Zavrieť

Porady

Suchá pokožka na hlave.

Zdravím vás,poprosím o radu,môj 19 ročný syn má už dlhšie suchú pokožku na hlave.Strihá sa na ježka,umýva si hlavu 2x do týždňa šampónmi proti lupinám,ako nivea atď.Vtiera si detský olej,ja mám zasa mastnejšiu pokožku,mám síce pomenej vlasov,ale asi 20 rokov sa celý i hlavu umývam detskými mydlami napr.bupi.V čom môže byť problém?Ďakujem.
Usporiadat
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Ona tá suchá pokožka asi nebude len tak z ničoho nič a nedá sa pripisovať vonkajším vplyvom, ved to by ju možno mala väčšina ľudí, kedže žijeme v podobných životných podmienkach a v rovnakom životnom prostredí (+ konzum, že ?). Koža úzko súvisí s pečeňou a s črevami, tak treba klásť dôraz na čistotu. Pokiaľ nie sú vnútorné orgány v poriadku, efekt z odstraňovania NÁSLEDKOV problému nemá dlhé trvanie. Treba odstrániť PRÍČINU problému: t.j. sústrediť sa na vnútro svojho tela Rôznych prostriedkov je nepreberné množstvo, stačí si vybrať. Dobrá je na tento problém aj Spirulína (mne najlepšie pomohla *******izovana).
0 0
Green Sheep Green Sheep

Green Sheep je offline (nepripojený) Green Sheep

Vyskúšajte možno trochu netradičný recept - masku na vlasy z nášho ovčieho jogurtu. Samozrejme treba použiť biely neochutený. Treba vmasírovať a nechať pôsobiť 15 minút. Potom poriadne zmyť! Skúšali sme to, fungovalo, aj keď prvotný pocit, že si človek dáva jogurt na hlavu, je pre niekoho trochu divný :-)
Naposledy upravil arizona : 04.12.12 at 10:48 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Green Sheep Pozri príspevok
Vyskúšajte možno trochu netradičný recept - masku na vlasy z nášho ovčieho jogurtu. Samozrejme treba použiť biely neochutený. Treba vmasírovať a nechať pôsobiť 15 minút. Potom poriadne zmyť! Skúšali sme to, fungovalo, aj keď prvotný pocit, že si človek dáva jogurt na hlavu, je pre niekoho trochu divný :-)

...tfuj, tfuj, tfuj...niekto reaguje na staré témy so svojou reklamou....
Naposledy upravil arizona : 04.12.12 at 10:49 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0
Green Sheep Green Sheep

Green Sheep je offline (nepripojený) Green Sheep

evuš, nebol by problem vytvorit si nove konto, napriklad "evuš1" :-) a potom sa tváriť, že som to skúšala ako "osôbka domáca" a všetkým to odporúčam. My sme to reálne skúšali, zistili sme že to funguje a chceme sa o to normálne neskryto podeliť... alebo teda radšej máme zavádzať a skrývať sa za anonymný profil? je to naša pasia, špekulovať, čo všetko sa s tými jogurtami dá robiť, kde všade sa dajú použiť a nestíhame sa diviť :-) dúfam, že sme reagovaním na starú tému nikoho neurazili.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať