Zavrieť

Porady

Usporiadat
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

vasulka Pozri príspevok
beba13..krásne fotky,chce sa ti v tom teple fotiť?
Ani moc nie, ale nedokážem odolať tej nádhere a nikdy neviem či ten kvietok vydrží do dalšieho dňa, lebo v tých horúčavách rýchlo odkvitajú, no niektoré vydržia len jeden deň , alebo len noc práve sa pokúšam odfotiť pupalku tá kvitne len v noci už sa na ňu chystám 3 dni, hádam sa mi to dnes podarí.
0 0
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
No tato sice este nekitne,ale ona je kvetom sama o seba...a mne robi radost
nase kvety 002.jpg  
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Toto mi teraz kvitne.
Snímka002.jpg  
Snímka004.jpg  
Snímka005.jpg  
Snímka006.jpg  
Snímka008.jpg  

Snímka010.jpg  
Snímka011.jpg  
Snímka012.jpg  
Snímka013.jpg  
Snímka014.jpg  

Snímka015.jpg  
Snímka016.jpg  
Snímka019.jpg  
1/1
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Ahojte záhradkárky! Za ten čas čo som tu nebola, ste sem dali toľko krásnych obrázkov!!!!!!!!!!!! Máte to nádherné
Tak sa pokúsim aj ja dohnať zameškané...
Astilba sv.2.jpg  
Astilba t.2.jpg  
Dahlia 1.jpg  
Dahlia 9.jpg  
Dahlia 8.jpg  

Fuchsia 8.jpg  
Fuchsia r. 2.jpg  
Fuchsia r. 3.jpg  
Heliopsis 6.jpg  
Hosta kv. 2.jpg  

Ľalia or. 2.jpg  
Ľalia ž.2.jpg  
Levanduľa 3.jpg  
1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dalida Pozri príspevok
Ahojte záhradkárky! Za ten čas čo som tu nebola, ste sem dali toľko krásnych obrázkov!!!!!!!!!!!! Máte to nádherné
Tak sa pokúsim aj ja dohnať zameškané...
Dalida,krááásne!Tie tvoje georgíny a fuksie Ti závidímˇUžasné!
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
annina Pozri príspevok
tak mám konečne trocha času,tak tu prihodím svoje ľalie a posledná je ľaliovka
Anina, ... a zaliala ma žltá závisť. Keď som bola v Holandsku, kúpila som si zmes (akýchkoľvek) cibuliek - v Keukenhofe, asi tak nejako sa tá záhrada (27 ha) volá. Keďže som nevedela, čo všetko v tej zmesi je, napokon mi z toho prežili ohnivooranžové, žlté a bordové ľalie a mini anemonky. Ak sa v mojom živote nič nezmení, mohli by sme si na jar vymeniť pár cibuliek ľalií? Tie moje medzi Tvojimi fotografiami nie sú.

Dalida, tie Tvoje posledné dve ľalie - óóó - budeme meniť cibuľky?
Naposledy upravil anklar : 01.07.08 at 13:17 Dôvod: oslovenie Dalidy
0 0
annina annina

annina je offline (nepripojený) annina

anklar,určite niečo vymeníme a hlavne asi tvoje skúsenosti,lebo ja sa tiež chystám na budúci rok do Holandska,pozrieť si ten park
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Tak sa mi už podarilo zväčniť tú pupalku, ale zatiaľ iba s jedním kvietkom ak zakvitnú viaceré naraz tak to tu priložím...
P6301289.jpg  
P6301290.jpg  
P6301291.jpg  
P7011292.jpg  
P7011293.jpg  

P7011294.jpg  
P7011295.jpg  
P7011296.jpg  
1/1
0 0
annina annina

annina je offline (nepripojený) annina

dalida tá tvoja bledá fuchsia mi učarovala
pridám zas nové rokvitnuté ľalie
DSCF2181.jpg  
DSCF2298.jpg  
DSCF2296.jpg  
DSCF2292.jpg  
DSCF2293.jpg  

DSCF2280.jpg  
DSCF2277.jpg  
DSCF2276.jpg  
DSCF2270.jpg  
DSCF2271.jpg  

DSCF2278.jpg  
DSCF2174.jpg  
DSCF2142.jpg  
1/1
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
annina Pozri príspevok
anklar,určite niečo vymeníme a hlavne asi tvoje skúsenosti,lebo ja sa tiež chystám na budúci rok do Holandska,pozrieť si ten park
Potešila si ma. Ak tam budeš, až potom zistíš, akú radosť si si urobila.
A, ak to bude možné, zabezpeč si mapku parku vopred. Totiž pri prechádzke si pôjdeš oči vyočiť a nebudeš v stave sledovať ktorým smerom sa práve uberáš, kde sa práve nachádzaš. Mne sa stalo, že som sa pomaličky "vyprechádzala" z parku, ani som nezbadala ako. A mala som problém dostať sa cez východ opäť dnu. Veľmi-veľmi ľutujem, že som obišla jazierko s kamennými plôškami, ktoré umožňujú prechádzať sa po jazere. To som už panikárčila, (pritom so bola celkom blízko), lebo som nevedela kadiaľ sa ide von, blúdila som a čas odchodu ma súril. Ak si budeš chcieť niečo kúpiť, tak radšej hneď, ako vojdeš do záhrady.
Blizučko ku vchodu je taká drevená stavba a tam predávajú tie nádhery. Popoludní je už všetko rozpredané, preto som si mohla kúpiť už len "akékoľvek" cibuľky. Predpokladám, že v pavilonoch ľalií sa zdržíš parádne dlho. To, čo tam uvidíš, si ešte nevidela. Trochu ma sklamal Dianin pavilon s orchideami. Možno, ked tam budeš Ty, bude bohatší. Pôjdeš aj do Amsterdamu? Prosím ťa, dávaj pozor, aby ťa nezrazil bicykel. Vážne! Veď, uvidíš sama.
Odporúčam ti urobiť si pol dňa aj na Saskanzen - učite to píšem zle, takto to na počutie vyznieva (no, urobím si doma revíziu ciest, na niektoré názvy sa totiž nepamätám). Tam si nakúpiš extra fajnové syry a horčice. A ochutnávať budeš môcť, koľko ti žalúdok znesie. Budeš si môcť pozrieť aj výrobu.
Všade, kde budeš, odporúčam vyjadrovať svoj obdiv k Holandsku a jeho obyvateľom. Dvere budeš mať všade otvorené. Ak pôjdeš aj do Amsterdamu, nechaj sa poučiť a po zotmení sama nikam nechoď, zostaň radšej v izbe.
Po zotmení zlé živly vyliezajú. Vieš, že Holandsko je liberálne. Ak zbadáš na ulici scénku, ktorú u nás nevidieť, pre istotu sa rýchlo odvráť.
Ozaj, vieš, že brúsený diamant musí mať 57 stien? Aj to sa tam dozvieš, ak ťa to zaujíma.
Tot seen.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Annina - a tie modré hviezdičky, posledný obrázok - to je čo za nádheru?

Na moju veľkú ľútosť som objavila na Tvojich posledných obrázkoch tie žlté aj oranžové ľalie.. Asi nebudem mať čo meniť, hm.
Naposledy upravil anklar : 03.07.08 at 15:38
0 0
annina annina

annina je offline (nepripojený) annina

anklar neboj ,niečo sa na výmenu určite nájde,ked nie hned možno neskôr a dík za rady k Holandsku,určite pomôžu,chastáme sa tam budúcu jar spolu s mojou tetou,inak tiež vášnivou záhradníčkou a zoberieme aj mužov aby sme sa tam nebáli,no aj teraz sa chystám na výstavu kvetov do Lyse nad Labem,je to tam celkom pekné a hlavne dobre a lacno sa tam nakukuje,aj z tych ľalii čo mi kvitnú je niečo odtial
a tie modré kvietky su kampanulky,je to neaký poliehavý druh,rýchlo sa množia a dlho kvitnú,čiže ideálne
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
annina Pozri príspevok
anklar neboj ,niečo sa na výmenu určite nájde,ked nie hned možno neskôr a dík za rady k Holandsku,určite pomôžu,chastáme sa tam budúcu jar spolu s mojou tetou,inak tiež vášnivou záhradníčkou a zoberieme aj mužov aby sme sa tam nebáli,no aj teraz sa chystám na výstavu kvetov do Lyse nad Labem,je to tam celkom pekné a hlavne dobre a lacno sa tam nakukuje,aj z tych ľalii čo mi kvitnú je niečo odtial
a tie modré kvietky su kampanulky,je to neaký poliehavý druh,rýchlo sa množia a dlho kvitnú,čiže ideálne
.
Tak trochu ti závidím ten výlet za kvetmi.
Takže, kampanulky! Skvelé! Zapamätaj si, anklar!
A dakujem ti, annina.
0 0
LillySK LillySK

LillySK je offline (nepripojený) LillySK

holky, troska mimo temy, CLEMATISY nemate nahodou niektora viac,ze by ste mi kusok aj s korienkami zo zeme poslali? lebo odrezky sa mi neujali postovne uhradim,akekolvek bud som neschopna,alebo neviem rozmnozovat clematisy
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Liečivá krása z našej záhradky...
IMG_5523.jpg  
IMG_5524.jpg  
1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dnes je tu trošku smutno,tak prikladám zopár obrázkov pre potešenie
Naposledy upravil arizona : 17.03.10 at 19:53
P6180004.JPG  
P6180010.jpg  
P7050008.JPG  
1/1
0 0
annina annina

annina je offline (nepripojený) annina

arizonka,teda ten kaktus je teda skvost
a prihadzujem aj ja pár fotiek
DSCF2272.jpg  
DSCF2315.jpg  
DSCF2087.jpg  
DSCF2169.jpg  
DSCF2357.jpg  

DSCF2354.jpg  
DSCF2355.jpg  
DSCF2356.jpg  
DSCF2351.jpg  
DSCF2352.jpg  

DSCF2353.jpg  
DSCF2350.jpg  
DSCF2349.jpg  
DSCF2347.jpg  
DSCF2345.jpg  

1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Anninka,díky.Ja zase žasnem nad tvojimi nádhernými ľaliami.Sú úžasné,náádhera
0 0
fusta fusta

fusta je offline (nepripojený) fusta

Ahojte poraďáci,

keďže teraz toho kvitne čoraz viac, prikladám aj v tejto rubrike
zopár záberov muškátov. Mám tam niekoľko zaujímavostí, ktoré sa mi podarilo vypestovať zo semena. Už len netrpezlivo čakám, až mi začnú naplno kvitnúť georgíny a tiež cínie, u ktorých tiež čakám rôzne prekvápka, lebo som vysieval vlastnoručne zozbierané semená.
DSC00014.jpg  
DSC00015.jpg  
DSC00016.jpg  
DSC00017.jpg  
DSC00018.jpg  

DSC00019.jpg  
DSC00020.jpg  
DSC00021.jpg  
DSC00022.jpg  
DSC00050.jpg  

DSC00049.jpg  
DSC00051.jpg  
1/1
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Kvietky kvitnú ako divé a ja stále nestíham pridávať fotky
Oleander 2.jpg  
Oleander 4.jpg  
Monarda 3.jpg  
Penstemon 3.jpg  
Phlox.jpg  

Hortenzia.jpg  
Hortenzia 6.jpg  
Houttuynia 4.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať