Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Diego55 Diego55

Diego55 je offline (nepripojený) Diego55

mozete mi prosim niekto vysvetlit, ako mozem poslat prevodom peniaze z mojho uctu na moje nakupne konto v *******e ?
0 0
lentaknaokraj lentaknaokraj

lentaknaokraj je offline (nepripojený) lentaknaokraj

rickman Pozri príspevok
Áno, a niekde v kúte sedí Dežo a tlačí lóve pre všetky tie MLM spoločnosti..
Peniaze netlaci Dezo ale NBS a poskytuju ich obchodnici,v tomto systeme sa nepouzivaju peniaze nakupijucich ale iriem,ktore tie zlavy poskytuju a tym ziskavaju zakaznikov.Treba si trosku prestudovat problematiku
0 0
amelia amelia

amelia je offline (nepripojený) amelia

ja tu čítam tieto vaše príspevky, včera som mala otázku kvôli provízii...nakoniec som zistila, že som bola zle informovaná klientom...on má priateľské provízie a neviem ako tam s dph...sa tu s tým trápim už druhý deň....ale jednoznačne viem povedať, že sú to teda dosť vysoké sumy ktoré mu ako provízie nabiehajú...a nedal za to ani cent...takže rečičky okolo toho, že vymývanie mozgov, tak tie určite nie sú na mieste...aspoň podľa mna a podľa tých súm na účte
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

včera som mala otázku kvôli provízii...nakoniec som zistila, že som bola zle informovaná klientom...on má priateľské provízie a neviem ako tam s dph...sa tu s tým trápim už druhý deň..
Provízie, ktoré prichádzajú na účet nepodliehajú DPH. Je to platba z "tretej" krajiny (Švajčiarsko - mimo EU). Klient si ich buď účtuje priamo oproti účtu ako zdaniteľný príjem, alebo si môže vystaviť na provízie faktúry a poslať ich na firmu do Buchsu. Oni zatiaľ ale tieto faktúry od nás nevyžadujú, zrejme majú na to iný spôsob účtovania.
Takže ja, ak je klient nepodnikateľ zaraďujem príjmy do §8 ods.11 ostatný príležitostný príjem (zaradenie DR BB - odpoveď mailom), ak už má pravidelné príjmy ako podnikateľ, tak zdaniteľný príjem oproti účtu, ak je to firma s podvojným účtovníctvom, alebo podnikateľ - plátca DPH, vtedy vystavujem faktúry bez DPH na firmu do Švajčiarska.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

mozete mi prosim niekto vysvetlit, ako mozem poslat prevodom peniaze z mojho uctu na moje nakupne konto v *******e
Ak máš ešte s týmto problém, pošli mi súkromnú správu, napíšem Ti, ako to urobíš.
Prepáč, akosi som Tvoju otázku prehliadla.
0 0
fero123 fero123

fero123 je offline (nepripojený) fero123

Oluska, ak si v ******* naozaj od 2003 ako si tu pisala tak sa Ti velice cudujem ze tu vobec prispievas do tohto fora. Lebo to uz musis byt poriadne "za vodou". Ja som v ******* iba 4 mesiace a uz som zarobil 2000 eur, a kazdy tyzden sa ciastka ktoru posielaju zvysuje. Takze si viem predstavit ake milioniky musia chodit Tebe. Preto sa naozaj cudujem ze sa tu tymto ludom snazis nieco vysvetlovat...
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

fero123 Pozri príspevok
Oluska, ak si v ******* naozaj od 2003 ako si tu pisala tak sa Ti velice cudujem ze tu vobec prispievas do tohto fora. Lebo to uz musis byt poriadne "za vodou". Ja som v ******* iba 4 mesiace a uz som zarobil 2000 eur, a kazdy tyzden sa ciastka ktoru posielaju zvysuje. Takze si viem predstavit ake milioniky musia chodit Tebe. Preto sa naozaj cudujem ze sa tu tymto ludom snazis nieco vysvetlovat...
že milióniky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
fero123 Pozri príspevok
Oluska, ak si v ******* naozaj od 2003 ako si tu pisala tak sa Ti velice cudujem ze tu vobec prispievas do tohto fora. Lebo to uz musis byt poriadne "za vodou". Ja som v ******* iba 4 mesiace a uz som zarobil 2000 eur, a kazdy tyzden sa ciastka ktoru posielaju zvysuje. Takze si viem predstavit ake milioniky musia chodit Tebe. Preto sa naozaj cudujem ze sa tu tymto ludom snazis nieco vysvetlovat...
...Ty si asi onakvejší tento ....že v akej " plnke " asi budeš ...a že vôbec si sa unúval prstoklad na vzácnu klávesnicu položiť ...

...ozaj , príspevok si písal cez to vyhviezdičkované ???......aby si aj na tom nebodaj nebol stratový ...
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Oluska, ak si v ******* naozaj od 2003 ako si tu pisala tak sa Ti velice cudujem ze tu vobec prispievas do tohto fora. Lebo to uz musis byt poriadne "za vodou". Ja som v ******* iba 4 mesiace a uz som zarobil 2000 eur, a kazdy tyzden sa ciastka ktoru posielaju zvysuje. Takze si viem predstavit ake milioniky musia chodit Tebe. Preto sa naozaj cudujem ze sa tu tymto ludom snazis nieco vysvetlovat...
Dúfam, že ešte sem chodia aj nejakí ekonómovia (Chobot). Tak jedna informácia iba tak mimochodom. Moja daňová povinnosť na dani z príjmu za rok 2010 bola viac ako 11 tis. eur.
A vysvetľovať som začala iba pre to, že som si myslela, že na tomto fóre sú väčšinou ľudia s rozhľadom, prístupní informáciam. Po mojich skúsenostiach však už odpovedám iba na konkrétne otázky.
1 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

oluska_1 Pozri príspevok
Dúfam, že ešte sem chodia aj nejakí ekonómovia (Chobot). Tak jedna informácia iba tak mimochodom. Moja daňová povinnosť na dani z príjmu za rok 2010 bola viac ako 11 tis. eur.
A vysvetľovať som začala iba pre to, že som si myslela, že na tomto fóre sú väčšinou ľudia s rozhľadom, prístupní informáciam. Po mojich skúsenostiach však už odpovedám iba na konkrétne otázky.
A preto nahováraš ďalších blbých, aby sa ti poskladali .
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
oluska_1 Pozri príspevok
Dúfam, že ešte sem chodia aj nejakí ekonómovia (Chobot). Tak jedna informácia iba tak mimochodom. Moja daňová povinnosť na dani z príjmu za rok 2010 bola viac ako 11 tis. eur.
A vysvetľovať som začala iba pre to, že som si myslela, že na tomto fóre sú väčšinou ľudia s rozhľadom, prístupní informáciam. Po mojich skúsenostiach však už odpovedám iba na konkrétne otázky.
No na druhej strane ale iní musia aj niečo užitočné vyprodukovať, aby si si za ne mohla niečo kúpiť. Nemôžu byť všetci lyonesáci.
Naposledy upravil marjankaj : 15.08.11 at 22:28
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

marjankaj Pozri príspevok
No na druhej strane ale iní musia aj niečo užitočné vyprodukovať, aby si si za ne mohla niečo kúpiť. Nemôžu byť všetci lyonesáci.
Neboj.
Oluška by vybavila, aby aj vtedy všetci zarábali (ako v Hlave XXII - vložíš 3000 a každý mesiac zarobíš 50 po dobu 5 rokov)
0 0
fero123 fero123

fero123 je offline (nepripojený) fero123

Oluska, poznam osobne dvoch ludi, co zacali v 2004 a 2005, jeden ma 10 000 eur pravidelne kazdy tyzden a druhy co zacal skor ma vzdy minimalne 20 000 eur tyzdenne, vacsinou az 40 000 eur mu chodi... tak tu prosim nepis blbosti ze milioniky ti nechodia, ked si zacala este pred nimi... moj tip je ze minimalne tych 200 000 eur za mesiac musis mat.
0 1
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

fero123 Pozri príspevok
Oluska, poznam osobne dvoch ludi, co zacali v 2004 a 2005, jeden ma 10 000 eur pravidelne kazdy tyzden a druhy co zacal skor ma vzdy minimalne 20 000 eur tyzdenne, vacsinou az 40 000 eur mu chodi... tak tu prosim nepis blbosti ze milioniky ti nechodia, ked si zacala este pred nimi... moj tip je ze minimalne tych 200 000 eur za mesiac musis mat.

A to už treba sakra rozmýšľať, ako to minúť ( najmä, keď je to pravidelne ).

PS
Moderátor by sa mal zobudiť a takúto oblbovaciu tému zavrieť .
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Oluska, poznam osobne dvoch ludi, co zacali v 2004 a 2005, jeden ma 10 000 eur pravidelne kazdy tyzden a druhy co zacal skor ma vzdy minimalne 20 000 eur tyzdenne, vacsinou az 40 000 eur mu chodi... tak tu prosim nepis blbosti ze milioniky ti nechodia, ked si zacala este pred nimi... moj tip je ze minimalne tych 200 000 eur za mesiac musis mat.
Tak toto máš určite mylné informácie, poznám veľa ľudí, ktorí majú vysoké príjmy, ale ani jeden nemá pravidelné rovnaké týždenné príjmy. A nezáleží na tom, kto sa kedy stal členom spoločnosti. Poznám ľudí, ktorí sa stali členmi v roku 2003 a neprišiel im doteraz ani cent. Záleží na tom, aké kto vyvinul úsilie, čo urobil, koľko nakúpil cez systém a prípadne koľko financií posal do systému. Sú ľudia, ktorí začali v roku 2008 a majú vyššie príjmy ako ja. A ak si ekonóm tak na 11 tis. eur daň je tak reálny príjem okolo 70 až 100 tis. eur, ale ročne. Pre mňa je to celkom slušný príjem, ale nie je to až také výnimočné, tak tu nerobte zo mňa príživníka alebo niekoho, kto má nekalé príjmy. Musela som dlho pracovať, aby som sa vypracovala na ten príjem, ktorý mám. Možno aj niektorí daňoví poradcovia majú vyšší ročný príjem, neviem, neskúmam to, je to ich práca a majú ju väčšinou hodnotenú podľa vykonanej práce.

A preto nahováraš ďalších blbých, aby sa ti poskladali
Neboj.
Oluška by vybavila, aby aj vtedy všetci zarábali (ako v Hlave XXII - vložíš 3000 a každý mesiac zarobíš 50 po dobu 5 rokov)

A to už treba sakra rozmýšľať, ako to minúť ( najmä, keď je to pravidelne ).

PS
Moderátor by sa mal zobudiť a takúto oblbovaciu tému zavrieť
Príspevky od rudopp sú presne tie, ktoré nemienim komentovať a ktoré celú túto tému posúvajú niekde inde, než na čo bola určená.
I keď sa tu neustále snažím vysvetľovať realitu, nemá to žiadny účinok.

A s príspevkom marjankyj plne súhlasím. Naozaj všetci nemôžu a ani nebudú členmi spoločnosti.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

oluska_1 Pozri príspevok
Tak toto máš určite mylné informácie, poznám veľa ľudí, ktorí majú vysoké príjmy, ale ani jeden nemá pravidelné rovnaké týždenné príjmy. A nezáleží na tom, kto sa kedy stal členom spoločnosti. Poznám ľudí, ktorí sa stali členmi v roku 2003 a neprišiel im doteraz ani cent. Záleží na tom, aké kto vyvinul úsilie, čo urobil, koľko nakúpil cez systém a prípadne koľko financií posal do systému. Sú ľudia, ktorí začali v roku 2008 a majú vyššie príjmy ako ja. A ak si ekonóm tak na 11 tis. eur daň je tak reálny príjem okolo 70 až 100 tis. eur, ale ročne. Pre mňa je to celkom slušný príjem, ale nie je to až také výnimočné, tak tu nerobte zo mňa príživníka alebo niekoho, kto má nekalé príjmy. Musela som dlho pracovať, aby som sa vypracovala na ten príjem, ktorý mám. Možno aj niektorí daňoví poradcovia majú vyšší ročný príjem, neviem, neskúmam to, je to ich práca a majú ju väčšinou hodnotenú podľa vykonanej práce.

Príspevky od rudopp sú presne tie, ktoré nemienim komentovať a ktoré celú túto tému posúvajú niekde inde, než na čo bola určená.
I keď sa tu neustále snažím vysvetľovať realitu, nemá to žiadny účinok.

A s príspevkom marjankyj plne súhlasím. Naozaj všetci nemôžu a ani nebudú členmi spoločnosti.
Na oblbovanie (sama si to týmto jasne napísala : pyramída nemôže fungovať , ak sa do nej zapoja všetci = musí byť tá spodná nosná=platiaca vrstva )

Ha ha, že realitu (aspoň raz za tú dobu, čo si tam povedz PRAVDU )
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Na oblbovanie (sama si to týmto jasne napísala : pyramída nemôže fungovať , ak sa do nej zapoja všetci = musí byť tá spodná nosná=platiaca vrstva )

Ha ha, že realitu (aspoň raz za tú dobu, čo si tam povedz PRAVDU )
A Ty si tam ako dlho, že tak dobre poznáš spoločnosť? Všetko, čo som tu doteraz napísala je pravda. A na Tvoje provokácie je toto moja posledná reakcia.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať