Zavrieť

Porady

Nakupovanie v Poľsku

Ahojte,


Kedže budem blízko poľských hraniíc, rozmýšľam či sa oplatí íst do poľska na nákupy - oblečenie,možno elektronika?

Budem v okolí Ružomberka, čiže ísť do Poľska na nákup pár kusov oblečeniamprípadne elektroniky a ak áno kam, do Jablonky?

ďakujem
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
branislavp Pozri príspevok
Potrebujem poradiť predajne v Poľsku nákup bytových doplnkov - koberce, záclony atď a obkladovýmateriál. Ďakujem.
A v akom meste? alebo odkial si? Laco Monter je poraďák - googlista tak že ho nepočúvaj, v castorame koberce a záclony vobec nemajú. Na koberce je dobrý obchod v Targu hneď za kruhovým objazdom keď prídeš od Jurgowa- hranica na záclony obchod na Rynku/ nájdeš bez problémov len prejdi Rynok dookola/ Na obklad sú dobre obchody , Castorama, Merkury Market, Bomar 2 a Bruk Bet Zlotufka je už na 4,2 tak že prajem výhodný nákup
0 0
vivienkatka vivienkatka

vivienkatka je offline (nepripojený) vivienkatka

dobry den

chcem vas poprosit ci neviete poradit kde v polsku sa da nakupit nejake oblečenie na svadbu myslim teda oblek a saty a pre malu dvojročnu nejake satičky, my sme z ke tak ak viete kam sa oplati na nakup v polsku chceli by sme ist na nakup v sobotu. prosim poradte za vaše odpovede vam vopred dakujeme.
0 0
vivienkatka vivienkatka

vivienkatka je offline (nepripojený) vivienkatka

dobry

ja ćhcem vas poprosit ci neviete poradit kde ist na nakup do polska chceme kupit oblečenie na svadbu teda oblek a malej bambulke 2 rocnej nejake šatičky. chceli by sme ist tuto sobotu prosim ak viete poradte kam ist na nakup my sme z ke a ci sa tam da platit € dakujem za vaše odpovede.
0 0
sikovnica sikovnica

sikovnica je offline (nepripojený) sikovnica

Ahoj, moji rodicia tiez z KE chodia na nakup do Noweho Targu. Da sa platit aj v EUR. Kupis tam veru vsetko mozne.
0 0
vivienkatka vivienkatka

vivienkatka je offline (nepripojený) vivienkatka

dakujem pekne za odpoved a prosim ta nevieš ci sa tam da ist v sobotu na nakup a do ktorej su asi otvorene obchody
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

V sobotu je to idealnejšie, lebo sú tam okrem obchodov otvorené aj trhy. Takže nakúpiš. Podobne je to aj vo štvrtok. Príjemnú cestu.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

pivko Pozri príspevok
A v akom meste? alebo odkial si? Laco Monter je poraďák - googlista tak že ho nepočúvaj, v castorame koberce a záclony vobec nemajú. Na koberce je dobrý obchod v Targu hneď za kruhovým objazdom keď prídeš od Jurgowa- hranica na záclony obchod na Rynku/ nájdeš bez problémov len prejdi Rynok dookola/ Na obklad sú dobre obchody , Castorama, Merkury Market, Bomar 2 a Bruk Bet Zlotufka je už na 4,2 tak že prajem výhodný nákup
Ďakujem za informáciu. Prosím bližšie mi popíš, kde sa nachádzajú obchodné domy, ktoré si mi napísal, a či je možné platiť kartou, alebo eurami, či Zl. Ďakujem.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
branislavp Pozri príspevok
Ďakujem za informáciu. Prosím bližšie mi popíš, kde sa nachádzajú obchodné domy, ktoré si mi napísal, a či je možné platiť kartou, alebo eurami, či Zl. Ďakujem.
Nowy Targ nieje veľkomesto tak že to v pohode nájdeš. Na hlavnej ceste Zakopane-Krakow je Merkury/zTargu smer Zakopane/ po ceste na ľavej strane uvidíš Castoramu a Bo Mar je z Targu smer Jablonka , pri novom kostole do ľava cca 300m od semafórov. Potom super zakupy v Le Clercu aj pri dnešnom kurze 3,96. EUR viem že berie Merkury, ostatné nie, karta všade. Najvýhodnejší kurz na cash je zmenáreň v ALME , pri Castorame / pri vačšej sume treba handlovac kurz na vyšši oproti tomu na tabuli/
1 0
Ivana Golodžejová Ivana Golodžejová
Mozem poprosit o blizsie informacie o nakupovanie velmi som nemohla vyst z vasho prispevku ak vas mozem velmi pekne poprosit mohli by ste mi to poslat e-mailom.alebo spravou na facebook ja chcem ist hlavne na nakup hraciek a detskeho oblecenia mozte mi prosim poradit dakujem pekne a prajem pekny den.
0 0
Ivana Golodžejová Ivana Golodžejová
Dobry den! Mozem vas poprosit o radu alebo o vase skusenosti chystam sa na nakup do polska hlavne na hracky a detske oblecenie pripaden aj darceky na vinoce . mozte mi porosim posalt hlavne vase skusenosti z hrackami kde by sa mi oplatilo ist nakupit dakujem pekne
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

V Novom Targu na trhu vo štvrtok a v sobotu kúpiš všetko, Poliaci sú šikovnejší obchodníci ako my
0 0
Bracho90 Bracho90

Bracho90 je offline (nepripojený) Bracho90

Ahojte,Boli ste niekto na nakupoch v polsku teraz niekedy?Oplati sa tam viac nakupovat ako u nas?Napr.autoradia,oblecenie atd,lebo chcel by som tam ist s kamaratom piatok a nechcem aby sme tam isli zbytocne Napr take autoradia ze su tam aj za 600(sk),neviem co je natom pravdy...Dakujem
0 0
Robin_1 Robin_1

Robin_1 je offline (nepripojený) Robin_1

Zdravím, potreboval by som radu. Chystám sa na nákup do Poľska, obklady, dlažba, parkety. Neviem len čo bude výhodnejšie. Platiť tam kartou, v hotovosti EUR, alebo si zameniť peniaze na Slovensku na Zlote? Vie mi niekto poradiť? Vďaka...
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

Robin_1 Pozri príspevok
Zdravím, potreboval by som radu. Chystám sa na nákup do Poľska, obklady, dlažba, parkety. Neviem len čo bude výhodnejšie. Platiť tam kartou, v hotovosti EUR, alebo si zameniť peniaze na Slovensku na Zlote? Vie mi niekto poradiť? Vďaka...
Všade kde sa dá platiť kartou použi kartu. Pokiaľ dôjde na hotovosť, zo skúsenosti by som povedal že je lepšie mať zloté. Kurz voči euru si obchodníci hodia aký chcú a nie vždy musí byť výhodný.
0 0
miriam66 miriam66

miriam66 je offline (nepripojený) miriam66

dobry den prosim vas neviete mi poradit nejaky super obchod alebo velkosklad v polsku na detske vecicky uz od narodenia uplne vsetky veci vanicky ,prebalovacie pulty...atd...dakujem
0 0
twigii twigii

twigii je offline (nepripojený) twigii

skus tuto,http://www.babyboo-nowytarg.pl/
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

poľské maslo už dostať aj v tescu. samozrejme, je najlacnejšie a pritom chuťovo fajn.
0 0
Tatiana Tánička Valková Tatiana Tánička Valková
Neviete náhodou či sú zajtra dna 7.marca 2012 otvorené v Jablonke trhy???
Ďakujem
0 0
kvietok 3 kvietok 3

kvietok 3 je offline (nepripojený) kvietok 3

Ahojte, neviete či sú v piatok 6.3. a vo Veľkonočný pondelok 9.3.2012 otvorené obchody v Nowom Targu? Kde by som dostala kúpiť pánsky oblek, spoločenské šaty, svadobné topánky, spoločenské topánky??? je tam nejaká galéria s veeeeľa obchodmi??? Poraďte :-) ďakujem
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

kvietok 3 Pozri príspevok
Ahojte, neviete či sú v piatok 6.3. a vo Veľkonočný pondelok 9.3.2012 otvorené obchody v Nowom Targu? Kde by som dostala kúpiť pánsky oblek, spoločenské šaty, svadobné topánky, spoločenské topánky??? je tam nejaká galéria s veeeeľa obchodmi??? Poraďte :-) ďakujem
Nie náhodou 6.4. a 9.4.?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať