Zavrieť

Porady

Usporiadat
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Anklar, môžeme žltú, ale oranžovú mám žiaľ iba jednu.
0 0
toska toska

toska je offline (nepripojený) toska

ahojte, kupili sme starsi dom s peknou zahradou, ktora je plna ruzi, tie prave odkvitli a potrebujem ich ostrihat, urcite mate skusenosti ako na to, poradite, nechcela by som nieco pokazit, lebo je ich fakt vela a rozne druhy.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pre milovníkov cínií
Naposledy upravil arizona : 17.03.10 at 19:53
P6300024.JPG  
P7090013.JPG  
P7090021.JPG  
1/1
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

arizona, SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Arizona tie cínie sú nádherné ja som mala vlani tiež všetky možné farby, ale žiaľ túto jar som nemala akosi čas zasiať, takže sa musím pokochať len tými tvojími. Ale pridávam niečo iné čo mi momentálne kvitne
P7111507.jpg  
P7111508.jpg  
P7111509.jpg  
P7111510.jpg  
P7111511.jpg  

P7111512.jpg  
P7111513.jpg  
P7111514.jpg  
P7111515.jpg  
P7111517.jpg  

P7111518.jpg  
P7111519.jpg  
P7111521.jpg  
P7111522.jpg  
P7111523.jpg  

P7111524.jpg  
P7111525.jpg  
1/1
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
toska Pozri príspevok
ahojte, kupili sme starsi dom s peknou zahradou, ktora je plna ruzi, tie prave odkvitli a potrebujem ich ostrihat, urcite mate skusenosti ako na to, poradite, nechcela by som nieco pokazit, lebo je ich fakt vela a rozne druhy.
Prikladám ti stránku o striháni ruží.Veľa zdaru!!!

http://www.kvetyazahrada.sk/index.php?id=768
0 0
toska toska

toska je offline (nepripojený) toska

vdaka! uz su ostrihane, zmaturovala som.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život


Toto je pekne zakvitnutá romantika,čo poviete?
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Pridávam zase niečo nové rozkvitnuté.

Na poslednom obrázku mám to, čo zostalo po odkvitnutých ružiach. Už tretia rodinka drozdov si u nás urobila hniezdo, tento raz na ružovom oblúku. Tento párik bol najúspešnejší, lebo mal tri vajíčka a úspešne vyviedol všetky tri vtáčatká
Echinacea 1.jpg  
Echinacea 6.jpg  
Echinacea 4.jpg  
Echninacea 7.jpg  
Echinops.jpg  

Echinops 3.jpg  
Echinops 6.jpg  
Kana ž. 2.jpg  
Kana ž. 4.jpg  
Phlox r..jpg  

Drozdík 2.jpg  
1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dalida Pozri príspevok
Pridávam zase niečo nové rozkvitnuté.

Na poslednom obrázku mám to, čo zostalo po odkvitnutých ružiach. Už tretia rodinka drozdov si u nás urobila hniezdo, tento raz na ružovom oblúku. Tento párik bol najúspešnejší, lebo mal tri vajíčka a úspešne vyviedol všetky tri vtáčatká
Dalida, krásnučkééé! Takú krásnu zakvitnutú ružu,veru nemá nikto z nás?Čim ju prihnojuješ,by tak úrodne "kvitla"?
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Pozrite sa aký pavúčik sa mi nasťahoval do kvetiniek
P7121526.jpg  
P7121527.jpg  
P7121528.jpg  
P7121529.jpg  
P7121530.jpg  

P7121531.jpg  
P7121532.jpg  
P7131533.jpg  
P7131534.jpg  
P7131535.jpg  

P7131536.jpg  
P7131537.jpg  
P7131538.jpg  
P7131539.jpg  
P7131540.jpg  

1/1
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Beba13 - Kvietky máš veľmi pekné! Ten pavúčik je zaujímavý hlavne sfarbením. A ešte:

- tak to "čo Ti kvitne" v strednom rade na druhej fotke, by som si aj dala Sú krásne! A viem si ich aj predstaviť na dobrom ovocnom koláčiku, mňam!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pekne sa to rozkvitá
Snímka023.jpg  
Snímka026.jpg  
Snímka031.jpg  
Snímka032.jpg  
Snímka033.jpg  

Snímka035.jpg  
Snímka038.jpg  
Snímka039.jpg  
Snímka041.jpg  
Snímka042.jpg  

Snímka043.jpg  
Snímka046.jpg  
1/1
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Wagner, máš to krásne a zdá sa mi, že sa zlepšíla aj kvalita foto, alebo si využila slnečné počasie? Pekne ti to kvitne, to je radosť a pastva pre oči.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mala som nádherne modro rozkvitnutú lobelku (priemer cca 60cm, listy takemr nebolo vidieť), po návrate z dovolenky - hoci bola pravidelne zalievaná - som ju našla uvädnutú, smutnú, kvitne len zopár kvietkov.
Máte nejaké skúsenosti, čo by som s ňou mala urobiť? Pomohol by radikálny rez?
Vďaka za každú dobrú radu.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Rozalka Pozri príspevok
Mala som nádherne modro rozkvitnutú lobelku (priemer cca 60cm, listy takemr nebolo vidieť), po návrate z dovolenky - hoci bola pravidelne zalievaná - som ju našla uvädnutú, smutnú, kvitne len zopár kvietkov.
Máte nejaké skúsenosti, čo by som s ňou mala urobiť? Pomohol by radikálny rez?
Vďaka za každú dobrú radu.
Skúsim poradiť, nie z vlastnej skúsenosti, ale som sa poobzerala trocha po nete. Presne si to vystihla s tým radikálnym rezom. Na portáloch o pestovaní rastlín radia poriadne zrezať a mala by sa po ňom vraj ešte vzchopiť. Ale ešte radšej s tým počkaj, možno Ti poradí niekto aj z vlastnej skúsenosti.

Prvé, čo mi napadlo po prečítaní Tvojho príspevku bolo, že jej asi bolo za Tebou smutno, nevydržala to bez Teba
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Takto mi teraz kvitne časť môjho balkóna: Tie previslé z balkóna som nemohla odfotiť, možno sa mi to podarí, ale bývame na 5 posch.
bal1.JPG  
balkon7.JPG  
BAL.JPG  
mus.JPG  
deb.JPG  

asp.JPG  
1/1
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Jara Pozri príspevok
Takto mi teraz kvitne časť môjho balkóna: Tie previslé z balkóna som nemohla odfotiť, možno sa mi to podarí, ale bývame na 5 posch.
Prosím ťa,čo je to za kvetinky na piatej fotogr. v hrantíku? Máš ten balkón milučký.Asparagus ti vydrží v lete vonku? Nespáli ho sĺnko? Mne sa to stalo a ani na sĺnku nebol.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Neviem ako sa volajú ale je to taká kobercovka. Názov možno napíše niekto iný, ja skúsim priložiť lepšie foto ak je to ten hnedý hrantík.
Inak asparagus mi takto rastie stále na slnku a celé leto aj kvitne. V zime ho dávam na schodište a potom hneď v marci, keď začnú jarné lúče tak ho presadím a hodím na balkón.
Pokúsim sa urobiť aj lepšie fotky lebo dosť vyzerá málo rozkvitnutý, ale tie previslé nevidieť vo vnútri balkóna. No o chvíľku priložím foto tohto hrantíka.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Dúfam, že si myslela tieto kvietky:
hrantík.JPG  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať