Zavrieť

Porady

IBEU

Potrebujem niekoho, kto účtuje v IBEU, ako účtujete pokladňu? Máte rozpočtovú klasifikáciu aj na pokladni alebo nie? Ďakujem všetkým za odpoveď.
Usporiadat
alize alize

alize je offline (nepripojený) alize

ahojte,
úroky účtujem nasledovne
221 243 Vždy účet podľa výpisu SY12/ 662 1
na 662 1 nerozlišujem úroky.
568/ 221 xxx 637012 SY12 poplatok banke
ahojte
pekný zvyšok dňa
Ďakujem janula za opravu
Naposledy upravil alize : 09.04.08 at 09:43
0 0
janula94 janula94

janula94 je offline (nepripojený) janula94

Ďakujem Alize, aj ja to tak účtujem, len kreditné úroky si myslela asi 221 243/662 1, však?
0 0
blazonko blazonko

blazonko je offline (nepripojený) blazonko

Na skoleni, na ktorom som bola za PO odznelo, ze zuctovanie 354/691 sa robi len pri vydavku z bankoveho uctu a nie pri vydavkoch z pokladne.
Je to naozaj tak? Neviem ako to zabezpecit, ked PO robi velke mnozstvo prijmov a vydavkov len cez pokladnu. PO ma ja podnikatelsku cinnost.[/quote]

No neviem. Nám povedali, že pri výdavkoch. O tom, či z účtu alebo z pokladne nebolo ani reči.
0 0
alize alize

alize je offline (nepripojený) alize

Aj ja tak viem, že sa zúčtuje vo výške výdavkov.

Na účte 691 - Výnosy z bežných transferov z rozpočtu obce alebo z rozpočtu vyššieho územného celku v rozpočtových organizáciách a príspevkových organizáciách zriadených obcou alebo vyšším územným celkom sa účtuje v účtovnej jednotke, ktorá je rozpočtovou alebo príspevkovou organizáciou, transfer poskytnutý na bežné výdavky od zriaďovateľa, vo výške výdavkov

To či z opokladne alebo z účtu to je jedno. rozpočet určite máš na obidvoch.
0 0
Gabriele Gabriele

Gabriele je offline (nepripojený) Gabriele

Ahojte poradaci, rada by som našla osobu /okolie Prešov/ ktorá už pracuje vo WINIBEU ja sa na to chystám od 1.7.08 ale už teraz nespím. Bola som min.rok na školení ale nič už neviem.RO zriadená obcou. Došla by som ná zácvik aby som si obnovila pamäť. Až máš dobré srdce ozvi sa prosím.gabinavargova@azet.sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať