Zavrieť

Porady

Skončenie pracovného pomeru

Potrebujem napísať dohodu o skončení pracovného pomeru, no mám hlavu zamotanú z dátumov. Ak zamestnanec bude pracovať ešte aj 31.03.2005, tak potom dátum skončenia prac.pomeru bude 01.04.2005??? alebo 31.03.2005???
Ktorým dátumom ho potom odhlasujem z poisťovní? Zdá sa mi, že ak ho odhlásim dňom 31.03.2005, neude to správne, lebo tento deň bol ešte zamestnancom, čiže aj poistencom. Pomôže mi niekto ako to má byť správne?
Ď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Práve sa prehrabávam v mzdách. Je to tam normálne, 31.3. treba dať, my to máme všade tak.

    Deni je offline (nepripojený) Deni

    Deni
    Ďakujem za rýchlu odpoveď.
    Takže aj v odhláške do SP dátum ukončenia poistena 31.03.???

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Deni, ja dávam do dohody za dátumom ukončenia v zátvorke navyše slovko "vrátane", do SP posielaš registračný list s dátumom 31.3.2005 ... veď aj keď prihlasuješ zamestnanca, tak ho prihlasuješ napr. k 1.2.2005 a on už v ten deň robí, nenastúpi až 2.2.2005, čiže berie sa to, že deň odhlášky je jeho posledným dňom pracovného pomeru.

    Skončenie pracovného pomeru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.