Zavrieť

Porady

SURNE - Výkaz o majetku a záväzkoch

Súrne potrebujem poradiť. Ak v roku 2003 platil paušálnu daň čo vyplním ako začiatočné stavy vo výkaze o majetku a záväzkoch??? Nič? Poznám len bežný účet a boli tam aj nejaké pohľadávky aj záväzky podľa úhrad. Mám ich zrátať alebo nechať tam všade 0?

Ďakujem
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ankap
Ano,ano,ano
Nerozumiem prečo si myslíš , že rok 2003 sa posúva .Vo výkaze vedieš rok 2003 ako" Predchádzajúce účtovné obdobie " stl.č.1 a rok 2004 "Bežné účtovné obdobie " stl.č.2 . samozrejme že konečné stavy k 31.12.2004 .
0 0
ankap ankap

ankap je offline (nepripojený) ankap

Neviem, či si zbytočne nekomplikujem život, ale pri Výkaze o majetku a závazkoch sú napevno pripojené "Vysvetlivky k výkazu o majetku a závazkoch" a "Obsahové vymedzenie stĺpca 1 výkazu o majetku a závazkoch za účtovné obdobie roku 2003" / neviem, či sa treba nimi riadiť pri vypisovaní/

možno som to zle pochopila, ale to je ten problém o ktorom píšem hore
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Idem to pozrieť . Máš asi pravdu , že si komlikuješ život , já to tak cítim .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Neviem sa pripojiť na stránku DÚ .
0 0
ankap ankap

ankap je offline (nepripojený) ankap

Zitka, už sa netráp. Odniesli sme to na DÚ tak ako to "vypľul počítač" a daniarky povedali, že tú prílohu ani nečítali. Takže prepáč za ukradnutý čas a príjemný deň.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
To som veľmi rada , netreba si veci komplikovať .

Aj tak som zvedavá a zajtra si pozriem tú prílohu .

Ahoj .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať