Zavrieť

Porady

Usporiadat
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

beba13 Pozri príspevok
No tieto jahody už síce odkvitli, no a práve začal ich zber, ale tiež dokážu potešiť.
...mňam, hneď by som si dala, hoci aj za takú veľkú misku...krásne a určite dobručké
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

beba13 Pozri príspevok
Prajem pekný a slnečný deň všetkým a hlavne tým ktorý majú radi krásu prírody
Beba, pekné. Moja nebohá babka mala také krásne begónie v kvetináčoch vedľa domu na dvore. Musela tie kvety podopierať, lebo boli také veľké, ale to bol krásny pohľad. Ja som si aj zobrala potom cibuľky, ale mne sa to nepodarilo a už nemám ani jednu. Viem, že ich vysádzala ešte niekedy vo feb.-marci do kvetináčov a dala na okno dovnútra. Tvoje sú tiež peknučké...
Naposledy upravil kukurička : 31.05.08 at 21:02
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

dalida Pozri príspevok
Kukurička, všetky kvietky máš nádherné, ale tá pivonka na prvom obrázku je úplne úžasná
...jooooooj, keby tak boli moje, ale ja len tak poza plot a pred domom obdivujem a fotím. Vy ste šikovnejšie, vy sa o to staráte a máte to krásnučké.
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

...kvitne vám to jedná báseň, tak sa z toho potešme...
Naposledy upravil kukurička : 09.12.09 at 22:40
Kópia – 100_9975.jpg  
Kópia – 100_9973.jpg  
Kópia – 100_9972.jpg  
Kópia – 100_9967.jpg  
Kópia – 100_9960.jpg  

Kópia – 100_9956.jpg  
Kópia – 100_9942.jpg  
1/1
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kukurička, sú nádherné. Kde to chodíš fotiť?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dnes mi zakvitol kaktus.Potešte sa so mnou z tej krásy
Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 08:03
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pár fotočiek
Naposledy upravil arizona : 25.04.09 at 14:42
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 08:03
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Naposledy upravil arizona : 25.04.09 at 14:43
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

wagner Pozri príspevok
Kukurička, sú nádherné. Kde to chodíš fotiť?
...vyberiem sa na prechádzku a kde zbadám pekný kvietok, alebo aj niečo iné, tak fotím. Teraz je to na každom kroku, ale hlavne fotím v Bojniciach...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Arizona, krááááááásne, krááááááááásne, len tak ďalej. Aj vám závidím, vybehnete si do záhradky a fotíte. Ja sa musím zakrádať ako taký zlodejíček poza ploty, ale aj to je zábavné. Tie kvietočky sú ako z rozprávkovej ríše a potešenie pre oko a dušu. Len foťte ďalej dievčence záhradkárky...
No a ten kaktus nemá chybu, má veľmi pekný kvet...
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

arizona, máš krásne kvietky. To máš tuším celú botanickú záhradu Super!!!
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Pár nových kvietkov
Digitalis.jpg  
Digitalis 2.jpg  
Fotografie-0212.jpg  
Ruže 2.jpg  
Stračka 1.jpg  

1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dalida Pozri príspevok
arizona, máš krásne kvietky. To máš tuším celú botanickú záhradu Super!!!
Dalida, ďakujem. Na tej bot. záhrade pracujem.Je ešte len krátko vysadená,tak sa teším za pár rokov, keď všetko podrastie a zapojí sa. Som zvedavá.
Tie tvoje zvončeky sú nádherné! Dá sa to vypestovať aj zo semiačka?
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

arizona, to je digitalis - náprstník a vypestovala som ho zo semienok, ktoré som normálne kúpila v obchode. Sú to také drobulinké semiačka a podarilo sa mi vypestovať len dve rastlinky (teraz majú asi 120 cm), ale stoja za to, veľmi sa z nich teším, ako nakoniec z každej novej rastlinky Poznáme to všetci - milovníci prírody a záhradkári, že?
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Pridávam ešte pár nových kvietkov. Takto teraz vyzerajú naše popínavé ruže . A tá vôňa, škoda, že sa nedá pripojiť k fotkám!!!
Ruže 2.jpg  
Ruže 7.jpg  
Ruže 10.jpg  
Osteospermum 3.jpg  
Osteospermum 4.jpg  

Houttounia 2.jpg  
Rebríček 1.jpg  
Šalvia 5.jpg  
1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ahoj Dalida,dík za radu.Pohľadám niekde v obchode.
Máš krásne ťahavé ruže.Neporadíš mi ako ich treba strihať?Ja som si tiež nasadila bielu a oproti ružovú.Ešte sú malé, ale chcem ich tiež tak ťahať,cez oblúk, ako vstup do záhrady.Treba ich zastrihovať na jar, alebo na jeseň? Už som počula, že sa nemusia vôbec,len neviem...Poradíš,ako to robíš Ty?
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Arizona, priznám sa, že ich strihám podľa potreby, kde mi veľmi prerastajú (veľmi husté alebo dlhé výhony), ufiknem z nich .
Ale mali by sa strihať tak, že raz kvitnúce ruže by sa mali prestrihať po odkvitnutí, odstránia sa slabé výhonky, príliš husté a dlhé. U opakovane kvitnúcich, ak sú príliš husté, sa na jar odstráni niekoľko viacročných výhonov.
Podľa toho, ako tie ruže vyzerajú, zdá sa, že mi to takto funguje
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ďakujem za rady
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Arizona, nemáš za čo, dúfam, že sa ti budú ruže dariť tak ako tvoje ostatné kvietky. Ešte som zabudla, ale to možno vieš, že je vhodné odstraňovať odkvitnuté kvety a zastrihnúť hlavné výhony, lebo ruže kvitnú na bočných výhonoch, tak aby sa lepšie rozkonárili. A oblúk odporúčam poriadny stabilný, aby tú ťarchu udržal. My sme mali najprv kovový, ale ten pod tou ťarchou "klesal v kolenách", tak sme museli ruže zostrihať a postaviť oblúk nový.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať