Zavrieť

Porady

Program na JÚ

Dobrý deň, chcel by som poprosiť o dobrý program na účtovanie v JÚ. Môžete mi poradiť?
Usporiadat
horegonn horegonn

horegonn je offline (nepripojený) horegonn

Používam program Alfa od firmy Kross je to super
0 0
Lesa Lesa

Lesa je offline (nepripojený) Lesa

Ja pouzivam uz rok MRP a som velmi spokojna, myslim, ze ked si poriadne prestudujete manualy, co je nutnost, tak je to velmi dobry program, mam jednoduche uctovnictvo multiverziu(predtym som mala STEP a teda to sa neda porovnat)
0 0
Ejík Ejík

Ejík je offline (nepripojený) Ejík

v Alfe robím len knihu jázd, tá je tam naozaj dobre spracovaná, ostatné v Pohode a je to naozaj pohoda
0 0
R.evita R.evita

R.evita je offline (nepripojený) R.evita

bože keby som to vedela -proste viem len že som ...viac
Dobrý deň,
Ja som robila jednoduché účt. aj v MRP aj v basicu a uz som skúšala aj v Alfe - a teraz mám na podv.uct. omegu - podla mna a zacinam sa zaucovat aj do heliosu a podla mna je kazdý program rovnaký - len je to tam inak poukladané a pomenene názvy - ale v podstate v kazdom je Penažní denník, kniha pohl. a záv.
Proste človek si zvykne na ktorý koľvek s ktorým začne pracovať- začne o nom čítať a po čase bude pre neho tej jeho program ten naj naj naj
Takže len si zvyknuť a makať makať makať
Veď tak ako každý človek ma svoje klady a zápory tak aj programy majú svoje klady a zápory
xixi
0 0
antiny antiny

antiny je offline (nepripojený) antiny

"bušido" =D
Oberon
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

R.evita Pozri príspevok
Dobrý deň,
Ja som robila jednoduché účt. aj v MRP aj v basicu a uz som skúšala aj v Alfe - a teraz mám na podv.uct. omegu - podla mna a zacinam sa zaucovat aj do heliosu a podla mna je kazdý program rovnaký - len je to tam inak poukladané a pomenene názvy - ale v podstate v kazdom je Penažní denník, kniha pohl. a záv.
Proste človek si zvykne na ktorý koľvek s ktorým začne pracovať- začne o nom čítať a po čase bude pre neho tej jeho program ten naj naj naj
Takže len si zvyknuť a makať makať makať
Veď tak ako každý človek ma svoje klady a zápory tak aj programy majú svoje klady a zápory
xixi
Súhlasím, práve preto sa treba teraz zamerať na výstupy aké ktorý program ponúka, čo a ako tlačí, aby bolo treba dať už len razítko a podpis, alebo z programu poslať príslušné dokumenty elektronicky tam kam to má ísť .... a podľa toho program vyberať.
Naposledy upravil Manual : 16.07.08 at 12:18
0 0
radik999 radik999

radik999 je offline (nepripojený) radik999

skúšal som rôzne programy, no alfa od krosu je úplne perfektná, je to velmi priehladný program, pre samoukov ako stvorený, je SUPER
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

radik999 Pozri príspevok
skúšal som rôzne programy, no alfa od krosu je úplne perfektná, je to velmi priehladný program, pre samoukov ako stvorený, je SUPER
No vidíš a dosť ľudí naň nadáva...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať