

Inštalácia Bluetooth

Dobrý deň. Prosím Vás, vie mi niekto poradiť ako nainštalujem do notebooku bluetooth? Mám ho zabudovaný, ale nemám preňho ovládače (alebo také čosi), takže nefunguje... ďakujem.
Usporiadat
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
dnes uz to necham tak.prajem dobru noc a dakujem moc.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Jarusocka Pozri príspevok
ďakujem krasne,skusim to,len mi to potrva nejaky cas.potom dam vediet.mam :compaq Presario CQ62 a mobil:Nokia 2630.
....Na paneli úloh klik Štart -> do vyhľadávača doplň blue - malo by ti vyskočiť okienko Prenos súborov prostredníctvom rozhrania Bluetooth - keď bude v MT súbor pripravený na odoslanie potvrď v PC "" Prijať súbory"" a na mobile voľbu Spoj. Súbor by sa ti mal preniesť do PC.

(Na Nokii treba mať zapnuté BT, nájsť súbor /obrázok, MP3/, ktorý chceš preniesť do PC -tl. voľby Poslať cez Bluetooth - zvoľ Nové hľadanie - Spoj)


Ak chceš poslať súbor z PC do telefónu, treba naň kliknúť pravým tlačítkom -Odoslať kam-Zariadenie BT - vybrať zariadenie kam odoslať súbor ( pesnička, obrázok sa skopíruje do Nokie)

alebo si stiahni apl. Nokia Suite.... http://www.nokia.com/sk-sk/podpora/p...erm=Nokia+2630
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Jarusocka, ...keď ja som to sama zvládla.. tak to musí byť veeeľmi jednoduché...

tak ako alla66 písala
..stiahni si do počítača toto: http://www.softpedia.com/get/Mobile-...PC-Suite.shtml
..môžeš si nastaviť jazyk.. ja to mám v slovenčine..
..to PC-Suite ťa bude presne navigovať...
..v mobile zapneš Bluetooth !!
..v mobile /tiež mám Nokiu/ v nastaveniach nájdeš synchronizácia servera..zadáš čo pýta..
..zosynchronizuje sa PC s Nokiou a už len klikáš čo chceš preniesť a kde chceš .. a myslím, že je to všetko..iba tak zjednodušene..nech sa darí!
1 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
Dobrý deň.Ak chcem poslať napr.obrazok z mobilu do pc,tak mi mobil najde iny mobil a nie pc.Ked chcem zase poslat nieco z pc na mobil,pc mi mobil nenajde,takze kde robim chybu?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
podla mna nemas na mobile nastavene, aby ho videli ostatne BT zariadenia. Skus, ci na tom druhom mobile vidis tu svoju Nokia medzi BT zariadeniami.

Ak sa mobily vidia vzajomne, tak mas problem s PC
Ak ani na druhom mobile nevidis tu svoju Nokiu, tak mas problem na Nokii.
Naposledy upravil taiko : 15.11.12 at 09:36
0 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
suite som stiahla,mam to v slovencine.Vo vitajte v nokia suite ked dam pouzit miesto kabla bluethoot,vypise mi,ze neboli najdene ziadne zariadenia.v mobile mam blueth.zapnuty aj to,aby ho videli vsetci.
0 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
mam doma iba jeden mobil z bluethootom,takze nemam na aky druhy mobil pozriet.moja nokia zrejme nasla susedov mobil.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..skús ešte niečo urobiť: Nastavenia... pripojiteľnosť...zvol.. bluetooth, otvor...máš tam mená...pomenuj svoj mob. nejako-napr. N6230atď..potom vyššie ..párové zariadenia-prideľ tam meno PC a spáruje sa to..
..prípadne v PC ti ide bluetooth v poriadku????
...už som zvedavá kde je pes zakopaný
0 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
meno blueth.mam,potom klik na parove zariadenia a potom klik na nove a vypise mi tam telefon.a nie pc.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..máme doma viac mob. všetkým som dala meno, aby som vedela komu preposielam čo,to
..to sa mi všetko ukáže v párových zariadeniach..a vyberiem si ten iba ten mob. komu to chcem poslať. ..veď synovi nepošlem to, čo manželovi.
...V párov. zariad. je po prvé užívateľ PC , po druhé aj názov môjho PC a po ostatné všetky mená mobilov.
..píšem to tak polopasticky, možno smiešne, ale ja som sa tiež natrápila
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ak máš na notebooku zapnutý BT, tak sa ti musí podariť odosielanie obrázku na mobil... klikni na akýkoľvek uložený obrázok v NB pravým tlačítkom - daj Odoslať kam-Zariadenie BT - vybrať zariadenie kam sa odošle súbor...v tvojom prípade do Nokie 2630, kde treba potvrdiť, že súhlasíš s prenosom ....ak to nevyjde, preštuduj manuál k NB ako sa ovláda BT
1 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
To som skusala,no nemozem vybrat kam sa odosle obrazok,ked tam nemam ani nazov mojho mobilu ani nic ine,ta tabulka je prazdna.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Treba preinštalovať driver bluetooth.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Niečo podobné mám aj ja - mobil - LG-A250 - blue na noťasi zapnutý, hľadanie nenájde mobil. Mobil nenájde noťas, ale druhý mobil hej.
Drivery aktualizované.
Sranda je, že včera to naskočilo - fachčilo jedna radosť, dnes po prebudení NTB ani ťuk.

Ale neriešim to - nefunguje, tak nefunguje - ešte máme kábel (a je to rýchlejšie).
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Našla som niečo, dúfam, že to ti pomôže...
samozrejme už máš stiahnutý program Nokia PC Suite

http://translate.google.sk/translate...w%2Fnokia_2630

....Ďalej v návode je pekne rozpísané krok po kroku.. preštuduj to!!!

http://www.orange.sk/web/pomoc/mobil...630_navod.html
1 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Používam IE9 Chrome ver?. Ani jeden nefunguje poriadne. A tu číta, že problémy má Opera aj Mozilla.
Samá radosť.
0 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
Prenos dát nie je možný. Overte dá-tové spojenie. Toto mi píše v mobile.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

http://www.orange.sk/web/pomoc/mobil...630_navod.html
..od strany 48 to preštuduj ešte raz...či nerobíš niekde chybu...ja poznám ten mobil..mala ho kamarátka, ale ona ho nepotrebovala spárovať
0 0
Jarusocka Jarusocka

Jarusocka je offline (nepripojený) Jarusocka

zena
Kto má email na :atlas.sk? Chcem sa spýtať,či sa viete dostať do svojej emailovej schránky na atlas.sk?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Bez problémov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať