Zavrieť

Porady

Smithovi všetko najlepšie k meninám!

cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
[COLOR=darkgreen]Prichádzam dnes na den menín
s mojím skromným pozdravením,
s prianím zdravia v dalsom zití,
bez búrok a vlnobití.
S ním sa spája prosba vrúcna,
aby si mal do budúcna

vela stastia, radosti.
Naposledy upravil cloe : 07.04.08 at 22:31
Usporiadat
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

I ja sa pripájam k zástupu gratulantov. Všetko najlepšie a ďakujem za tvoje rady. Jana
kytica.gif  
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Pripájam sa aj ja a prajem Ti k dnešným meninám hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a samozrejme lásky a nech Ti stále zostane Tvoja ochota a snaha pomôcť ostatným.
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Pripájam sa k blahoželaniam a prajem veľa zdravia, šťastia
a lásky.
0000101739.jpg  
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Dievčatá, - nástky ( ), všetkým Vám veľmi pekne ďakujem. Som dojatý, že ste si spomenuli na mňa. Všetkým posielam veľké cmuk....

Čistá náhoda, že som sa tu dnes ukázal (posledný týždeň sem moc nechodím). Dovolil som si až 2 dni oddychu po DP, a dnes som sa vrhol do daňovej kontroly.

A kolotoč už začína od znova.... Veď to poznáte: mzdy, dph ... atď.
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
Prajem tiež Zolimu všetko najlepšie , i keď vraví , že na meniny používa iný kalendár .
Veľa šťastíčka, zdravíčka , úspechov v osobnom živote , v práci .
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Zoli všetko najlepšie k tvojim dnešným meninám a večný optimizmus ti zo srdca praje Emily04.
Naposledy upravil EMILY04 : 07.04.09 at 10:05
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Aj keď nepatrím medzi "Dievčatá, - nástky", aj napriek tomu sa pripájam ku gratulácii a prajem Ti všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, úspechov v živote a v práci -veľa dobrých, bohatých a platiacich klientov.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tiež prajem všetko najlepšie k meninám
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zoli všetko najlepšie k meninám prajem , veľa zdravia ,šťastia lásky , rodinnej pohody a k tomu všetkému veľa osobných a pracovných úspechov .
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Zolko niesom až taká zdatná ako moje kolegyne a preto ten obrázoček asi nepripojím
tiež želám veľa, veľa zdravia, lásky, povestný kusisko šťastia a prenás menej zdatných ale chtivých veci dať doporiadku aby si tu bol aj naďalej dúfam že rád medzi nami
Anika
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
m.hladka Pozri príspevok
Aj keď nepatrím medzi "Dievčatá, - nástky", aj napriek tomu sa pripájam ku gratulácii a prajem Ti všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, úspechov v živote a v práci -veľa dobrých, bohatých a platiacich klientov.

Všetky tam patríte ...... veď ste v CCCC, či nie? Účtovníčky sú len mladé, pekné a múdre.... hlavne keď klientovi oznámia nízku daňovú povinnosť...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Boli tu kytičky, kytice a veľa veľa krásne zdravice, boli tu aj poháre aj fľaše vína.ba aj pár psíkov prianých do Tvojho domu.
Dovoľ mi Zoli,(predtým s nickom Smith) aby ja som Ti priala k tomu všetkému veľa veľa lásky, pokiaľ si mladý nech Ti nikdy nechýba, ale raz ak budeš starý ako ja, Tá láska nech Ti je aj potom korením života
a cmuk k tomu menovec môjho svokra.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Zitulda Pozri príspevok
Boli tu kytičky, kyticeia a veľmi veľa krásne zdravice, bolu tu aj poháre aj fľaše vína.ba aj pár psíkov prianých do Tvojho domu.
Dovol mi Zoli, aby ja som Ti priala k tomu všetkému veľa veľa lásky, pokiaľ si mladý nech Ti nikdy nechýba, ale raz ak budeš starý ako ja, Tá láska nch Ti je vždy korením života
a cmuk k tomu menovec môjho svokra.
Zitulda veľmi pekne ti ďakujem. Ale veru niekedy sa cítim na 100 ročného...
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
Všetko dobré Ti prajem aj ja, 8. marca som zabudla nielen na Teba ale aj na svojho brata.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Zolo, k meninám prajem hodne zdravia, šťastia, lásky, pracovných a osobných úspechov, nech sa Ti splní všetko, po čom Tvoje srdce túži...
2 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

K meninám Vám želáme veľa šťastia, zdravia, nech Vás všetci nepriatelia miesto sporov zdravia. Správnu duše pohodu, dobré vínko, nie vodu, vtáčie spevy, krásne kvety, dobré jedlá bez diéty, veľa krásnych spevu tónov, radosť z práce, šťastný domov.
1 0
kivankak kivankak

kivankak je offline (nepripojený) kivankak

Pripájam sa ku gratulantom a prajem všetko najlepšie k meninám.
1 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Zolee, rok s rokom sa stretol zase a preto
1 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Všetko len to najlepšie, veľa zdravia, šťastia,lásky, úspechov v pracovnom i súkromnom živote ...

2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať