Zavrieť

Porady

Ako pribrať?

TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Poraďte mi ako mám pribrať. Pri svojich 170 cm vážim 48 kg. Zjem dvakrát toľko, ako môj manžel ale s kilami je to opačne. Možno, že by som mala prestať fajčiť.
Usporiadat
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Milé dámy, to by ste neverili, ale dobrý muž vie urobiť zázraky...... Po deviatich mesiacoch budete mať problém, ako opäť zhodiť. Hiiiihiiii..........
p_03bad_1.gif  
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

anto
Milé dámy, to by ste neverili, ale dobrý muž vie urobiť zázraky...... Po deviatich mesiacoch budete mať problém, ako opäť zhodiť. Hiiiihiiii..........
Žeby to bolo v ňom?! (rozumej mužovi, hi)A ja sa celý život trápim, že ja som na vine! Tvoj "recept" mám totiž vyskúšaný 3x- a nič!
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dobrý metabolizmus. Koľkí by za to boli vďační.
Treba spomaliť v živote, trochu viac relaxovať, nestresovať sa, chodiť autom, pravidelne sa stravovať a výživne ( hlavne aj s obsahom živočíšnych)
0 0
KaaaJa KaaaJa

KaaaJa je offline (nepripojený) KaaaJa

toky, mas nadhernu vahu aj vysku..nie vsetkym muzom sa pacia "zenske" zeny..
Naposledy upravil KaaaJa : 28.04.05 at 15:22
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Netreba byť lenivý sa najesť
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Poslušne hlásim pribrala som 3 kilá ešte by som mala pribrať 5 kíl a bola by som tak akurát
0 0
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

...aj ja poslušne hlásim, že som tiež pribrala 3 kg. Tým pádom už je to teraz až 10 kg! čo mi treba schudnúť
0 0
grimer grimer

grimer je offline (nepripojený) grimer

ahoj toky, mam taky isty problem, ako ty. doslova "zeriem", chuti mi vsetko a nemozem pribrat ani za svet. mam 180cm a vazim 63kg. a to som za posledny mesiac schudol 2kg. chcel by som mat aspon tych 70kg, no nedari sa nijako :-(
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Ja som mala pri výške 170 cm tiež 46 kg a pribrala som keď som začala chodiť do fitka. Teraz mám o 11 kg viac, s fitkom som prestala pre nedostatok času a váha sa mi pekne drží aj keď zjem najviac z celej rodiny.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Kto ma pozná z porady vie, že som tintítko. Výška 158, váha 44 a to som už pribrala 2 kilá, ked som prestala fajčiť. No len akosi viac nie a nie pribrať. Ked som bola tehotná a som išla rodiť, tak som mala 55 kg , hned po pôrode som mala svoju postavu. A jem v kuse, aj večer, aj v noci, proste vždy keď mám hlad. A všetko.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

To je pravda, v jednom kuse dačo vyjedá
0 0
elize elize

elize je offline (nepripojený) elize

Ja som zas opačný prípad, ešte aj z toho, čo vidím priberiem. No podarilo sa mi v poslednej dobe schudnúť pár kíl. Užívam gél z Aloe Vera Barbadensis Miller, ktorý upravuje črevnú flóru a pomáha tak pri chudnutí aj pri priberaní. Veď keď nevyskúšame, nevieme, či to môže zabrať.
0 0
cuvo2 cuvo2

cuvo2 je offline (nepripojený) cuvo2

Moj problém, je ako u ELIZE.Mám 178 cm a 100 až 103 kg. Mierne športujem,ale makám na chalupe, robím na dome, no napijem sa vody a priberiem.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj ja si myslim, ze nad alebo pod - vaha je dana geneticky. Mam na to rukolapny dokaz z nasej rodiny. Maminka pribrala aj ked sa pozrela na pohar s vodou, kdezto otec sa mohol najest coho len chcel a drzal si stale rovnaku vahu. Maminka pekavala vzdy dva plechy kolacov - jeden a pol plecha pre otca a pol plecha pre nas dve. V otcovej rodine boli vsetci taki "akurat", v maminkinej boli vsetci gulatucki. Ja som zdedila geneticku vybavu po otcovi, nemala som nikdy problemy.
Ale nie to je dolezite, ci je clovek chudy alebo tucny, ked sa dobre citi so svojimi kilami, je to v poriadku a myslim, ze netreba Pana Boha pokusat tym, ze mu budeme zasahovat do jeho planov, ktore s nami mal, ked nam dal taku vybavu, aku mame.
0 0
Roman D Roman D

Roman D je offline (nepripojený) Roman D

cuvo2
Moj problém, je ako u ELIZE.Mám 178 cm a 100 až 103 kg. Mierne športujem,ale makám na chalupe, robím na dome, no napijem sa vody a priberiem.
Ma to tu zaujalo. Z vody určite nepriberieš. To som tvrdil aj ja keď som mal 104 kg. Potom som za pár rokov (2, alebo 3, už som to prestal počítať) schudol na 74 a pochopil som že to tak nie je. Je to veľmi jednoduchá metematika - veľa jedla, málo pohybu = priberáš, opak = chudneš (samozrejme zjednodušene) Dalo by sa o tom popísať veľa, ale to je už do inej témy, alebo aj na iný server. Ahoj.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Roman, ja s tebou nemozem suhlasit, lebo ja som praveze schudla, ked som zacala pravidelne, hoci nie az tak vela, ale 5-6x denne jest. Rovnako teraz ako som tehotna, moj muz vravi, ze jest so mnou uz nebude, lebo ja som tehotna a on ma brucho a ja som s mensim. Takze ja si jednoznacne , aj podla mojich pozorovani myslim, ze genetika - to ano, ale zas chudnutie a efekt je u kazdeho velmi ale ozaj velmi individualny. Moj manzel schudne pri oddelenej strave, mne staci sa stravovat skoro stale sice menej ale skoro po kazdych 2 hod. a vaha ide dole sama a co si musim pochvalit, chudnem aj z tzv problemovych partii ako su stehna a zadok.
A este dodatok, ked som vrcholovo sportovala bola som gulatsia(jasne aj svalova hmota).
0 0
sea sea

sea je offline (nepripojený) sea

mama troch synov
Dobrá kúra je aj z receptára starých mám - po jedle sa natiahnuť - takže nie sa najesť a zase niekam utekať s cigaretou v puse ale pohovka, zavrieť na 30 minút všetky oči a len tak, ako moja babka hovorila "zaviazať sadlo".
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Muška
Ach jaj. Monica vitaj v klube


:p Holky, mohla by som byť aj ja členkou Vášho klubu???
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Skús začať jesť poriadne výdatné polievky, dosť to pomáha
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.fzv.cz/web/glykemicky_index. Dala som túto adresu aj na tému chudnutie. Nech sa každý zariadi podľa svojej situácie. Na stránke je veľa cenných informácií ohľadom výživy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať