Zavrieť

Porady

Podporte prosím pomoc pri prevoze mŕtveho tela z Nemecka na Slovensko - pomôžme .

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dovolila som si otvoriť novú tému ...všetko čo prikladám citujem :
Janurka
Re: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo
Ani ma nerozčúlilo, ani nepotešilo. Ostala som smutná. Z príbehu dnešných televíznych novín, keď manžel zahynul v aute na ceste za prácou do Nemecka. Manželka s tromi deťmi žije v prenajatom byte a nemá prostriedky na prevoz manželovho tela. Tu si pomáhame radami. Čo keby sme skúsili pomôcť tej nešťastnej žene nie radou, ale "hmatateľne" - finančne. Viem, že sa to stalo v okrese Rimavská Sobota, obec si ale nepamätám. Keď by len polovica z nás poslala po 50, - Sk, nazbierala by sa slušná suma. Čo na to hovoríte?

olice
Ja som si tu reportáž o tejto pani, ktorej zomrel manžel pozrela dnes v archíve Televíznych novín.

Pani sa volá Madajová, 980 41 Dubovec, okr. Rimavská Sobota

Prípadne e-mailová adresa obce: ou.dubovec@zoznam.sk

Kto by chcel, možno by jej mohol poslať peniaze priamo na adresu.

olice
Písala som na obecný úrad do Dubovca, upresnili mi adresu pani Madaiovej. Pre tých, ktorí majú záujem prikladám

Adresa je: Madaiová Alžbeta
Dubovec č.13
980 41 Dubovec
Mobil: 0918/562196

Pepa

Ja by som navrhovala otvoriť novú tému - s čo najvýstižnejším názvom.
Pred chvíľou som telefonovala s pani starostkou - obecný úrad otvorí účet pre pani Madaiovú. Okolo jednej budem vedieť jeho číslo.
Každý, kto má záujem aspoň trošku pomôcť tejto nešťastnej žene - má možnosť zavolať na obecný úrad - č.t. 047/5666302.
Za seba si dovolím poprosiť - POMOŽME prosiiiiiiiim.


Prosím , ak bude zverejnené na Obecnom úrade číslo bežného účtu pre pani Madaiovú, Pepa ho potom uverejení v tejto téme . Spojme sa a pomôžme .
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alena234 alena234

alena234 je offline (nepripojený) alena234

Pripájam sa. Dožijeme sa času, kedy naši otcovia, manželia, synovia a zaťovia nebudú musieť odchádzať prácou, keď budú chcieť zabezpečiť svoje rodiny ?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Posúvam
0 0
Sarah Sarah

Sarah je offline (nepripojený) Sarah

Prosím Vás dokedy je otvorený ten účet?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zdá sa mi, že sa tu písalo , že je otvorený na mesiac...
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Sarah Pozri príspevok
Prosím Vás dokedy je otvorený ten účet?
11.4.08 bol otvorený na dobu jedného mesiaca.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Neskoro určite nie je. Pani starostka obce včera povedala, že účet zriadili na jeden mesiac. Tu je link na včerajšiu relácia Dnes, v ktorej sa o tom hovorilo.

http://beta.markiza.sk/video/tv-archiv/dnes/10423
0 0
Sarah Sarah

Sarah je offline (nepripojený) Sarah

posúvam
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Čítali ste nové číslo Slovenky? Píše sa tam o príbehu rodiny Madaiovcov. Je tam aj číslo účtu.....
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ideme ďalej
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

len taká malá štatistika, téma má viac ako 10 000 videní, keď prispel každý nakukujúci čo len 50,- Sk .......
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
willma Pozri príspevok
len taká malá štatistika, téma má viac ako 10 000 videní, keď prispel každý nakukujúci čo len 50,- Sk .......
nemyslím si, pretože ľudia sme všelijakí
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

cactus Pozri príspevok
nemyslím si, pretože ľudia sme všelijakí
Aj tak by ma zaujímal ďalší osud tejto pani, či už sa jej podarilo previesť telo domov a pod. Či sa jej nedá ešte nejako pomôcť.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

JAJA11 Pozri príspevok
Aj tak by ma zaujímal ďalší osud tejto pani, či už sa jej podarilo previesť telo domov a pod. Či sa jej nedá ešte nejako pomôcť.
Dá sa s ňou aj osobne skontaktovať.

Adresa je: Madaiová Alžbeta
Dubovec č.13
980 41 Dubovec

Mobil: 0918/562196

doplnenie:
Len si dovolím doplniť o informáciu, že pani Madaiová na tejto adrese už nebýva, aj keď tu má trvalé bydlisko. Býva v Rimavskej Sobote. To som sa včera dočítala v Slovenke, kde bol o tejto rodine článok.
Naposledy upravil Olice : 25.04.08 at 09:01 Dôvod: doplnenie
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Olice Pozri príspevok
Dá sa s ňou aj osobne skontaktovať.

Adresa je: Madaiová Alžbeta
Dubovec č.13
980 41 Dubovec

Mobil: 0918/562196
len neviem, či by bolo vhodné, aby sme jej teraz začali po jednom vyvolávať ...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

janaGT Pozri príspevok
len neviem, či by bolo vhodné, aby sme jej teraz začali po jednom vyvolávať ...
Určite nie hneď teraz, veď kto chce môže aj v budúcnosti, spýtať sa ako sa jej darí, či niečo nepotrebuje....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

janaGT Pozri príspevok
len neviem, či by bolo vhodné, aby sme jej teraz začali po jednom vyvolávať ...
Teraz jej najviac pomôžu peniaze. Po čase, keď si povybavuje dôchodok, a trochu sa dostane do normálnych koľají, by asi bolo vhodné sa s ňou skontaktovať, a zistiť, či má kde bývať, či nepotrebuje prácu, čo by sa najviac zišlo deťom na oblečenie, či do školy.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
janaGT Pozri príspevok
len neviem, či by bolo vhodné, aby sme jej teraz začali po jednom vyvolávať ...
súhlasím, určite nevhodné
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
posúvam

Uvedené som našla na stránke Markíza

Citujem :
http://beta.markiza.sk/spravy/clanok...ynul-v-nemecku

Pomôžte vdove, ktorej muž zahynul v Nemecku 15. 04. 2008 17:19 | Autor: TV Markíza Cesta za prácou do Nemecka sa pred pred časom skončila pre rodinu Mádaiovcov z Dubovca v okrese Rimavská Sobota tragédiou. O život prišiel otec rodiny, ktorý sa v aute pravdepodobne udusil. Doma po ňom zostali 3 deti, pričom najmenšie malo iba 8 mesiacov.

Štyridsaťročný Csaba Madai odišiel do Nemecka za prácou. Chcel sa zamestnať v cirkuse. Svojej rodine sa však už neozval. Polícia manželke oznámila, že zahynul.

,,Udusil sa v aute," prezradila Alžbeta Madaiová.

Pani Madaiová bola zúfalá. S tromi deťmi žila v podnájme, poberala len rodičovský príspevok, nemala z čoho zaplatiť ani prevoz manžela na Slovensko. Vdova požiadala o finančnú pomoc starostku obce aj TV Markíza.

Našťastie sa našli dobrí ľudia, ktorí Madaiovcom pomohli. Ktorí, to sa dozviete v našej reportáži.

Ak chcete pomôcť aj vy, môžete jej poslať finančný príspevok



na číslo účtu 24 42 26 12 58/0200.
Naposledy upravil Zita5 : 25.04.08 at 09:01
0 0
skola skola

skola je offline (nepripojený) skola

Prispela som, ale prezraďte mi čo znamená - posúvam?
ďakujem
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
[quote=Muška;716981], keď si zadáš hore na lište "dnešné príspevky", tak tým "posúvam" bude táto téma stále "v popredí"[/quoa
a viac ľudí si ju všimne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať