Zavrieť

Porady

ako napisat odvolanie

prosim Vas ako mam napisat odvolanie.
Dal som si ziadost o ZTP, ale dostal som len 10% a chcem sa odvolat. Nemam s pisanim takychto zalezitosti skusenosti...
dik
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

PS mam vysportovanu postavu 180 cm, 80Kg, som mlady, tak cloveka ktory sa na mna pozera, ani nenapadne, ze mozem byt chory.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Verím, že to nie je príjemné. Ale pečeň je orgán, ktorý sa dokáže mimoriadne dobre regenerovať. Skús aj bylinkové prípravky a predpokladám, že musíš držať aj nejakú diétu.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ako si prišiel k tomu pečenovému problemu?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

To netusi nikto, ani ja, jednoducho sa to zacalo...
0 0
6NIKA7 6NIKA7

6NIKA7 je offline (nepripojený) 6NIKA7

žienka domáca-rod.vychodniar ...viac
Zdravim Vás,aj ja sa chcem informovať-dcera ma gardnerov syndron je to geneticka choroba atiež jej neuznali ZTP len30%,myslite,že mam šancu pri odvolani?ved to nie je chripka ak sa to zanedba tak ma aj neskôr nasledky rakoviny...v r2007-jej uznali na 1r-preukaz ZTP-teraz nie a ma problemi aj so zubami kedže bude mať-18r ma len 8zubov vyjdenych,ostatne su v kosti,chodime na zubne do BA. Dakujem a verim,že mi niekto rozumne poradi.
0 0
6NIKA7 6NIKA7

6NIKA7 je offline (nepripojený) 6NIKA7

žienka domáca-rod.vychodniar ...viac
Zdravim Vás,aj ja sa chcem informovať-dcera ma gardnerov syndron je to geneticka choroba atiež jej neuznali ZTP len30%,myslite,že mam šancu pri odvolani?ved to nie je chripka ak sa to zanedba tak ma aj neskôr nasledky rakoviny...v r2007-jej uznali na 1r-preukaz ZTP-teraz nie a ma problemi aj so zubami kedže bude mať-18r ma len 8zubov vyjdenych,ostatne su v kosti,chodime na zubne do BA. Dakujem a verim,že mi niekto rozumne poradi.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Uradnici na uradoch su obycajny pajaci. Robia len to co maju napisane, tam nikto neposudzuje stav (su to vlastne roboti). Tam aj keby si dosla, ze mas odrezane obidva nohy a ruky a on by to nenasiel v zakone (nechcelo by sa mu to hladat) tak by ti dal 5% a na socialnom by ti povedali, ze nemas narok na ziadne peniaze a ze sa musis zamestnat.
Treba bojovat a ist vyssie, u takych malych zasranov na uradoch nic nevybavis !!!
0 0
6NIKA7 6NIKA7

6NIKA7 je offline (nepripojený) 6NIKA7

žienka domáca-rod.vychodniar ...viac
No vieš zaleži kde to riešia,mam aj taku skusenosť...ked sa menili zakony tak som spadovala do toho,že podla zakona som vyzdravela a čia.inv.mi odnali,ale ja som bojovnik jeden z 30tis.ludi to mi povedal obvodny lekar-odvolala som sa a bola som 2xna sude kde mi museli vratiť dôchodok,radšej by som bola keby vedeli mi vrátiť ZDRAVIE ale to je Geneticke takže ťažkoked nebojuješ,domov ti nikto nedojde povedať aky zakon sa zmenil
0 0
6NIKA7 6NIKA7

6NIKA7 je offline (nepripojený) 6NIKA7

žienka domáca-rod.vychodniar ...viac
ahoj,chcem sa ti pochvaliť,že dnes som bola na pohovor aj s dcerou a predstav si,že dali jej 50%ma ztp na 3r.....takže odporučam bojovať...
0 0
6NIKA7 6NIKA7

6NIKA7 je offline (nepripojený) 6NIKA7

žienka domáca-rod.vychodniar ...viac
Fero11 Pozri príspevok
Uradnici na uradoch su obycajny pajaci. Robia len to co maju napisane, tam nikto neposudzuje stav (su to vlastne roboti). Tam aj keby si dosla, ze mas odrezane obidva nohy a ruky a on by to nenasiel v zakone (nechcelo by sa mu to hladat) tak by ti dal 5% a na socialnom by ti povedali, ze nemas narok na ziadne peniaze a ze sa musis zamestnat.
Treba bojovat a ist vyssie, u takych malych zasranov na uradoch nic nevybavis !!!
ked sa odvolaš tak vybaviš....až potom zistia,že im ide o miesto,ale musiš dokazať,že maš pravdu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať