Zavrieť

Porady

Bulharsko - dovolenka

Ma niekto skúsenosti s dovolenku v Bulharsku?
Kam je najlepšie ísť (oblasť)?
S akou CK? (dobré aj zlé skúsenosti s konkrétnymi CK)
Zaplatit si aj stravu alebo sa prestravovať individuálne?
Dakujem za kazdý názor.
Usporiadat
Stebielko Stebielko

Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

Ahoj. My odchádzame až 13.7.
S akou cestovkou idete?
0 0
shamshon shamshon

shamshon je offline (nepripojený) shamshon

Koala tours
0 0
tiger111 tiger111

tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

jacekova Pozri príspevok
ja som v Bulharsku bola ale už by som tam nešla ani keby mi tú dovolenku niekto zaplatil.
išla som s cestovkou Hechter...OTRAS!

more hnusné, pretože pri každom prílive sa nám do nôh pri kraji zapichoval nejaký hmyz so sosákmi. no hrozná dovolenka.
narocna klientka,co??
0 0
evinda evinda

evinda je offline (nepripojený) evinda

Ma niekto skusenosť s cestovkou Balkan travel Bratislava?

ďakujem
0 0
anicka8030 anicka8030

anicka8030 je offline (nepripojený) anicka8030

Pekný večer ! Dnes sme sa vrátili z Bulharska. Veľký pozor na autá ! Boli sme tri rodiny na troch autách a bohužiaľ, jednej rodine ukradli auto. Určite sa do Bulharska oplatí, bolo naozaj super, ale určite už nie s autom. Prípadné informácie ohľadom Bulharska rada poradím.
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
Ahojte - je tu niekto s aktuálnymi infoškami zo Slnečného pobrežia? Zaujíma ma všetko.
0 0
robert36 robert36

robert36 je offline (nepripojený) robert36

kuchár s bechterevom
Ahojte, keď BG tak s ALFA TRAVEL , a Primorsko.
0 0
Roman_H Roman_H

Roman_H je offline (nepripojený) Roman_H

musi mat platny cestovny pas
0 0
Roman_H Roman_H

Roman_H je offline (nepripojený) Roman_H

milagros208 Pozri príspevok
Ahojte. Na druhý týždeň odchádzame s rodinou do Bulharska. Ide s nami aj môj brat, bez rodičov. Neviete mi náhodou povedať, či potrebujem nejaké splnomocnenie od rodičov, overené alebo neoverené notárom? Viem, že niečo také je potrebné napr. do Chorvátska. Brat má 14 rokov. Ďakujem.
musi mat platny cestovny pas
0 0
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

Ja by som sa chcela opytať na letovisko Slnečné pobrežie (Burgas) hotel Regina. Dcéra si práve vyberá zájazd k moru s deťmi (dievčatá 5a10 rokov). Pani v cestovke jej odporúčala Bulharsko, že tam sú bazény pre deti pri hoteli a blízko piesočnatá pláž. Odlet z Blavy. Chcela by som sa opytať, či už má z vás niekto skúsenosti s dovolenkou v tomto hoteli a letovisku, hlavne s deťmi. V Chorvátsku a Grécku už bola s manželom.
0 0
ivettt ivettt

ivettt je offline (nepripojený) ivettt

Ktorá pláž v Primorsku je lepšia? Severná alebo Južná, pretože ešte len uvažujeme o dovolenke v tejto oblasti a ako sme pozerali ponuky práve na tej Severnej pláži budeme mať asi hotel. Už som si tu čítala veľa reakcií, vraj na Severnej je viac vĺn, ale menej rias, je vhodná aj pre deti? Ďakujem!
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

ivettt Pozri príspevok
Ktorá pláž v Primorsku je lepšia? Severná alebo Južná, pretože ešte len uvažujeme o dovolenke v tejto oblasti a ako sme pozerali ponuky práve na tej Severnej pláži budeme mať asi hotel. Už som si tu čítala veľa reakcií, vraj na Severnej je viac vĺn, ale menej rias, je vhodná aj pre deti? Ďakujem!
Ano, aj severna plaz je vhodna pre deti. Mne sa tam viac pacilo aj kvoli tomu, ze je tam jemny piesok, na juznej po burke bolo vzdy vela rozdrvenych musli a zle sa po tom sliapalo. Je tam vela barov, stankov a aj bufetov s obcerstvenim. Tie vlny beriem ako plus, na juznej plazi pri bezvetri sa ti more ani nepohne, ako na jazere.
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

ivettt Pozri príspevok
Ktorá pláž v Primorsku je lepšia? Severná alebo Južná, pretože ešte len uvažujeme o dovolenke v tejto oblasti a ako sme pozerali ponuky práve na tej Severnej pláži budeme mať asi hotel. Už som si tu čítala veľa reakcií, vraj na Severnej je viac vĺn, ale menej rias, je vhodná aj pre deti? Ďakujem!
Syn sa vratil včera z Primorska a povedal,že severna plaž je lepšia.AJ oni tam chodili,lebo nie su tam žiadne meduzi a su tam vlny.Povedal,že je tam väčšia zabava.
0 0
evinda evinda

evinda je offline (nepripojený) evinda

Chcem sa spytať na hotel Amfora, Trakia, Amaris na Slnečnom pobreží ak má niekto skusenosť.

Ďakujem
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

V Amarise som bola pred dvoma rokmi. Osobne som bola spokojná, ale nášmu susedovi chýbal v kúpelní sušič na vlasy.
V blízkosti hotela, stačilo prejsť cez cestu boli veľké potraviny otvorené 24 hodín denne s množstvom polotovarov a tovaru s cenami oveľa prijateľnejšími ako v blízkosti pláže. No a tým som naznačila, že cesta na pláž nám pomalým krokom trvala asi 10 minút, ale kde sa má človek na dovolenke ponáhľať?
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Plánovali sme dovolenku v Bulharsku, s našou 3-ročnou dcérkou (letecky). Avšak čítala som o epidémie osýpok v Bulharsku. U nás sa proti nim očkuje, ale neviem, nemusím sa teda obávať, že malá by ich mohla chytiť? Akú istotu dáva to očkovanie? Kto sa do toho trochu vyzná, prosím o názor. Ďakujem.
0 0
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

Ja som to tiež včera zachytila na nete. Dcéra s deťmi (dievčatá 5 a 10 rokov) odlieta 15. augusta do Bulharska . Zajtra idú k nášmu pediatrovi, tak potom napíšem, čo jej poradí.
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

neviem ci to tu uz bolo ale
pre ludi co idu do Bulharska
http://www.dovolenkar.net/modules.ph...article&sid=46
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Poslala som včera mail na Úrad verejného zdravotníctva SR, a prišla mi takáto odpoveď.

V súvislosti s otázkou ohľadom vycestovania do Bulharska s Vašou 3-ročnou dcérou Vám zasielame nasledovnú odpoveď.
V Slovenskej republike sa povinné očkovanie proti osýpkam vykonáva jednou dávkou trivakcíny (proti osýpkam, mumpsu a ružienke) v 15.- 18. mesiaci života, preočkovanie sa vykonáva v 11. roku života. Prevažná väčšina detí (viac ako 95 %) po očkovaní získava dlhodobú imunitu. Vaša dcéra mala byť vzhľadom na dosiahnutý vek očkovaná jednou dávkou vakcíny. I keď kompletné očkovanie pozostáva aj z podania posilňujúcej dávky v 11. roku života, mala by mať vytvorenú už určitú ochrannú hladinu protilátok.
Čo sa týka prebiehajúcej epidémie osýpok v Bulharsku, väčšina chorých nebola voči ochoreniu chránená očkovaním. Epidémia tu prebieha predovšetkým v neočkovanej rómskej populácii.


Takže tak, nie som o nič múdrejšia. 100 % istotu, že sa nenakazí, človek nikdy nemá.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dnes v novinách :
Obľúbenú pieskovú pláž Vromos v blízkosti Sozopolu možno využívať iba obmedzene v dôsledku zdraviu škodlivého rádioaktívneho žiarenia, ktorého miera dvakrát presahuje povolenú úroveň.
http://cestovanie.aktuality.sk/aktua...oblubenu-plaz/
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať