Zavrieť

Porady

SAP BO HELP!

Prosím má niekto skúsenosti ako spraviť klasický zápočet v SAP-e (SAP Business One)???? Tiež by som bola velmi vdacna keby sa mi ozval hocikto kto robí v tomto informačnom systéme, je tu vela vecí o ktorých by som rada "poradovala".... Ďakujem.
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

motylikd Pozri príspevok
Tak ak obrat len do 10mil.Sk tak nehrozi. To by som si kupila nejaky Money S3 alebo Omegu ci nieco podobne lacne. Podla mna SAP sa oplati az pri obrate aspon 40mil.SKK. A hlavne aj treba zabezpecit kontrolu aj nad zamestnancami lebo dalsia jeho vyhoda je ze nic sa neda skryt ked sa to spravne nastavi. Aj ked s tym suvisi zas nevyhoda ze nic sa neda opravit tak aby tu opravu nebolo vidno. Cize ked sa raz pomylis, pomozu ti len opravne doklady a vidno kazdu chybu co urobis.
S tou poslednou časťou súhlasím.

Ale zakúpenie SAP-u by nemalo záležať len na obrate, ale najmä na funkcionalite.
0 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

ked sa bavime o obrate - podla mna v tom zmysle, ze ked ma niekto obrat do 10 mil., s velkou pravdepodobnostou nevyrobi na 2 milionovy softwer a pochybujem, ze si moze povedat, ze mu tieto 2 mil. priniesu "poriadok" do firmy. to by bol ten poriadok a funkcionalita velmi drahe. to je len moj pohlad. lebo vsade tu pocuvame o krize a ked niekto vo firme urobi taketo rozhodnuzie, ze kupi sap a potaca sa v krize, tak ... potom o com to vsetko je...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať