Zavrieť

Porady

No toto už je moc!!!

človek
Skúste si to !!
***********************************
Osobné údaje z cestovných pasov sú teraz voľne pristupné na internete!! Pokiaľ máte vydaný pas, tak je tam i ten Váš vrátane vašich osobných údajov a Vašej fotografie!
Neveríte?
Stačí zadať Vaše meno, priezvisko a krajinu kde bol pas vydaný ...... bez diakritiky a čiariek!
http://www.scrolllock.nl/passport

!!!! To je silné kafé !!!!
Naposledy upravil klocek : 31.03.05 at 11:01 Dôvod: oprava textu
Usporiadat
schreiterka schreiterka

schreiterka je offline (nepripojený) schreiterka

TAK TOTO JE PEKNE SVINSTVO



TEN KTO TU POSLAL TEN ODKAZ, TAK SI TO ZLIZNE, JA SRANDE ROZUMIEM, ALE TO ZE TAM TERAZ NIEKTO BUDE MAT V DATABAZE MOJE MENO A IP ADRESU, TAK TO UZ SRANDA ROZHODNE NIE JE.
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
schreiterka
TAK TOTO JE PEKNE SVINSTVO



TEN KTO TU POSLAL TEN ODKAZ, TAK SI TO ZLIZNE, JA SRANDE ROZUMIEM, ALE TO ZE TAM TERAZ NIEKTO BUDE MAT V DATABAZE MOJE MENO A IP ADRESU, TAK TO UZ SRANDA ROZHODNE NIE JE.
Ak si všimnete tému (Po porade) a poriadne si ju prezriete, tak zistíte, že táto časť slúži na "uvolnenie" poradákov a relax popri tých všetkých starostiach. Ak by Vám vadilo uverejnenie Vášho mena, či IP adresy (neviem ako máte nakonfigurovaný PC), tak je lepšie takéto portály nenavštevovať. A Meno a priezvisko na zaradenie do databázy nejakej "quasi spoločnosti" určite vôbec nestačí! To by možná viacej vyčítali z našich profilov na tejto www. stránke. Pokiaľ som sledoval príspevky, každého to pobavilo, alebo tomu tak nie je poradáci?
Naposledy upravil klocek : 31.03.05 at 15:29
0 0
hanulla hanulla

hanulla je offline (nepripojený) hanulla

žena plná energie
Náhodou je fantastické ved aj tak nám už všetkým šibe tak taky preukaz by sme mohli aj prísličnikom pasovej kontroli ukázať. Hurá 1.apríl
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Mne sa to tiež páčilo, aj ked som sa rovnako nachytal!
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

z porada.sk kto chce ziska podstatne viac informacii o tebe ako na tej stranke s opicou. to si bud ista.
nemusis hned reagovat tak agresicne, kto by si to zlyzol? akurat ta opica.
prajem prijemny bezstarostny den.
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Majka
z porada.sk kto chce ziska podstatne viac informacii o tebe ako na tej stranke s opicou. to si bud ista.
nemusis hned reagovat tak agresicne, kto by si to zlyzol? akurat ta opica.
prajem prijemny bezstarostny den.
MAJKA! Dakujem za podporu môjho názoru, klocek!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

schreiterka
TAK TOTO JE PEKNE SVINSTVO

TEN KTO TU POSLAL TEN ODKAZ, TAK SI TO ZLIZNE, JA SRANDE ROZUMIEM, ALE TO ZE TAM TERAZ NIEKTO BUDE MAT V DATABAZE MOJE MENO A IP ADRESU, TAK TO UZ SRANDA ROZHODNE NIE JE.

Ja som bola najprv zvedava na kolegyňu, takže moje nemajú
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Já som to tiež vyskúšal na suseda, ha,ha!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Kloček, rozmýšľam, že kto si už na mne čo vezme. Takže mňa to potešilo.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
jaaj.. aká krásna som na tej fotke, hihiii... tak toto bola dobrá bodka za ukončením tohto daňového šialenstva...:-) s príchuťou zápalu stredného ucha.. dobre sa mi pracovalo...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Muška
Kloček, rozmýšľam, že kto si už na mne čo vezme. Takže mňa to potešilo.
bzuk, veru, sme tam krásne štíhle, svalnaté, žiade tuk...len tá frizúra...a oholiť ma tiež mohli
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
No ale som sa dala nachytať!!

Dobre, zajtra idem kúpiť novú pinzetu, zväčšovacie zrkadlo a začnem trhať chlpy, lebo mám pocit, že som to trošku prehnala, keď obdivujem opičiakov!
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

klocek
Skúste si to !!
***********************************
Osobné údaje z cestovných pasov sú teraz voľne pristupné na internete!! Pokiaľ máte vydaný pas, tak je tam i ten Váš vrátane vašich osobných údajov a Vašej fotografie!
Neveríte?
Stačí zadať Vaše meno, priezvisko a krajinu kde bol pas vydaný ...... bez diakritiky a čiariek!
http://www.scrolllock.nl/passport

!!!! To je silné kafé !!!!
no-celkom pekne sa na fotke usmievam...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pamätáte na Zajacovu stránku? /Môžete ju tu pre nových zopakovať - mne sa nechce hľadať/ Tak vtedy som naletela a dnes som si najprv prečítala jednu stránku vaších reakcií a bolo mi jasné, že sa kuknem a zasmejem Bravo Klocok! Vraj behá niečo o chorobe šialených kráv, nemáš?
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
kukučka
Pamätáte na Zajacovu stránku? /Môžete ju tu pre nových zopakovať - mne sa nechce hľadať/ Tak vtedy som naletela a dnes som si najprv prečítala jednu stránku vaších reakcií a bolo mi jasné, že sa kuknem a zasmejem Bravo Klocok! Vraj behá niečo o chorobe šialených kráv, nemáš?
Poruke nie, ale dalo by sa vyhrabať všeličo, no mám obavu aby sa niektorí zase neurazili!
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

klocek vdaka, konecne mam dobru fotku na doklade
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
klocek
Poruke nie, ale dalo by sa vyhrabať všeličo, no mám obavu aby sa niektorí zase neurazili!
ja sa veru neurazím...uraziť sa môže akurát trafená hus...
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

Tak to ja som bola riadne trafená huso-opica.Ani som sa moc pri tom pohľade neprekvapila, veď tak nejako aj vyzerám-tak čo sa budem čudovať.Chvíľku mi trvalo, kým som si uvedomila, že veď ja mám melír!!!tak to bude asi kuleha!
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ja sa nepodobám!!! ja som na zeleno!!!
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Ešte dnes som davala 3 DP, oči mam červené, v hlave treští, ale na tomto som sa strasne pobavila, už dnes som raz naletela na clanok v sme , že vlada zavedie pracovne soboty, na toto pasove ŠTB som tiez naletela, ale je to super uvolnenie, že je to volovina!,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať