Zavrieť

Porady

Výstupná zostava

Dobrý deň, prosím súrne o radu.Je možné vytvoriť výstupnú zostavu v JU-Win a to konkrétne len uhradené fa z minulého obdobia v danom mesiaci? Príklad: v decembri a januári mi zostali nejaké fa neuhradené, uhradili sme ich až vo februári a ja potrebujem zoznam týchto fa,tak aby sa mi tam zobrazilo aj DPH.Chcela by som si odkontrolovať DPH na PD.V DOS verzii sa to pekne dalo a od nového roka sme prešli na Windows. Motám sa už s tým dlho a som zúfalá. Možno je to jednoduché len sa okolo toho motám.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    Výstupy - Zoznam faktúr - Vyber obdobie od do - Ukážka - a tu si vyber neuhradené do dátumu: DDMMYYYY

    Saly je offline (nepripojený) Saly

    Saly
    Ďakujem pekne, ale ja práve potrebujem uhradené od 1.2.2008 do29.2.2008 so zdaniteľným plnením od 1.12.2007do 31.1.
    2008 asi sa to tu nedá takto vyfiltrovať ?!?
    Monika Kováčová
    no tak potom:
    ermon Pozri príspevok
    Výstupy - Zoznam faktúr - Vyber obdobie od 01.12.2007 do 31.01.2008 - Ukážka - a tu si vyber Splatené do dátumu: 29.2.2008

    Saly je offline (nepripojený) Saly

    Saly
    Neviem, skúšam to a dá mi tam uhradené faktúry všetky aj za január,ale ja by som potrebovala uhradené len vo februári so zdaniteľným plnením do 31.1.2008

    Saly je offline (nepripojený) Saly

    Saly
    Pôvodca textu príspevku: ermon
    Výstupy - Zoznam faktúr - Vyber obdobie od 01.12.2007 do 31.01.2008 - Ukážka - a tu si vyber Splatené do dátumu: 29.2.2008
    ja by som tam potrebovala splatené od 1.2.2008 do 29.2.2008

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.