Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Na celý l.y.o.n.... poviem len toľko ...

Lepší vrabec v hrsti, ako holub na streche.

Radšej kúpiť lacnejšie v inom obchode ako draho v takom, kde spolupracujú s l.y.o.n.... a kde mi vrátia pseudo peniaze za nákup.

empty Pozri príspevok
Mas pravdu suhlasim s tebou, ale jednu vec musim podotknut system sa este len buduje, jeho cielom je ist az do 50 % obchodov na slovensku,
Potom sa bude kupovat a setrit lepsie, co ty na to?
čo ja na to? Snívajte s nami.
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

Xanti Pozri príspevok
Na celý l.y.o.n.... poviem len toľko ...

Lepší vrabec v hrsti, ako holub na streche.

Radšej kúpiť lacnejšie v inom obchode ako draho v takom, kde spolupracujú s l.y.o.n.... a kde mi vrátia pseudo peniaze za nákup.
ved dobre to mas pravdu, ale ako casto ides do partnerskeho obchodu a nevyuzijes ponukanu zlavu???
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

empty Pozri príspevok
ved dobre to mas pravdu, ale ako casto ides do partnerskeho obchodu a nevyuzijes ponukanu zlavu???
Ja osobne, do partnerského obchodu ly.on... nechodím teda max. tak dva krát do mesiaca a ked tam nechám 10 ečiek tak veľa. Je drahý ja si šanujem moju peňaženku. A pre 1% zlavu sa mi tam ani prejsť neoplatí.

Toť môj názor. Verím, že mnohý na výber nemajú a nakupujú aj v drahých partnerských obchodoch. Lebo v okolí nič lacnejšie nemajú.
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

Xanti Pozri príspevok
čo ja na to? Snívajte s nami.
Prave toto hovorili cloveku ktory teraz zaraba neuveritelne peniaze.

Ked on zacinal 6 rokov dozadu, nebolo na slovensku 100 000 clenov, nebolo 1500 obchodov kde nakupovat a predsa sa mu to podarilo.
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

Xanti Pozri príspevok
Ja osobne, do partnerského obchodu ly.on... nechodím teda max. tak dva krát do mesiaca a ked tam nechám 10 ečiek tak veľa. Je drahý ja si šanujem moju peňaženku. A pre 1% zlavu sa mi tam ani prejsť neoplatí.

Toť môj názor. Verím, že mnohý na výber nemajú a nakupujú aj v drahých partnerských obchodoch. Lebo v okolí nič lacnejšie nemajú.
Teraz si sama seba presvedcila ze l.y.o.n.e.s.s ozaj nie je nic pre teba, ale raz mozno, ked aj tvoj lacnejsi obchodik bude partner.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

empty Pozri príspevok
Prave toto hovorili cloveku ktory teraz zaraba neuveritelne peniaze.

Ked on zacinal 6 rokov dozadu, nebolo na slovensku 100 000 clenov, nebolo 1500 obchodov kde nakupovat a predsa sa mu to podarilo.
Šak ja mu prajem , nech zarába.... to neni o tom, že jeden zarába.. ale skôr o tom, že mnohí prerábajú pri tých nákupoch.

Ako som písala, za totožný nákup v partnersk. obchode ly.on.... dám 50 ečiek vrátia mi 0,50 eura .. tj. nakúpila som za 49,50 eur... HURAAAA

Sused kúpil to isté ale neni v ly.on... tak jeho to stojí 50 ečiek... a budem na vrchole blaha,...

.... kým nestretnem niekoho iného a nepovie mi, že spravil taký istý nákup v inom obchode a zaplatil 47 eur. A potom začnem uvažovať...

a k celému systému poviem ešte raz to jedno ...
Lepší vrabec v hrsti ako holub na streche. Nestrávim v tejto téme celý deň prekáračkami. Howg
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

empty Pozri príspevok
Teraz si sama seba presvedcila ze l.y.o.n.e.s.s ozaj nie je nic pre teba, ale raz mozno, ked aj tvoj lacnejsi obchodik bude partner.
vyjadril si to presne to možno vypichujem, lebo to nepredpokladám a zrejme sa celý systém časom zrúti ako domček z karát. Ale veštica nie som, takže nejdem tu rozpisovať hypotezy.
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

Xanti Pozri príspevok
Šak ja mu prajem , nech zarába.... to neni o tom, že jeden zarába.. ale skôr o tom, že mnohí prerábajú pri tých nákupoch.

Ako som písala, za totožný nákup v partnersk. obchode ly.on.... dám 50 ečiek vrátia mi 0,50 eura .. tj. nakúpila som za 49,50 eur... HURAAAA

Sused kúpil to isté ale neni v ly.on... tak jeho to stojí 50 ečiek... a budem na vrchole blaha,...

.... kým nestretnem niekoho iného a nepovie mi, že spravil taký istý nákup v inom obchode a zaplatil 47 eur. A potom začnem uvažovať...

a k celému systému poviem ešte raz to jedno ...
Lepší vrabec v hrsti ako holub na streche. Nestrávim v tejto téme celý deň prekáračkami. Howg
Ked raz pochopis cely l.y.o.n.e.s.s zistis, ze to nie je len o jednom percente
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

empty Pozri príspevok
Ked raz pochopis cely l.y.o.n.e.s.s zistis, ze to nie je len o jednom percente
A vtedy sa zobudím s rukou v šerblíku.
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

celkom ma tato diskusia bavila ale toto bolo trapne

Myslis ze moj znamy zaraba 60 000 E mesacne z jedneho percenta svojich nakupov? alebo z 30 ludi co ma pod sebou? ani nahodou,

v L.y.o.n.e.s.s je 10 sposobov ako sa da zarabat ak myslis ze ma taketo peniaze z 1% alebo z 30 ludi tak sa mylis, ked niekto system vyuziva pekne sa mu to oplati, mne sa to uz oplaca tiez, tankujem na OMV, elektrinu v domacnosti platim cez magnu, mesacne miniem nejakych 100E v tescu a hovorim o tom znamym a toto uplne staci na to byt uspesny v l.y.o.n.e.s.s
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

empty Pozri príspevok
Ked raz pochopis cely l.y.o.n.e.s.s zistis, ze to nie je len o jednom percente


a snád to "vynesie" viac, ako nejaké depacco
http://www.porada.sk/t114126-zaraban...pacco-com.html
Naposledy upravil Heni : 26.08.09 at 08:50
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
empty Pozri príspevok
celkom ma tato diskusia bavila ale toto bolo trapne

Myslis ze moj znamy zaraba 60 000 E mesacne z jedneho percenta svojich nakupov? alebo z 30 ludi co ma pod sebou? ani nahodou,

v L.y.o.n.e.s.s je 10 sposobov ako sa da zarabat ak myslis ze ma taketo peniaze z 1% alebo z 30 ludi tak sa mylis, ked niekto system vyuziva pekne sa mu to oplati, mne sa to uz oplaca tiez, tankujem na OMV, elektrinu v domacnosti platim cez magnu, mesacne miniem nejakych 100E v tescu a hovorim o tom znamym a toto uplne staci na to byt uspesny v l.y.o.n.e.s.s
Tak prečo nezarábaš aj ty? Načo robíš reklamu pre druhých? Veď čím viac ľudí tam bude, tým menej sa ti podarí niekoho zaregistrovať.
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

Heni Pozri príspevok
Nechapem preco to sem miesas, tamta internetova spolocnost je neseriozna spolocnost a to ze niekedy davno vyplatila co mala, nic nemeni na fakte ze cela tatko spolocnost prestala vyplacat peniaze a jedna sa o podvod.
Par ludi mi pisalo PM ale odpisal som tak ako to bolo a varoval som ich pred touto spolocnostou.
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

marjankaj Pozri príspevok
Tak prečo nezarábaš aj ty? Načo robíš reklamu pre druhých? Veď čím viac ľudí tam bude, tým menej sa ti podarí niekoho zaregistrovať.
Ja zarabam tiez, a ludi registrujem hlavne pomocou netu sice pomaly ale isto.
Nerobim reklamu pre druhych, venujem sa tomu lebo ma to bavi a verim tomu a budem obhajovat tu myslienku.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

empty Pozri príspevok
Nechapem preco to sem miesas, tamta internetova spolocnost je neseriozna spolocnost a to ze niekedy davno vyplatila co mala, nic nemeni na fakte ze cela tatko spolocnost prestala vyplacat peniaze a jedna sa o podvod.
Par ludi mi pisalo PM ale odpisal som tak ako to bolo a varoval som ich pred touto spolocnostou.
prepáč, ale tam tiež tvoj známy zarobil 6000 E... (depacco-príspevok č. 9 )
empty
Ved prave, moj znamy to pozna uz od minuleho roka a po nejakych 4-5 mesiacoch poziadal o vyplatene a vyplatili mu koncom maja cez 6000 Eur, nemal referralov, vacsinou robil len s bannermi a mailami, a ked vam poslu cca 2 maily denne ide to dost pomaly ale aj tak je to slusne na pracu z domu....
(http://www.porada.sk/1076974-post9.html)
tak isto, ako tu, v lyon.nes-príspevku 551:

empty
Myslis ze moj znamy zaraba 60 000 E mesacne z jedneho percenta svojich nakupov? alebo z 30 ludi co ma pod sebou? ani nahodou,

v L.y.o.n.e.s.s je 10 sposobov ako sa da zarabat ................... (http://www.porada.sk/1134540-post551.html)
Naposledy upravil Heni : 26.08.09 at 09:01 Dôvod: doplnenie: aha, cez lyo... predsa len zarobil 10x viac... :-p
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

Ved to tak bolo, sam som sa na to dal, ale ani vyplacali peniaze za referral kampane a neviem co.
Znamemu to vyplatili na zaciatku ked to zacalo fungovat co je na tom divne.
Casom prestali vyplacat ani mna nevyplatili mozes ist na moj ucet v depaccu a pozret sa mam tam 20 000
Poznam dalsiu takuto vec odklikej.cz tam dokonca poznam prevadzkovatela a sam hovori ze vyplaca len z toho co mu do systemu pride cez sponzorov a vselijake pakety. keby poziadali o vyplatene viaceri naraz tak nema na to.
Takto koncia vsetky pyramidove hry ako aj internetove klikacky.
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

Heni, ten znamy co zarobi v L.y.o.n.e.s.s 60 000 Eur / mesacne je najlepsi v tomto systeme na slovensku, mozu ho poznat aj ludia ktori chodia na business seminare.
Dosiahol 7. z 8 kariernych stupnov cize ma uz aj podiely na narodnom obrate a fix 20 000, takze ver never je to tak
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

empty Pozri príspevok
Mas pravdu suhlasim s tebou, ale jednu vec musim podotknut system sa este len buduje, jeho cielom je ist az do 50 % obchodov na slovensku,
Potom sa bude kupovat a setrit lepsie, co ty na to?
No L. funguje už pár rokov na Slovensku a zatiaľ sa im veľa tých predajcov získať nepodarilo...
0 0
lml lml

lml je offline (nepripojený) lml

xanty čítala som vašu diskusiu a chcem povedať len toľkol, že empty má pravdum, keď pochopíš L. zistí, že bto nie je len o jednom percente!!! Ja som v tom systéme len tri mes. a naučila som sa správne nakupovať. Za prvý mesiac mi ten systém priniesol, len 7 euro, ale to som mala zaregistrovaného len otca, ktorý sa tiež "naučil" nakupovať a teraz po troch mesiacoch a štyroch zaregistrovaných mi prišlo 20 euro. A pritom chodím napr. tankovať benzín na najlacnejšiu punpu v meste - Hypernova pumpa - a ešte z toho lacnejšie benzínu dostanem aj 1% naspäť. Veď to je super nie...?!
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

lml Pozri príspevok
xanty čítala som vašu diskusiu a chcem povedať len toľkol, že empty má pravdum, keď pochopíš L. zistí, že bto nie je len o jednom percente!!! Ja som v tom systéme len tri mes. a naučila som sa správne nakupovať. Za prvý mesiac mi ten systém priniesol, len 7 euro, ale to som mala zaregistrovaného len otca, ktorý sa tiež "naučil" nakupovať a teraz po troch mesiacoch a štyroch zaregistrovaných mi prišlo 20 euro. A pritom chodím napr. tankovať benzín na najlacnejšiu punpu v meste - Hypernova pumpa - a ešte z toho lacnejšie benzínu dostanem aj 1% naspäť. Veď to je super nie...?!
V prvom rade môj nick je Xanti a nie xanty, a v druhom rade mňa Váš systém nezaujíma. Dôvody som vysvetlila empty, ale ak si nepochopila tak píšem ešte raz ...

nebudem kvôli zľave 1% nakupovať v najdrahšom obchode v meste,
nebudem lanáriť ludí pod seba, lebo tí občania raz dôjdu, a nebude koho lanáriť ...
a čo sa týka tankovania, tak to radšej autíčku doprajem kvalitku, to vieš aby som nemusela veľmi často navštevovať servis z problémamy, lebo tým iste neušporíš....

ako som povedala, viac sa k tej téme vyjadrovať nebudem .
Máte svoju pravdu nikto Vám ju neberie, ale nepresviedčajte ľudí , ktorí s Vami nesúhlasia, že len Váš a nikoho iného názor je ten správny.
Ak Ti to vyhovuje tak sa pochvál , zarábam toľko a toľko, ukáž vypis z účtu ( prilep na poradu, to možno ludí presvedčí ) ale nehučte dokola o tom istom. " Aké je to super a aké je to naj. " Dakujem za pochopenie.
Naposledy upravil Xanti : 26.08.09 at 10:33
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať