Zavrieť

Porady

Bulharsko - dovolenka

Ma niekto skúsenosti s dovolenku v Bulharsku?
Kam je najlepšie ísť (oblasť)?
S akou CK? (dobré aj zlé skúsenosti s konkrétnymi CK)
Zaplatit si aj stravu alebo sa prestravovať individuálne?
Dakujem za kazdý názor.
Usporiadat
Daniela1010 Daniela1010

Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

My tiež ideme v júli do Nesebaru hotel IRIS, už sa moc tešíme. Do Bulharska ideme po tretí krát, ale po prvé do Nesebaru, tak dúfam, že nesklame. Tu si nepripadáme ako chudáci, ale naozaj ako u nás na Slovensku a môžeme smelo kúpiť každý deň napr. zmrzlinu pre celú rodinu, prípadne pivko, ľadovú kávu atď....treba vyskúšať, určite budete spokojní.
0 0
monka111 monka111

monka111 je offline (nepripojený) monka111

Ďakujem krásne
aj Vám nech výnde dovolenka podľa Vaších predstáv
0 0
katedrála katedrála

katedrála je offline (nepripojený) katedrála

boli ste niekto v oblasti Elenite? vyzerá pekne len by som rada vedieť či sa tam dá kde aspoň večer poprechádzať príp.posedieť
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

ak by mal niekto záujem, mám vynikajúci kontakt na pána, ktorý zabezpečuje dovolenky...... pošlite ss, pretože tu by mi to asi zmazali, alebo oznčili ako spam..... kamarátka cez neho bola a ak sa pozriete na ceny, tak neuveríte.....
0 0
mabena mabena

mabena je offline (nepripojený) mabena

Ja by som mala záujem o nejaké info o dovolenke v Bulharsku, len sa mi nedarí odoslať SS.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

mabena Pozri príspevok
Ja by som mala záujem o nejaké info o dovolenke v Bulharsku, len sa mi nedarí odoslať SS.
poslané, dúfam, že budeš spokojná....
0 0
dinder dinder

dinder je offline (nepripojený) dinder

venujem sa informacnym technologiam ...viac
Ahoj, posli prosim ta aj mne. Dik
0 0
olinockaa olinockaa

olinockaa je offline (nepripojený) olinockaa

Ahoj, Martinka, poprosím o kontakt aj ja. ďakujem.
0 0
WYLLY WYLLY

WYLLY je offline (nepripojený) WYLLY

Daniela1010 AKO BOLO v holeti IRIS a čo Nesebar???????
0 0
Daniela1010 Daniela1010

Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

Zrovna včera sme sa odtiaľ vrátili, hotel IRIS je na celkom dobrej úrovni, vidno že je novo postavený, klimatizácia fungovala, upratovali denne, raz za pobyt výmena uterákov a posteľného prádla, WiFi pripojenie sme mali aj na izbe, boli sme na prvom poschodí, takže fungovalo. Pokiaľ ide o raňajky, tak množstevne dobré ale pokiaľ ide o sortiment, tak bieda. V Bulharsku sa obmedziť každý deň pri zelenine na uhorku a rajčinu a z ovocia na melón je dosť úbohé a zmeniť každý druhý deň opečený chleba na šišky je tiež bieda. Praženicu a opekanú klobásu už nechcem ani vidieť. Personál celkom príjemný, akurát väčšina vedela len Rusky a Bulharsky. Bazén super, ale bitka o lehátka. HOTEL IRIS je vlastne na konci RAVDY, lepšie povedané na začiatku nového Nesebaru, čiže do rušných ulíc (tržnice a butiky) je ďaleko na jednu aj na druhú stranu. Potravinové obchody a reštaurácie sú aj v okolí hotelov. Najesť sa dá aj v IRISE celkom slušne. Do starého Nesebaru sa dá dostať výhliadkovým autobusom cca 10 min. Pláž celkom malá a preplnená, more teplé, na Bulharsko málo vĺn a prekvapili nás dosť husto roztrúsené kamene pri vstupe do mora. Celkový dojem dobrý, lokalita vhodná pre tých ktorí majú radi kľud a nie sú nároční na pláž.
0 0
Retuska Retuska

Retuska je offline (nepripojený) Retuska

Ahojte,chystam sa s priatelom do Bulharska-primorsko.Chceli by sme ale ist odtial aj na vylet napr do Nesebaru.Citala som,ze tam chodia aj enjake autobusy prip ina "mestska" doprava.Vie mi niekto o tom povedat viac?
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Nebola som v Bulharsku 35 rokov a tak sme sa rozhodli tento rok stráviť dovolenku, spolu s našou 5-ročnou vnučkovou, na Slnečnom pobreží. Odlietame 7. júna a tak zbieram informácie ako to tam momentálne funguje, hlavne čo sa týka meny. Stačí si zobrať naše eurá alebo zameniť peniaze? Ďakujem za každú informáciu.
0 0
H.B. H.B.

H.B. je offline (nepripojený) H.B.

Daniela1010
Zrovna včera sme sa odtiaľ vrátili, hotel IRIS je na celkom dobrej úrovni, vidno že je novo postavený, klimatizácia fungovala, upratovali denne, raz za pobyt výmena uterákov a posteľného prádla, WiFi pripojenie sme mali aj na izbe, boli sme na prvom poschodí, takže fungovalo. Pokiaľ ide o raňajky, tak množstevne dobré ale pokiaľ ide o sortiment, tak bieda. V Bulharsku sa obmedziť každý deň pri zelenine na uhorku a rajčinu a z ovocia na melón je dosť úbohé a zmeniť každý druhý deň opečený chleba na šišky je tiež bieda. Praženicu a opekanú klobásu už nechcem ani vidieť. Personál celkom príjemný, akurát väčšina vedela len Rusky a Bulharsky. Bazén super, ale bitka o lehátka. HOTEL IRIS je vlastne na konci RAVDY, lepšie povedané na začiatku nového Nesebaru, čiže do rušných ulíc (tržnice a butiky) je ďaleko na jednu aj na druhú stranu. Potravinové obchody a reštaurácie sú aj v okolí hotelov. Najesť sa dá aj v IRISE celkom slušne. Do starého Nesebaru sa dá dostať výhliadkovým autobusom cca 10 min. Pláž celkom malá a preplnená, more teplé, na Bulharsko málo vĺn a prekvapili nás dosť husto roztrúsené kamene pri vstupe do mora. Celkový dojem dobrý, lokalita vhodná pre tých ktorí majú radi kľud a nie sú nároční na pláž.
Aj my ideme o týždeň do hotela IRIS. Môžeš mi napísať prosím ťa, na ktorú pláž by bolo najlepšie ísť, ktorá je nie až tak ďaleko, ale je čistá. Pokiaľ viem, tak tá najbližšie je malá a preplnená. A mali ste nejakú obľúbenú reštauráciu, ktorú by si odporúčila? Čítala som, že dobre najesť sa dá aj priamo v hotely.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

ja som sa v BG ešte dobre nenajedla..podľa mňa vôbec nevedia variť, ale vôbec..ani vonku po reštikách..všade rozvoniava to ich korenie...raz sme si chceli dať vyprážaný syr, v živote o tom nepočuli a vypražili nám nejaký ich tvaroh..to ste mali vidieť..a hlavne ochutnať.. to sa nedalo...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

SERVIS
ja som sa v BG ešte dobre nenajedla..podľa mňa vôbec nevedia variť, ale vôbec..ani vonku po reštikách..všade rozvoniava to ich korenie...raz sme si chceli dať vyprážaný syr, v živote o tom nepočuli a vypražili nám nejaký ich tvaroh..to ste mali vidieť..a hlavne ochutnať.. to sa nedalo...
Este ze si si nepytal bryndzove halusky

Mne naopak bulharska kuchyna velmi chutila....
4 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

i mne, dokonca aj vyprážaný syr - kaškaval...a samozrejme na žiadnej dovolenke mi nesmie chýbať bravčový jazyk na masle, nevraviac o šópskom šaláte...
0 0
Daniela1010 Daniela1010

Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

H.B.
Daniela1010
Zrovna včera sme sa odtiaľ vrátili, hotel IRIS je na celkom dobrej úrovni, vidno že je novo postavený, klimatizácia fungovala, upratovali denne, raz za pobyt výmena uterákov a posteľného prádla, WiFi pripojenie sme mali aj na izbe, boli sme na prvom poschodí, takže fungovalo. Pokiaľ ide o raňajky, tak množstevne dobré ale pokiaľ ide o sortiment, tak bieda. V Bulharsku sa obmedziť každý deň pri zelenine na uhorku a rajčinu a z ovocia na melón je dosť úbohé a zmeniť každý druhý deň opečený chleba na šišky je tiež bieda. Praženicu a opekanú klobásu už nechcem ani vidieť. Personál celkom príjemný, akurát väčšina vedela len Rusky a Bulharsky. Bazén super, ale bitka o lehátka. HOTEL IRIS je vlastne na konci RAVDY, lepšie povedané na začiatku nového Nesebaru, čiže do rušných ulíc (tržnice a butiky) je ďaleko na jednu aj na druhú stranu. Potravinové obchody a reštaurácie sú aj v okolí hotelov. Najesť sa dá aj v IRISE celkom slušne. Do starého Nesebaru sa dá dostať výhliadkovým autobusom cca 10 min. Pláž celkom malá a preplnená, more teplé, na Bulharsko málo vĺn a prekvapili nás dosť husto roztrúsené kamene pri vstupe do mora. Celkový dojem dobrý, lokalita vhodná pre tých ktorí majú radi kľud a nie sú nároční na pláž.
Aj my ideme o týždeň do hotela IRIS. Môžeš mi napísať prosím ťa, na ktorú pláž by bolo najlepšie ísť, ktorá je nie až tak ďaleko, ale je čistá. Pokiaľ viem, tak tá najbližšie je malá a preplnená. A mali ste nejakú obľúbenú reštauráciu, ktorú by si odporúčila? Čítala som, že dobre najesť sa dá aj priamo v hotely.
Na pláž sme chodili čo najbližšie od hotela. Bola síce malá, ale zvykli sme si, vždy sa našlo miesto, kde sme sa mohli zložiť aj so slnečníkom. Čo sa týka reštaurácie, obľúbenú sme nemali, pretože sme zakaždým išli niekde inde, nie preto, že by tá prvá bola zlá, ale chceli sme vyskúšať viaceré reštaurácie. Tá v hoteli bola tiež v pohode, tam sme jedli asi tri krát, keď sme boli unavení a nechcelo sa nám nikde ísť. Nám bulharské jedlo chutilo. Prajem vám šťastnú cestu a príjemný pobyt v IRISE.
0 0
Arava Arava

Arava je offline (nepripojený) Arava

Chystám sa na dovolenku do Bulharska, chcela by som odporučenie na nejaký hotel poprípade rodinné vilky, ktoré sa nachádzajú v kľudnejšej a tichšej lokalite, niekoho kto sa práve vrátil z dovolenky.
Ďakujem.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

SERVIS
ja som sa v BG ešte dobre nenajedla..podľa mňa vôbec nevedia variť, ale vôbec..ani vonku po reštikách..všade rozvoniava to ich korenie...raz sme si chceli dať vyprážaný syr, v živote o tom nepočuli a vypražili nám nejaký ich tvaroh..to ste mali vidieť..a hlavne ochutnať.. to sa nedalo...
Nevedia variť? No,ty budeš asi veľký gurmán. Mne, naopak ich kuchyňa mimoriadne chutí. Nie je to iba môj názor, ale aj nazor všetkých, s ktorými som sa na túto tému zhovaral.
1 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Arava
Chystám sa na dovolenku do Bulharska, chcela by som odporučenie na nejaký hotel poprípade rodinné vilky, ktoré sa nachádzajú v kľudnejšej a tichšej lokalite, niekoho kto sa práve vrátil z dovolenky.
Ďakujem.
No momentálne tichšiu časť letoviska asi ťažko nájdeš. Bol som v Primorsku a sezóna sa rozbieha na plné pecky. Kolotoče alebo muziky sú na každom kroku. Pozitívom je, že o 23.00h všetko stíchne. Pokiaľ nemáš v susedstve hlučnú patriu, tak to ujde. Je tam plno penzionov kde sa dá ubytovať. Ja som bol vo Vermone. Čistota je dobrá. Na pláž asi 250m cez piesočnaté duny. Chodím do BG zásadne bez stravy aby som nebol viazaný termínami na výdaj stravy. Radšej sa najem vtedy, keď sa mne chce, a keď mi to najlepšie vyhovuje. Reštauracia Palma. Menu za 2,99 leva, plus polievka za 1,60-1,80 leva nemá chybu. Môj záver. Ešte sa to stále oplatí.
Naposledy upravil Ľubomír : 14.07.13 at 12:13
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať