Zavrieť

Porady

Podporte prosím pomoc pri prevoze mŕtveho tela z Nemecka na Slovensko - pomôžme .

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dovolila som si otvoriť novú tému ...všetko čo prikladám citujem :
Janurka
Re: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo
Ani ma nerozčúlilo, ani nepotešilo. Ostala som smutná. Z príbehu dnešných televíznych novín, keď manžel zahynul v aute na ceste za prácou do Nemecka. Manželka s tromi deťmi žije v prenajatom byte a nemá prostriedky na prevoz manželovho tela. Tu si pomáhame radami. Čo keby sme skúsili pomôcť tej nešťastnej žene nie radou, ale "hmatateľne" - finančne. Viem, že sa to stalo v okrese Rimavská Sobota, obec si ale nepamätám. Keď by len polovica z nás poslala po 50, - Sk, nazbierala by sa slušná suma. Čo na to hovoríte?

olice
Ja som si tu reportáž o tejto pani, ktorej zomrel manžel pozrela dnes v archíve Televíznych novín.

Pani sa volá Madajová, 980 41 Dubovec, okr. Rimavská Sobota

Prípadne e-mailová adresa obce: ou.dubovec@zoznam.sk

Kto by chcel, možno by jej mohol poslať peniaze priamo na adresu.

olice
Písala som na obecný úrad do Dubovca, upresnili mi adresu pani Madaiovej. Pre tých, ktorí majú záujem prikladám

Adresa je: Madaiová Alžbeta
Dubovec č.13
980 41 Dubovec
Mobil: 0918/562196

Pepa

Ja by som navrhovala otvoriť novú tému - s čo najvýstižnejším názvom.
Pred chvíľou som telefonovala s pani starostkou - obecný úrad otvorí účet pre pani Madaiovú. Okolo jednej budem vedieť jeho číslo.
Každý, kto má záujem aspoň trošku pomôcť tejto nešťastnej žene - má možnosť zavolať na obecný úrad - č.t. 047/5666302.
Za seba si dovolím poprosiť - POMOŽME prosiiiiiiiim.


Prosím , ak bude zverejnené na Obecnom úrade číslo bežného účtu pre pani Madaiovú, Pepa ho potom uverejení v tejto téme . Spojme sa a pomôžme .
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Muška Pozri príspevok
, keď si zadáš hore na lište "dnešné príspevky", tak tým "posúvam" bude táto téma stále "v popredí"
[quote=cactus;717008]
Muška Pozri príspevok
, keď si zadáš hore na lište "dnešné príspevky", tak tým "posúvam" bude táto téma stále "v popredí"[/quoa
a viac ľudí si ju všimne
Tak prečo jednoducho nepožiadate moderátora, aby tému pripol? Potom bude stále na prvej strane.

Už nemusíte, napísal som moderátorovi tejto sekcie. Po pripnutí netreba stále posúvať.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Chobot Pozri príspevok
Tak prečo jednoducho nepožiadate moderátora, aby tému pripol? Potom bude stále na prvej strane.
Lebo mi o takej možnosti nevieme.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
tému som pripol, ale to nezabezpečí že sa bude objavovať aj v nových témach... iba bude ako prvý príspevok na stránke poraďáckej kaviarne...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja si myslím , že nie je problém s tým posúvaním . Tému posuniem a svoj predchádzajúci príspevok , ktorým som posunula tému vymažem .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
A dopĺňam.....


Upresním priezvisko nešťastnej panej, lebo je tu Madajová a Madaiová.
Pani sa volá Alžbeta Madaiová - má tri detičky, z ktorých najmenšie bábenko má 8 mesiacov.
Číslo účtu, na ktorý môžete poslať svoju finančnú podporu je:
2442261258/0200
VS 110408 /dátum/ alebo stačí 9, KS 0968
Ťažko, preťažko sa mi hľadajú slová - opakujem teda iba: POMOŽME.
Číslo účtu si môžete overiť priamo na Obecnom úrade v Dubovci č.t. 047/5666302
__________________
Erika
posúvam
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

posúvam
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
posúvam
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Posúvam a pripomínam, že účet je zriadený na jeden mesiac, čiže približne do 11.5.2008
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zostáva necelý týždeň, posúvam ...
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

neviete niekto, ako to celé dopadlo? koľko sa nakoniec podarilo vyzbierať?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Lubica H Pozri príspevok
neviete niekto, ako to celé dopadlo? koľko sa nakoniec podarilo vyzbierať?
...na účet prišlo 100.000,- Sk...pani Madajová ďakuje...zdroj :MY-Novohradské noviny 19.5.2008
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
willma Pozri príspevok
len taká malá štatistika, téma má viac ako 10 000 videní, keď prispel každý nakukujúci čo len 50,- Sk .......
A ty si prispela?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
pivko Pozri príspevok
A ty si prispela?
a ty?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať