Zavrieť

Porady

Stretnutie Lučenec

Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Nemá niekto záujem o stretnutie v Lučenci? Odhadom poraďáci z okresov Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Detva, Poltár, a všetci ostatní, ktorí budú mať tadiaľto cestu?
Usporiadat
r_d_h r_d_h

r_d_h je offline (nepripojený) r_d_h

Nasa rozprava ohladom motorestu Halier je vyriesena motorest ma stale take iste meno iba pri motoreste je benzinka, ktora ma jednu cast EURO(€) sa mi vidi ze je to restauracia cize stale sa tam da ist na "Halierovsku fazulovicu"
Naposledy upravil r_d_h : 03.06.09 at 16:58
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dámy a pán,
dostali sme do pozornosti http://www.porada.sk/1062760-post1710.html . Jedno som absolvovala cca pred 2 rokmi a veľmi rada si tú super atmosféru zopakujem . Omrknite si plánovacie kalendáre rodinných povinností, a ak máte voľný termín - vrele doporučujem účasť.

12.6. je piatok.
Naposledy upravil Dav : 05.06.09 at 17:00 Dôvod: Dátum
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stretnutie 6.7.2009, v Lučenci, Zmrzlináreň na Železničnej ulici, od 16:00.


Už sa tešííím
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav Pozri príspevok
Stretnutie 6.7.2009, v Lučenci, Zmrzlináreň na Železničnej ulici, od 16:00.


Už sa tešííím
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Dievčatá a chlapci (?) ......

zmzlina v tomto horúcom letnom počasí je ako stvorená.
VeĎ sa nedajte toľko prosiť a pricapte tu Oľge svoj súhlas a komentár s obsahom (áááno ....príííídeme)
0 0
ekonella ekonella

ekonella je offline (nepripojený) ekonella

Prídem neskôr, idem vedľa na vyšetrenie srdiečka o 16,00 hod.
Teším sa, že Vás tam ešte zastihnem!
0 0
Lotarka Lotarka

Lotarka je offline (nepripojený) Lotarka

Ahojte!

Aj keď sa hanbím, musím napísať, že neprídem. Nebudem písať dôvody, lebo aj tak by sa možno niekomu zdali iba ako výhovorky. Aj keď ma to mrzí, neviem si to bohužial zariadiť dneska tak, aby som Vás spoznala osobne, nezáleží to totiž len odo mňa.

Ale želám Vám príjemnú zábavu a aj k uspokojeniu doriešenie Vašich prípadných nejasností!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

azla Pozri príspevok
Dievčatá a chlapci (?) ......

zmzlina v tomto horúcom letnom počasí je ako stvorená.
VeĎ sa nedajte toľko prosiť a pricapte tu Oľge svoj súhlas a komentár s obsahom (áááno ....príííídeme)
Anka, nechám sa prekvapiť, kto príde. Už by som mala absťák, keby sme sa raz v mesiaci nestretli. Termín je dovolenkový, ale čo ako málo nás bolo, stretávame sa od mája 2008 pravidelne každý mesiac.( S výnimkou, že sme sa stretli s letnou búrkou a nie so sebou). Vieš, aké je to fajn, keď sa už medzi sebou poznáme?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa zo stretnutia v Lučenci :
Prítomné : Beatam, Dav, Ekonella, Jangol a Mysimis.
Dali o sebe vedieť : Savoir ( mimo LC), Vlasta ( chorá), Lotarka (iné dôvody)

Ostatní nezareagovali, a to som prosím každému, kto sa v tejto téme objavil, nechala odkaz v profile. No, ale veď sú prázdniny a dovolenky, nemusí byť každý priškatuľkovaný na Porade.

Program : dovolenkový!!! ( ako sa máš, čo robíš, čo máš nové, kde budeš dovolenkovať ) a len okrajovo padlo pár slov o práci, medziiným boli zverejnené aj skúsenosti s používaním ERP, rýchlosťou 1 doklad za deň, aj to štýlom ľavé oko v návode, pravé na pokladni istá kritika odznela na nemenovanú inštitúciu, ktorá nám hlási chyby aj v bezchybných dokumentoch a vééééééélikánska chvála odznela na program RZP 2008, stiahnutý z Draka...Ďakujeme zaň.


Bolo výborne.
Tak nabudúce 3. augusta 2009, zmrzlináreň na Železničnej ulici v LC
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

oli, keď ja si to veľmi rada prečítam a súčasne sa cítim medzi Vami. jozka
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
oli, keď ja si to veľmi rada prečítam a súčasne sa cítim medzi Vami. jozka
Ale veď možno sa podarí aj to, že budeš s nami naozaj...buď hora k Mohamedovi, alebo Mohamed k hore, alebo na polceste na nejakom inom stretku, alebo mobil, skype,...alebo sa na to budeme iba tešiť....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

vieš susedia na poschodí zajtra merajú cestu smerom k Vám, a ja nemôžem ísť s nimi. Uvidím, čo pozitívne prinesú prázdniny a dovolenky
0 0
gutan52 gutan52

gutan52 je offline (nepripojený) gutan52

jozka56 Pozri príspevok
vieš susedia na poschodí zajtra merajú cestu smerom k Vám, a ja nemôžem ísť s nimi. Uvidím, čo pozitívne prinesú prázdniny a dovolenky
k téme - stretká v LC.

Na "tárajštreky" rád chodím. To sa mi občas podarí aj teraz...

Neviem: kedy , kde , o čom a s kým to bude ? ale chcem byť nato pripravený.
V sobotu som ťahal neznámeho, ale už známeho Favoriťáka a dnes s ním bola dobrá reč i spolupráca. Možno sa ocitnem aj v LC, ale nechcem to krčovito robiť a sľubovať. Jozef
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

gutan52 Pozri príspevok
k téme - stretká v LC.

Na "tárajštreky" rád chodím. To sa mi občas podarí aj teraz...

Neviem: kedy , kde , o čom a s kým to bude ? ale chcem byť nato pripravený.
V sobotu som ťahal neznámeho, ale už známeho Favoriťáka a dnes s ním bola dobrá reč i spolupráca. Možno sa ocitnem aj v LC, ale nechcem to krčovito robiť a sľubovať. Jozef
Gutan52/Jozef/ ja by som rada sa stretla s kamkami z LC, a moji susedia tým smerom chodia častejšie/majú tam syna/, ale väčšinou, keď ja nemôžemj
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

gutan52 Pozri príspevok
k téme - stretká v LC.

Na "tárajštreky" rád chodím. To sa mi občas podarí aj teraz...

Neviem: kedy , kde , o čom a s kým to bude ? ale chcem byť nato pripravený.
V sobotu som ťahal neznámeho, ale už známeho Favoriťáka a dnes s ním bola dobrá reč i spolupráca. Možno sa ocitnem aj v LC, ale nechcem to krčovito robiť a sľubovať. Jozef
Véééď ja si Ťa odsledujem.
Stretká sú prvý pondelok v mesiaci , v lete v Zmrzlinárni na Železničnej ulici, v zime v Pizzerii Ragaza. ( Jar a jeseň podľa vonkajšej teploty)
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Gutan52/Jozef/ ja by som rada sa stretla s kamkami z LC, a moji susedia tým smerom chodia častejšie/majú tam syna/, ale väčšinou, keď ja nemôžemj
Tak poďme na to z opačného konca. Povedz, kedy by si mohla, a spravíme mimoriadne stretko
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav ja už mám v merku ten prvý pondelok v mesiaci ohlásim sa určite
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pondelok, 3.8.2009, od 16:00, zmrzlináreň na Železničnej ulici

Vstup voľný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Dav Pozri príspevok
Pondelok, 3.8.2009, od 16:00, zmrzlináreň na Železničnej ulici

Vstup voľný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Keby ten Lučenec bol trošku bližšie, prišla by som si s vami pokecať......
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa zo stretnutia v Lučenci

Prítomné : Beatam, Dav, Jangol, Lotarka + 2, Vlasta.

Program : 1. Rôzne
2. Diskusia k bodu rôzne
Záver : bolo super
Ďalšie stretnutie : o mesiac 7.9.2009 od 16:00 v zmrzlinárni




Ospravedlňte zníženú kvalitu záznamu veľmi vydarenej akcie. Porucha vznikla v dôsledku poruchy záznamového zariadenia. Porucha záznamového zariadenia vznikla v dôsledku vystavenia záznamového zariadenia vysokým teplotám a iným faktorom, znižujúcim účinnosť tohto zariadenia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať