Zavrieť

Porady

Usporiadat
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Aj ja pridávam čo nové rozkvitlo.........
P5050645.jpg  
P5050646.jpg  
P5050647.jpg  
P5050648.jpg  
P5050649.jpg  

P5050650.jpg  
P5050651.jpg  
P5050653.jpg  
P5050654.jpg  
P5050655.jpg  

1/1
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
Milí poraďáci chodím sa sem každý deň pokochať novými krásnymi a ešte krajšími kvietkami. Rada by som pridala aj svoje ale neviem ich zmenšiť budem sa musieť ísť poradiť. Je to krása, mám rada jar keď sa príroda prebúdza a snaží sa nám ukázať v tom najkrajšom čo má. Teraz sú všetky farby najvýraznejšie a najkrajšie. Ale to tvrdím aj o lete a jeseni. Proste príroda je krásna čarodejka ktorá keď ju dokážeme vnímať dáva veľmi veľa energie. Ludka
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

To ružové sú pivonky a prvé kvety už kvitnú asi desať dní. Keď som si tú pivonku kupovala, podľa papierov mala byť červená. Ja vždy tak dopadnem, že mi kvety kvitnú inou farbou, než mali . Ale je krásna aj ružová
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

annina, krásne! Ako sa prosím volá to modrofialkové na prvom obrázku? To teda nepoznám.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

[quote=lorelei;723745]Kukuricka, aky je to kricek - ten druhy s cervenym kvetom na obrazku, co si sem dala? Je nadherny, ale este nepoznam.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

[QUOTE=lorelei;724826]
lorelei Pozri príspevok
Kukuricka, aky je to kricek - ten druhy s cervenym kvetom na obrazku, co si sem dala? Je nadherny, ale este nepoznam.
Je to dulovec japonský. Dúfam,že sa Kukurička nenahnevá
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

[quote=arizona;724880]
lorelei Pozri príspevok
Je to dulovec japonský. Dúfam,že sa Kukurička nenahnevá
Ja sa tiez nehnevam. Dakujem.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

lorelei Pozri príspevok
Mne este tiez. Poslala mi atramka, a ku podivu este stale maju kvietky. Atramka dakujem.
.. som veľmi rada, ako sa darí ostatným kvietkom, prijali sa Ti???
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

lorelei, arizona, ten dulovec mám - treba Vám z neho poslať? Ak áno, hoďte - "hľadám" do záhradkárskej burzy, či máte záujem.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Je u nás pekne teplo,všetko rastie,kvitne. Pridávam niečo z naší záhrady.Aj sovička je mláďa sovy,čo u nás na borovici prespávala.Mláďatko spadlo zo stromu.Manžel ho uložil naspäť.
IMG_5260.jpg  
IMG_5259.jpg  
IMG_5252.jpg  
1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

atramka Pozri príspevok
lorelei, arizona, ten dulovec mám - treba Vám z neho poslať? Ak áno, hoďte - "hľadám" do záhradkárskej burzy, či máte záujem.
Si zlatá Atramka, ja ho mám,preto som vedela názov. Aj som prilepila foto v prísp. č.33.Ale nebol ešte tak krásne rozkvitnutý,ako na Kukuričkinej fotke.Ak chceš, mrkni a vďaka za ochotu.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

atramka Pozri príspevok
.. som veľmi rada, ako sa darí ostatným kvietkom, prijali sa Ti???
Ahoj, ano zatial sa statocne drzia, takze uz myslim,ze aj vydrzia.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

atramka Pozri príspevok
.. som veľmi rada, ako sa darí ostatným kvietkom, prijali sa Ti???
Ahoj, ano zatial sa statocne drzia, takze uz myslim,ze aj vydrzia. Este raz dakujeeeem. A ako sa da rozmnozit ten dulovec? Lebo nechcem otravovat stale atramku - aj ked je velmi ochotna, zlata, ale znamy mi spominal,ze ma, lenneviem, ci sa da a ako od neho zobrat. A ci aj teraz, ked kvitne.
Naposledy upravil lorelei : 07.05.08 at 13:42
0 0
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
Jedny z prvych na mojom okne...
rozne 021.jpg  
rozne 026.jpg  
1/1
0 0
annina annina

annina je offline (nepripojený) annina

dalida--to modrofialové je vraj neaký druh primuly,ale presný názov nevedeli,tak to je proste modrofialová primula
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

lorelei Pozri príspevok
Kukuricka, aky je to kricek - ten druhy s cervenym kvetom na obrazku, co si dala? Je nadherny, ale este nepoznam.

A ten siedmy, alebo ten hned pod nim? To som kupila minuly rok a nadherne mi rozkvitli kvietky, su pekne. Ale neviem, ako sa volaju tiez, ani tetula mi nevedela povedat, od ktorej som kupovala.
...som rada, že ti poradili odborníci, pretože ja som len fotila a nepýtam sa na názvy, občas niečo poznám, ale mňa viac zaujíma krása kvetu... nie som záhradkárka a forím občas aj poza ploty, len aby som sa potešila z peknej fotky...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

[quote=arizona;724880]
lorelei Pozri príspevok
Je to dulovec japonský. Dúfam,že sa Kukurička nenahnevá
Nie nehnevám sa, som rada, že si poradila...
Krásne vám to kvitne v záhradkách, niektoré fotky sú peknučké.
Naposledy upravil kukurička : 07.05.08 at 15:52
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Tie ružové veľké kvety je PILOŇA je to drevnatý krík, ktorý sa nestrihá. Kvety krásne voňajú a na kríku je ich cca 70 o priemere 20 cm.
Ten druhý kvietok červené kalichy, neviem ako sa volá. Je to cibuľovina ktorú po odkvitnutí dám na mesiac oddýchnuť a potom znovu začnem polievať.
P5070096.jpg  
P5070097.jpg  
1/1
0 0
bubulak bubulak

bubulak je offline (nepripojený) bubulak

Ofélia Pozri príspevok
Tie ružové veľké kvety je PILOŇA je to drevnatý krík, ktorý sa nestrihá. Kvety krásne voňajú a na kríku je ich cca 70 o priemere 20 cm.
Ten druhý kvietok červené kalichy, neviem ako sa volá. Je to cibuľovina ktorú po odkvitnutí dám na mesiac oddýchnuť a potom znovu začnem polievať.
Ofelia ta Pilona je uzasna. Nedal by sa maly odrezok pre mna odstrihnut? :-) Moj manzel je zatazeny na Pivonky a urcite by sa tomu potesil. Alebo das mi typ, kde sa da kupit tento krik?
0 0
veva125 veva125

veva125 je offline (nepripojený) veva125

aj ja niečo pridám
kvet1 (Large).jpg  
kvetinky (Large).jpg  
orlicek (Large).jpg  
sirotkaDlazba (Large).jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať