Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Možno sa ako tĺk vyjadruje, ale určite ako tĺk nemyslí.
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

marjankaj Pozri príspevok
Možno sa ako tĺk vyjadruje, ale určite ako tĺk nemyslí.

Plne súhlasim s Vami, veru konečne Takého pohoďáka a neutralistu, ktorý píše to čo cíti obdivujem aj ja Samozrejme, že vo vyššej spoločnosti by to nemalo chválitebné ovácie a mohlo by to vyznieť ako rúhanie sa......ale tu na fóre prečo nie. S tým myslením máte pravdu. Podstatu myšlienok má v poriadku a tu na tomto fóre nezáleží akým štýlom reči ju podá hlavne, že v tom cítiť humor a nie je tu ako na rokovaní niakej dozornej rady
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

...bože, čítala som ...Takého pohoďáka a NATURALISTU, namiesto neutralistu...

Zdá sa, že Antilooser sa nám tu odhalil myšlienkami až na kosť, keď vidím v jeho riadkoch naturalizmus.

Antilooser, čo keby si trošilinku vymenil určité slovíčka, či ich vybodkované náznaky za vhodnejšie ekvivalenty?
Toto sa Ti tu prepeká určite len preto, lebo si ešte nečítal toto : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

A neďakuj mi
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

Prosimta Danuska ta nepi tolko na vecer pockaj do piatku este vsak potom citas zahadne slovka este som ta ti neodhalil na kost nepredbiehaj udalosti ktore este neboli ale budu....juj ja by som si rad velmi tie zakony precital len po tretom pravidle ma uz stipali oci to je velmo na mna silne palene......vsak ta ty moja prava ruka ocko jedno prizmuris......a coze by ti nepodakoval ja ti snimam klobucik....
Teda Bigleo ty si radny kancek ved aj ja ta mam rad neboj sa dobre bude vsetko aj dobre dopadne
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Antilooser Pozri príspevok
...... a nevyputujem sa tu ako najebany krokodil na cestu ta ne?..
toto ma dnes večer dostalo, jóój či to dobrá temá tí Lajnoši

0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

...no riaden mrník tu je, taký tu už dávno nebol...
Ja neviem, ten náš admin má asi dovolenku, mal by to tu vypípať

Chápete to ľudkovia? Antilooserovi sa nedá pozrieť do profilu a on má už 10 bodov. Odhadujem, že sa stane onedlho VIP a jeho profil bude stále zahalený rúškom tajomstiev.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Danuš, to neva však vždy lepšie robiť mrník, ako zo seba blba v tejto téme ..Richard ma asi iné starosti. Ta co?
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

slavica Pozri príspevok
Danuš, to neva však vždy lepšie robiť mrník, ako zo seba blba v tejto téme ..Richard ma asi iné starosti. Ta co?
slavica ja ta spapam ako jahodu zase ma parodujes
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

danushka Pozri príspevok
...no riaden mrník tu je, taký tu už dávno nebol...
Ja neviem, ten náš admin má asi dovolenku, mal by to tu vypípať

Chápete to ľudkovia? Antilooserovi sa nedá pozrieť do profilu a on má už 10 bodov. Odhadujem, že sa stane onedlho VIP a jeho profil bude stále zahalený rúškom tajomstiev.
co sa mi neda do profilu pozriet? a vsak aj tak su tam vtakoviny popisane co ma napadli....takze tam aj to ruzko tajomsta najdes
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

Arleigh Pozri príspevok
Antilooser aj som to pochopil,že si robíš gule.Ale k tom uposlednému príspevku ti musím niečo povedat.Ani ja som nebol volit,lebo Dzurinda ma štval-,vláčiky,skupinka kupovanie poslancov a pod.Hovorím si jeb....em na nich ,sme v EU tak čo-už ako Bielorusko nedopadneme,ekonomika fakčí tak čo.Lenže teraz čo sa deje....zas mam pocit ,že sme v roku 98.Rozdiel medzi týmto hranatým bolševickým hujom a Dzurindom je v tom,že tento huj nič nerobí,len same kauzy,kradnutie,rozpočet deravý ako ementál Pičiatek s tou nagelovanou gebulou ma čas a v podhode si udrbu 2 mld za emisie a nič sa nedeje.Harabin ako predseda najvyššieho sudu len čerešnička na torte.Zatial čo Dzuro aspon niečo dobre urobil a postavil ekonomiku na nohy.

Vždy je z čoho vybrat a nikto nieje dokonalý,ale treba si vybrat to čo nam najviac vyhovuje,alebo najmenej vadí
ejha kolego ta to radna uvaha toto bola dost historicka......tak ako vidis je to tak ako pises ono sa da vyberat medzi certom a diablom kazdy vsetko predava za malo penez ja sa len pytam ze do kedy? vsak zachvilku sa nebude ani kde vymocit na travu.......vsak aj tie pozemky sa predaju madarom alebo inym zbojnikom a potom si ich ohradia to by sme dopadli...
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

potom si budes davat pozor ked budes cikat, treba sa trafit do medzierok v plote a neocuurat sa Aky to ma mat vyznam stale rozoberat idiotiny ?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Chlapček sa hraje na veľkého.
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

vedomostami, ktore ma "chlapcek" a rozumne nimi ocura "dospeleho?" take ja mozem

DAS IST ALLES
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BLINDSIDE Pozri príspevok
vedomostami, ktore ma "chlapcek" a rozumne nimi ocura "dospeleho?" take ja mozem

DAS IST ALLES
Keď je to všetko, tak sa máš čím chváliť.
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

Ano vedpomostami sa treba chvalit !! a ty sa cim chces chvalit ? Si myslis, ze ked mas pod nickom VIP clen, ze si nieco viacej ? namyslenost a pycha nema na SK hranic, ako vidim

DAS IST ALLES
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
DAS IST ALLES ... to teraz v kazdom prispevku planujes takto ukoncit?
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

paradne tie posledne prispevky, skoro som zabudla co som chcela napisat a aj mi je luto zase sem po tej srande tahat vaznosti. takze doporucujem kazdemu kto absolvuje skolenie a bude v euforii, nech si velmi dokladne precita vsetky zmluvne a obchodne a este neviem ake podmienky"!!!! ja som dala ziadost o zrusenie clenstva a su okolo toho dost neprijemne tahanice, nakolko som si predplatila pozicie. takze vzdy vsetko premysliet a precitat ako sa podpise...
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

korduľa Pozri príspevok
paradne tie posledne prispevky, skoro som zabudla co som chcela napisat a aj mi je luto zase sem po tej srande tahat vaznosti. takze doporucujem kazdemu kto absolvuje skolenie a bude v euforii, nech si velmi dokladne precita vsetky zmluvne a obchodne a este neviem ake podmienky"!!!! ja som dala ziadost o zrusenie clenstva a su okolo toho dost neprijemne tahanice, nakolko som si predplatila pozicie. takze vzdy vsetko premysliet a precitat ako sa podpise...
kotulka, ty si mi tu opat nahodila servitkovu atmosferu hrozna baba teraz budu vsetcia v eufori citat tie VIP podmienky aj s lupou mozno aj s dvoma pre istotu.......hej si sa zrusila? a dali ti pozicie aj naspat?


P.S- tam mali byt asi tie VOP podmienky no som sa seknul stava sa
Naposledy upravil Antilooser : 30.06.09 at 14:47
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

padro Pozri príspevok
DAS IST ALLES ... to teraz v kazdom prispevku planujes takto ukoncit?
padro vsak to je v pohodke aspon sa naucime priucime jazyku nasim susedom rakuskym ved aj pan zakladatel spolocnosti lyon je odtial takze to nie je az tak mimo temy to pan zakladatel povie vsetkym ludom ked dobuduje svet DAS IST ALLES und AUF WIEDERSEHEN
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Antilooser Pozri príspevok
teraz budu vsetcia v eufori citat tie VIP podmienky?
...ani ma nenapadne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať