Zavrieť

Porady

Dohoda o pracovnej činnosti

Dobry den,
pozeram, ze uz existuje diskusia na tuto temu. Dostala som ponuku "brigadovat" u byvaleho zamestnavatela. Momentalne som vsak v stave szco (a vzhladom na mensie problemy, ktore tu nechcem a ani velmi nema vyznam rozvadzat), rozhodla som sa navrhnut dohodu o pracovnej cinnosti. Trosku som si uz pozistovala nejake informacie-u 1 "zamestnavatela" mozem vykonat prace v rozsahu 300 hodin do roka. Aj forma by mi bola znama. Potrebujem vsak vediet, podla akeho zakonnika sa postupuje. Samozrejme, podla Zakonnika prace, § 223 az 226, to mi je jasne, ale vraj sa vyuzivaju ustanovenia Obcianskeho aj Obchodneho zakonnika. Viete mi poradit prislusne paragrafy? Resp., ktory z posledne zmienenych zakonnikov je "vyhodnejsi"...
Voper dakujem.
Usporiadat
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

GERTA Pozri príspevok
Dobrý večer.Potrebujem poradiť.
R.2008 bola urobená DoPC na administratívne práce
na dobu určitú od 01.03.2008 - do 31.12.2008
kde :
-dohodnutý rozsah práce : 10 hodín týždenne
a
-dohodnutá odmena : 3000 Sk / mesačne

ale v mesiacoch 08 -12/2008 pracovala už len 5 hodín týždenne a odmena bola 1500 Sk / mesačne , pretože už nebolo toľko práce
- môžem urobiť spätne dodatok k DoPC od 01.08.2008 s uvedenou zmenou
- alebo prerobiť DoPC tak,že
dohodnutý rozsah práce : max. 10 hodín týždenne / podľa množstva práce
dohodnutá odmena : 03 - 07 / 2008 3000 Sk
08 - 12 / 2008 1500 Sk
V dohode o pracovnej činnosti musí byť uvedená dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonávanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. (z § 228a ods 2)

Urob dodatok so zmeneným rozsahom pracovného času.
0 0
Marta M Marta M

Marta M je offline (nepripojený) Marta M

Prosim o radu: planujeme zamestnat osobu na dohodu o prac. cinnosti na obdobie niekolkych mesiacov. Praca je vsak nepravidelna a tak je predpoklad, ze v niektorych mesiacoch neodpracuje nic a nebude mat ziadnu odmenu. V dohode bude mat uvedeny rozsah prace ohraniceny len zhora: najviac 10 hodin tyzdenne. Prosim o Vas nazor, ci to moze tak byt? Je to tak v poriadku?
Vopred dakujem.
0 0
GERTA GERTA

GERTA je offline (nepripojený) GERTA

Ďakujem za radu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Marta M Pozri príspevok
Prosim o radu: planujeme zamestnat osobu na dohodu o prac. cinnosti na obdobie niekolkych mesiacov. Praca je vsak nepravidelna a tak je predpoklad, ze v niektorych mesiacoch neodpracuje nic a nebude mat ziadnu odmenu. V dohode bude mat uvedeny rozsah prace ohraniceny len zhora: najviac 10 hodin tyzdenne. Prosim o Vas nazor, ci to moze tak byt? Je to tak v poriadku?
Vopred dakujem.
Je to v súlade so ZP.
0 0
GERTA GERTA

GERTA je offline (nepripojený) GERTA

Riešim v podstate podobný problém ako v príspevku 26, / nepravidelná práca/, ale potrebujem ho poriešiť spätne.
Ak je to v súlade so ZP môžem dať dohodnutý rozsah práce : najviac 10 hodín týždenne a potom dohodnutá odmena : 75,- Sk / hod
a vo výplatnom liste uvediem skutočne odpracované hodiny- podľa toho odmena / 3000, 1500 /
a nemusela by som tým pádom robiť dodatok k DoPC / môj príspevok 23 /
Môže to tak byť ?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať