Zavrieť

Porady

Fajčenie v spoločných priestoroch

Viete mi niekto poradiť, čo sa dá robiť so susedom, ktorý v jednom kuse fajčí pred bytom na schodišti? Bývame v starom meste bez výťahu v 3poschodovom dome, takže vždy keď idem domov, mám pocit, že som vošla do krčmy. Sused býva na druhom a my na treťom. Všetko nám to ťahá hore a smrdí nám z toho chodba. Taktiež si občas zapálime, ale určite nie pred bytom, aby sme tým otravovali všetkých susedov.

Dá sa s takýmto susedom niečo robiť? Je na to nejaký zákon a je možné mu pohroziť pokutou? Už sme z toho viacerí zúfalí, lebo tento sused je okrem iného aj neplatič a má kopec detí, ktoré veľmi neprispievajú ani k poriadku v dome
Usporiadat
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Llívia Pozri príspevok
Návrh zákona nezakazuje fajčenie v oknách, na balkónoch, v bytoch, preto aj keby ho prijali, veľa sa nezmení - smrad nebude v spoločných priestoroch, v bytoch áno.
To je jasne, ale ked ked niekto fajci v okne, na balkone - je sanca aspon, ze zavriem okno, som sice obmedzovana. Ale ked niekto fajci na chodbe, vo vytahu a ja tadial musim prejs, nemozem sa tomu vyhnut. Samozrejme, ze zakon nevyriesi vsetko.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať