Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
bepo Pozri príspevok
My ostatní sa prihlásime za finančných poradcov, polka Slovenska bude zarábať na províziách a druhá polka ako finanční makléri im budú radiť kam tie prachy dať. A vznikne tu raj- všetci budeme chodiť nahí a jesť len to čo dorastie na stromoch a kríkoch.
Pre istotu si už teraz idem rýchlo niečo odtrhnúť.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Zajtra budú huby. Dáme sušiť.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Som rada, že Vás neopúšťa humor. Humor je predsa korením života, však? A "sranda" musí byť, aj keby na chleba nebolo.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

**Gabika**
. . . a keď začne reklamná kampaň v 10/2008 v Rakúsku a na Slovensku potom buď koncom februára alebo začiatkom marca 2009, tak sa kľudne ozvite . . .
so spomínanou reklamou sa už tuším začalo... napríklad celostránkovými inzerátmi v časopisoch...
0 0
Neo87 Neo87

Neo87 je offline (nepripojený) Neo87

**Gabika** Pozri príspevok
ahojte. bola som na seminári *******u. Bolo super. Pripojím vám sem jeden príklad ako sa dá ušetriť. Ak si chcete kúpiť auto za 500 tisíc. Idete k predajcovi. Ponúkne vám zľavu 10%, čiže ste dostali zľavu 50.000 Sk. Auto vás stálo 450 tisíc.
Ja to však urobím cez ******* a predajca mi dá takisto zľavu 10%, ale cez *******. Dostanem hneď na účet 1% čo je 5000 korún, 1% sa rozdelí pre mojich sponzorov, t.j. ďalších 5000, zvyšných 8% čo predstavuje sumu 40000 mi ide do bonusového konta, z ktorých mám pridelených v systéme 19 políčok, pri vyhospodárení týchto políčok dostanem za každé 24444 Sk, čiže 19 x 24444 = 464.436 korún + to 1% čo bolo 5000 korún, čiže ja som cez ******* dostala zľavu 469.436 korún, takže auto ma vyšlo na 30.564,-- Sk a vás 450.000,--. Tak to už je badateľný rozdiel. Prajem pekný deň. Je to super! A je len na vás či chcete alebo nechcete takéto zľavy!
No takéto bludy som už dávno nečítal. Toto je typické pre všetky MLM. Predstavia ti nejaký systém - začiatok pochopíš , lebo o tom im ide aby ťa do toho dostali. Potom všetko , čo by ťa mohlo odradiť ti ešte na začiatku nepovedia , alebo ti povedia tak aby si to aj tak nepochopil , a keď sa náhodou do toho trafíš , tak ti povedia aby si sa o to ešte teraz nestaral , Teraz je len dôležité aby si kúpil tú pozíciu a najlepšie by bolo kebyže donesieš minimálne ďalších štyroch ľudí , lebo o to väčšie zisky budeš mať.
Späť však k našej Gabike. Gabika ponúkam ti seriózny obchod. Budem od teba pravidelne tie autá kupovať za 300 000 Sk. Ty na tom budeš mať také zisky , ktoré by ti aj arabskí šejkovia závideli. ..a aj ja na tom pekne zarobím. Nemusíš mi odpisovať , viem že by si povedala z voleja nie , ale ponúkneš mi raďsej možnosť robiť pre teba a o rok si tie autá už budem môcť kupovať sám pre seba za tisíc eur. Podla mňa ten kto už trošku pracoval v oblasti obchodu a služieb , tak mu je okamžite jasné ,že tieto čísla sú horibilne veľké. Teoreticky môže na tom toľko zarobiť , ale prakticky určite nie. Gabika to je všetko pekné čo si nám sem napísala, len nám to trošku celé priblíž. Koľko dalších ľudí na to potrebuješ , ktorí by pravidelne nakupovali za nemalé sumy aby si mohla mať také veľké zisky? Treba pochopiť ,že peniaze nerastú na strome. Hocijaké takéto príležitosti vám ponúkajú , za tým stojí obrovské kvantum práce, ktoré musíte vynaložiť aby ste mohli byť nakoniec uspešní. Väčšina ľudí ktorí sa na to dajú a keď pochopia o čo v skutočnosti ide sa toho radšej vzdajú, iní sa stanú ovečkami ( ich je najviac ) ktorí budú pravidelne nakupovať , a prinášat nové ovečky , aby tí čo sú už hore , tí najväčší vytrvalci ( zanedbateľné percetno z tých ktorí sa na to dali ) mohli pekne bohatnúť . No aj tí kebyže nakoniec spočítajú všetky svoje náklady , teda aj utopené aj náklady z príležitosti zistia že sa im to asi nevyplatilo. Teraz pravdaže nehovorím o tých , ktorí sú úplne na samom vrchu pirámídy. Oni bez väčšej námahy sa k tým peniazom dostali... Na tento systém sú budované všetky "multilevely". Ozaj mi nejde o to aby som Vás od toho odradil , to nie.. len predtým ako do niečoho takého vstúpite si to dobre premyslite a prepočítajte či sa vám to vyplatí. No a nezabudnuteľný je aj fakt, že keď začnete robiť pre tákúto firmu ľudia vás postupne znenávidia. Budú sa vyhýbať stretnutiam s vami. Budú si z vás robiť srandu za vašim chrbtom. Nevadí , ale vy im to raz ukážete a potom vy sa budete smiať na nich , že ste to dokázali a oni vám nevereli a nešli s vami...
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Naozaj je mi ľúto, že veľká väčšina z vás reaguje na základe všeobecných skúseností, bez toho, aby ste si dali tú námahu a zisťovali informácie o konkrétnej ponuke. Gabika tu trochu nešťastne napísala informácie, ktoré sú vytrhnuté z kontextu, preto sa to na prvý pohľad zdá ako niečo neskutočné.
Snažila som sa Vám tu napísať niečo zo svojich skúseností zo spolupráce s touto spoločnosťou, ktorá trvá takmer od jej vzniku v roku 2003. Naozaj nebolo ľahké vybudovať to, čo teraz môžeme ponúknuť klientom. Spoločnosť robí po republike infovečery, kde sa každý môže oboznámiť so základnou ponukou spoločnosti (takéto infovečery sú vo všetkých štátoch, kde už sme aktívni), celá činnosť je transparentná, pod kontrolou snáď všetkých kontrolných orgánov aké existujú a jej ponuka je založená na tom, čo každý musí robiť, teda na nákupoch. Jej slogan znie: Peniaze naspäť z každého nákupu a na tom je založená i mediálna reklamná kampaň, ktorá začína v októbri v Rakúsku , postupne prejde cez 28 štátov v Európe a skončí v roku 2012. Niečo, čo sa na prvý pohľad zdá ako "fantazmagória", ale nebol pre väčšinu ľudí v čase vzniku "fantazmagóriou" počítač, internet, mobil, google a pod.
Nechcem robiť reklamu, nepotrebujem si ani takouto formou hľadať klientov, len mi je smutno, že bez akéhokoľvek získavania informácií, okamžite odmietate všetko, čo súvisí s ponukou tejto spoločnosti. a nie je to o ničom inom, len o denných nákupoch najmä bežného spotrebného tovaru a tie určite musí robiť každý z nás, či chce, alebo nechce.
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

Väčšiu sprostosť ako Tvoj komentár oluska_1 som tu ešte nečítal ! ! Ty si určite v ******* mas biznis balik robíš školenia ako si ich krásne opísala ale kazde skolenie stoji 3000,-sk aby tebe mohli vyplatit mesacne 45t podla zmluvy ja poznam ******* ale na tieto bludy co pises mi neda nereagovat !! Ved si kup poukazky a potom nakupuj a vrati sa Ti par halierov a kup poukazky za velke prachy určite, Tvoj komentár ocenujem !
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Blindside, Tvoj príspevok je z tých, ktoré odmietajú ponuku na základe dezinformácie. Neviem, odkiaľ si čerpal informácie, naše infovečery sú zdarma, neviem, kde si zobral 45 t (predpokladám, že to má byť plat 45.000,- Sk), to je tiež nepravdivá informácia. Ďalej sa k tomu radšej vyjadrovať nejdem, pretože z toho, čo si napísal je jasné, že ponuku spoločnosti nepoznáš, iba si myslíš, že poznáš. Z Tvojho zatrpknutého príspevku usudzujem, že Ti musel niekto veľmi ublížiť. A ďakujem za ocenenie,nemuselo byť.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

BLINDSIDE Pozri príspevok
Väčšiu sprostosť ako Tvoj komentár oluska_1 som tu ešte nečítal ! ! Ty si určite v ******* mas biznis balik robíš školenia ako si ich krásne opísala ale kazde skolenie stoji 3000,-sk aby tebe mohli vyplatit mesacne 45t podla zmluvy ja poznam ******* ale na tieto bludy co pises mi neda nereagovat !! Ved si kup poukazky a potom nakupuj a vrati sa Ti par halierov a kup poukazky za velke prachy určite, Tvoj komentár ocenujem !
tak oluska ma pravdu, si uplne mimo. ja mam napriklad biznis balik tiez, nerobim ziadne skolenia a tie vecerne seminare su zadarmo. no a k poukazkam. - je to docasne riesenie kym sa prejde na euro a vymenia sa pokladne, potom uz bude fungovat karta. a teda neviem, ale nakupovat sa musi, takze je jedno ci das pokladnicke peniaze alebo poukazky. predsa ked si ich objednavas neplatis ani o kournu viac, takze neviem preco pises o poukazkach za velke prachu. kup si ich hoci za 10 000,- a vydrzia ti tak dlho. tiez predsa nerobis tyzdenny nakup za desat litrov. ja mam napriklad teraz vacsi prehlad kolko ma stoji stravovanie rodiny, predtym som to vsetko davala na kreditku a takto viem, ze za kolko objednam mesacne.
nejdem sa tu rozpisovat. kazdy ma moznost vyberu, tak ak si si nevybral l...s tak je to tvoja vec, ale ked nie si v obraze tak sa radsej nevyjadruj.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Táto téma ma už 9 strán, no ja stále netuším, o čom by celý tento "nákupný systém" mal byť...
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

Nie, nie som mimo poznam sa s clovekom, ktory zaregistroval na vychode SK obrovsky pocet firiem a teraz mal par krat 200t ale iba vtedy ak si oni kupili biznis balik... Viem presne očom to je ved on bol medzi prvymi a presne mi vsetko vysvetlil a pekne mi opisal ako leti lietadielko a zhadzuje balicky tim ktori maju biznis baliky... Ale urcite aj vy ked budete mat pod sebou 15.000 ludi a budete mat 0,5% z ich nakupov tak budete nieco mat
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

blindside, buď si niečo nepochopil Ty, alebo ten človek, čo "zaregistroval na východe obrovský počet firiem". Sú ľudia, ktorí boli na začiatku aktívni a dnes už sú pasívni, možno niektorí majú aj nejaký pocit krivdy, ale nechce sa mi veriť, že by niektorý aktívny spolupracovník, ktorý pozná systém, mohol hovoriť o nejakom "lietadielku". Ale nemám už chuť tu niečo vysvetľovať, pretože tí, čo nemajú informácie, tu majú vždy pravdu. Ja to naozaj nechám času, nech túto našu dilemu vyrieši. Počkajme na reklamnú kampaň, ktorá už čoskoro začne v Rakúsku a prejde celou Európou.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

rickman, ak máš záujem dozvedieť sa viac, pozri si našu www stránku, prípadne navštív niektoré z našich informačných podujatí.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

oluska_1 Pozri príspevok
rickman, ak máš záujem dozvedieť sa viac, pozri si našu www stránku, prípadne navštív niektoré z našich informačných podujatí.
Vašu stránku som navštívil. Na podujatie sa nechystám. Ty mi to nemôžeš objasniť?
0 0
passenger56 passenger56

passenger56 je offline (nepripojený) passenger56

Linko1 napísal 18.6.:

"...a také veci, že sa štruktúra biznis uzatvára už tento mesiac,
to aby nahnali čím najviac ľudí , ktorí zaplatia tých 80000 ..."

Čiže predpokladám, že linko1 sa nejakým spôsobom najneskôr toho osemnásteho júna, prípadne ešte skôr, dozvedel, že treba čím skôr, kým sa dá, rýchlo vstúpiť do nejakej uzatvárajúcej sa biznis skupiny, lebo potom sa už budú len zbierať omrvinky a my chceme predsa byť za vodou.
Ja som bol včera, 21.8., čiže po viac ako 2 mesiacoch od linkovho príspevku, oslovený členom (či ako to nazvať) L_s, a čuduj sa svete - biznis štruktúra už bude otvorená len zhruba do konca mesiaca, nevie sa presne, ale pokiaľ chce človek ozaj veľké prachy, je výhodné rýchlo, rýchlo vstúpiť do biznis skupiny. Aj keď, uznávam, bolo mi povedané, že už sa neplatí tých vyše 80 tisíc, ale, keďže sa musí rešpektovať oficiálny konverzný kurz, už len cca 60 tisíc (odbočka: predpokladám, že sa to musí rešpektovať odo dňa, kedy bol tento kurz oznámený, čo bolo niekedy v júli 2008. Tých vyše 80 tisíc bolo vypočítaných na základe kurzu niekedy pred koľkými? Štyrmi rokmi? Medzitým kurz klesal, ale klesala aj cena, ktorú bolo treba zaplatiť za biznis paket? Ak nie, kde končil rozdiel spôsobený meniacim sa kurzom?). Ale zase, bude sa spúšťať reklamná kampaň, a na tú sa budeme musieť poskladať, takže ono to bude aj tých 80 tisíc.
Nehovorím, že nič z tejto firmy mi nedáva zmysel alebo znie ako 100% podvod. Ale minimálne tento fakt, o ktorom tu píšem, to údajné uzatváranie biznis skupiny, je pre mňa dosť zarážajúci. Keď ma s tým včera oslovil dotyčný známy, pýtal som sa ho, prečo mi o tom nepovedal skôr, ale až teraz, keď už sa to bude uzatvárať (lebo mi hneď napadlo, že je stará známa finta, že vytvorenie falošnej časovej tiesne človeka prinúti k radikálnejším rozhodnutiam). Dal mi nejaký dôvod, povedal som si, hm, OK. A keď som si potom prečítal linkov príspevok spred DVOCH MESIACOV, povedal som si, že to bola dobrá (aj keď v mojom prípade zbytočná) snaha o fintu na sprostého. Obrovská medzinárodná firma, s mnohomiliónovým obratom, chystanou mnohomiliónovou reklamnou kampaňou, a jej "členovia" (opravte ma v tomto výraze) sa nevedia dohodnúť, kedy že sa to vlastne uzatvorí tá biznis skupina??? Veď iste, chápem, že biznis paket má svoje výhody a tak niečo stojí. Čiže tie peniaze idú na začiatku do firmy, nie? Firma by mala mať preto záujem, aby si ho kúpilo čo najviac ľudí. Ak už teda chystá reklamnú kampaň za desiatky miliónov eur, nemôže nejaký ten milión-dva vyčleniť do "prípravnej" kampane, v ktorej by prostredníctvom masmédií získali do biznis skupiny čo najviac ľudí (keď už je to jej uzavretie fakt na spadnutie)? Namiesto toho získavajú ľudí takýmto spôsobom, a nevedia sa ani dohodnúť na presnom termíne? Zvykne takto postupovať seriózna firma? Toto mi niekto vysvetlite. Ďakujem.
Naposledy upravil passenger56 : 22.08.08 at 00:08
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

passenger56 Pozri príspevok
Linko1 napísal 18.6.:

"...a také veci, že sa štruktúra biznis uzatvára už tento mesiac,
to aby nahnali čím najviac ľudí , ktorí zaplatia tých 80000 ..."

Čiže predpokladám, že linko1 sa nejakým spôsobom najneskôr toho osemnásteho júna, prípadne ešte skôr, dozvedel, že treba čím skôr, kým sa dá, rýchlo vstúpiť do nejakej uzatvárajúcej sa biznis skupiny, lebo potom sa už budú len zbierať omrvinky a my chceme predsa byť za vodou.
Ja som bol včera, 21.8., čiže po viac ako 2 mesiacoch od linkovho príspevku, oslovený členom (či ako to nazvať) L_s, a čuduj sa svete - biznis štruktúra už bude otvorená len zhruba do konca mesiaca, nevie sa presne, ale pokiaľ chce človek ozaj veľké prachy, je výhodné rýchlo, rýchlo vstúpiť do biznis skupiny. Aj keď, uznávam, bolo mi povedané, že už sa neplatí tých vyše 80 tisíc, ale, keďže sa musí rešpektovať oficiálny konverzný kurz, už len cca 60 tisíc (odbočka: predpokladám, že sa to musí rešpektovať odo dňa, kedy bol tento kurz oznámený, čo bolo niekedy v júli 2008. Tých vyše 80 tisíc bolo vypočítaných na základe kurzu niekedy pred koľkými? Štyrmi rokmi? Medzitým kurz klesal, ale klesala aj cena, ktorú bolo treba zaplatiť za biznis paket? Ak nie, kde končil rozdiel spôsobený meniacim sa kurzom?). Ale zase, bude sa spúšťať reklamná kampaň, a na tú sa budeme musieť poskladať, takže ono to bude aj tých 80 tisíc.
Nehovorím, že nič z tejto firmy mi nedáva zmysel alebo znie ako 100% podvod. Ale minimálne tento fakt, o ktorom tu píšem, to údajné uzatváranie biznis skupiny, je pre mňa dosť zarážajúci. Keď ma s tým včera oslovil dotyčný známy, pýtal som sa ho, prečo mi o tom nepovedal skôr, ale až teraz, keď už sa to bude uzatvárať (lebo mi hneď napadlo, že je stará známa finta, že vytvorenie falošnej časovej tiesne človeka prinúti k radikálnejším rozhodnutiam). Dal mi nejaký dôvod, povedal som si, hm, OK. A keď som si potom prečítal linkov príspevok spred DVOCH MESIACOV, povedal som si, že to bola dobrá (aj keď v mojom prípade zbytočná) snaha o fintu na sprostého. Obrovská medzinárodná firma, s mnohomiliónovým obratom, chystanou mnohomiliónovou reklamnou kampaňou, a jej "členovia" (opravte ma v tomto výraze) sa nevedia dohodnúť, kedy že sa to vlastne uzatvorí tá biznis skupina??? Veď iste, chápem, že biznis paket má svoje výhody a tak niečo stojí. Čiže tie peniaze idú na začiatku do firmy, nie? Firma by mala mať preto záujem, aby si ho kúpilo čo najviac ľudí. Ak už teda chystá reklamnú kampaň za desiatky miliónov eur, nemôže nejaký ten milión-dva vyčleniť do "prípravnej" kampane, v ktorej by prostredníctvom masmédií získali do biznis skupiny čo najviac ľudí (keď už je to jej uzavretie fakt na spadnutie)? Namiesto toho získavajú ľudí takýmto spôsobom, a nevedia sa ani dohodnúť na presnom termíne? Zvykne takto postupovať seriózna firma? Toto mi niekto vysvetlite. Ďakujem.
Problém je väčšinou v ľuďoch, ktorí realizujú niekoho dobrý nápad. Často príde niekto s dobrou myšlienkou, ale ľudia čo realizujú samotný predaj produktu to dodrbú. Špinavými fintami, klamstvami, alebo iba akože chytračením urobia firme zlé meno a potom aj samotný produkt sa vníma dosť negatívne. A nepomôže im potom ani svätená voda... a dokonca ani masová reklama.

Často robia tú chybu, že pre urýchlenie napredovania firmy, alebo pre zväčšenie objemu predaja, sú schopný siahnuť aj po špinavých praktikách. Potom títo „chytráci“ majú ľudí za debilov a idú ich lapať na medové motúziky. Zahmlievajú, idú na to obrovským oblúkom, nalákajú vás na cukrík a potom vám chcú predať cibuľu, motivujú fantastickými príkladmi, rýchlym ziskom atď. atď. Alebo vyvíjajú taký nechutný nátlak, že je to až na grc, čoho sú niektorí schopní... A to len preto, lebo za tými panákmi vidia peniaze. Píšem preto panáci, lebo ich majú naozaj iba za obyčajných panákov – iba za prostriedok, pomocou ktorého prídu rýchlo k peniazom. Myslia si, že čím viac budú žmýkať tých druhých, tým viac z nich potečie. Ale to sa dá iba krátkodobo. Aj preto, firma čo má trocha dlhodobejšie plány by to nemala robiť. Ono na tom, že sa robí biznis kvôli peniazom nie je nič čudné. Ale zarážajúce na tom celom je to, keď vám taký chytrák ide hovoriť, že to robí iba kvôli tomu, že chce druhým pomôcť. Už som počul na vlastné uši, ako taký aký Herbalife-poradca išiel tvrdiť to, že z predaja nemá žiadnu províziu. Že on to robí len a len kvôli druhým. Potom keď som mu povedal, že nech mi nehovorí, že to robí len tak pre potešenie, tak začal trepať, že má peniaze za poradenstvo. Mimochodom taký „poradcovia“ (a myslím tým aj väčšinu poisťovákov, poradcov na burze atď.) síce vedia niečo o tom svojom produkte, ale na tých svojich školeniach preberajú hlavne stratégiu predaja a manipulácie s ľuďmi. Pritom pre mňa nie je nič nechutnejšie, ako keď vám taký poradca rapoce také naučené gýčoviny. Vždy som milo prekvapený, keď narazím na milý ľudský prístup, keď môžem s tým človekom otvorene spontánne debatovať. Žiaľ nie je to často.
Už to tu niekto spomínal, že mu vadí, keď ho v banke vítajú slovami: „ako vám môžem pomôcť“. Mne to začína už tiež trocha vadiť, lebo to počujem čím ďalej tým častejšie. Vadí mi to aj preto, lebo sú to umelé frázy len tak vyslovené. Nič nie je horšie, ako keď potom človek zistí, že skutek utek... Potom všetky slogany a draho zaplatené reklamy pôsobia na človeka až provokatívne či smiešne.

Tak ako som už na začiatku povedal, pár takých neserióznych praktík stačí na to, aby sa nejaká značka či firma vnímala negatívne. Problémom týchto spoločností je to, že sa často chytia šance tí „žraloci“ čo neváhajú ísť aj cez mŕtvoly. A tým narobia veľa zla pre firmu a pre ostatných kolegov.
Aj preto je lepšie, keď si človek rozbehne svoj vlastný biznis. Sám si vytvára meno aj firemnú politiku.
0 0
Meggie32 Meggie32

Meggie32 je offline (nepripojený) Meggie32

Podľa mňa je to vernostný program.. niekto dáva "body" (napr. benzínky) za ktoré si môžte "kúpiť" tovar z katalógu... ******* sa rozhodol vrátiť reálne peniaze.. tiež celkom nerozumiem tomu systému, ale myslím, že to majú prepočítané tak, že keď dosiahnu nejaký počet zákazníkov, môžu to zatrhnúť... ako "nebankové subjekty"? .. možno... neviem... neviem, či viete aj vy o tom, že si tam môžete dopredu zakúpiť "pozície" (čiže nemusíte nakupovať kým sa vám tam nazbiera nejaká suma)... takže dá sa tam vraziť služný balík peňazí.. ja osobne tomu nedôverujem.. (celkovo som nedôverčivá a financie sú dosť háklivá záležitosť) ... to kde kúpim je mi vpodstate jedno.. za to nič nedám.. ale hotovosť tam vrážať nemienim..
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Suhlasim s troma vyssie uvedenymi prispevkami.

Stale vsak cakam, az sa tu niekto rozpise a vysvetli mi ako to funguje a preco by som mal ist na nejake podujatie. Potom sa moze stat, ze sa rozpisem aj ja, ale to bude asi prispevok na vymazanie .
0 0
mirka2274 mirka2274

mirka2274 je offline (nepripojený) mirka2274

Prečítala som si všetkých 10 strán tejto diskusie lebo som dúfala, že sa dozviem viac konkrétnych informácií o fungovaní L.......su. Oslovila ma kamarátka a mňa skôr zaujala myšlienka MLM systému, pretože sú aj dobre vypracované MLM systémy aj ked samozrejme kto skôr začne, žne aj úrodu skôr, čo je pochopiteľné. Oluska_1 sa myslím snažila veľmi korektne vysvetliť niektoré námietky, páčilo sa mi že aj keď sa ju niektoré príspevky vyslovene snažili vyprovokovať, odpovedala s chladnou hlavou. Zaujímali by ma naozaj všetky podmienky ohľadom L......su, je ochotná Oluska_1 poskytnúť tieto informácie tu v téme? , alebo súkromne na mail, aby to iní nebrali ako reklamu.
Aj ked bolo tu pár príspevkov, ktorí by o to mali záujem tiež. Ak bude treba Oluska poslem ti moju mailovú adresu.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Ahoj, Mirka!

Prepáč, že až teraz reagujem na Tvoj príspevok, ale až teraz som ho "objavila". Bola som "na cestách".
Čo sa týka Tvojej otázky, som ochotná diskutovať i tu na stránke, pokojne môžeš klásť konkrétne otázky. Ak by to však malo niekomu vadiť, alebo by to chcel považovať za moju reklamu alebo reklamu danej spoločnosti, pokojne mi napíš na môj mail oluska_1@centrum.sk a môžeme diskutovať mimo toto fórum. S diskusiou na tomto fóre mám také skúsenosti, že väčšina diskutujúcich dopredu odmieta každé vysvetlenie. Myslela som si, že už to jednoducho vzdám. Ale ak je skutočne záujem o seriózne informácie, som ochotná v diskusii pokračovať i tu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať