Zavrieť

Porady

Ako pribrať?

TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Poraďte mi ako mám pribrať. Pri svojich 170 cm vážim 48 kg. Zjem dvakrát toľko, ako môj manžel ale s kilami je to opačne. Možno, že by som mala prestať fajčiť.
Usporiadat
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

tabletky na pribratie ? čo je čo? to počujem prvý krát, je to hovädina, zbytočné vyhodené peniaze

ked zješ dosť málo, tak sa nečuduj

Chud do jedla? Staň sa chlapom, ja jem stále nonstop, priateľka kuká, kde to pchám , stále som hladný

Musíš sa premocť, je to ako s raňajkami, kedysi som ich nejedel, potom som sa to musel naučiť (šlo to ťažko a po kúskoch), lebo som nemal energiu v práci, a teraz si ráno bez raňajok neviem predstaviť, musím sa riadne niečim zdravím napratať.

jedz ryžu, ovocie, zeleninu, mäso, tvaroh, vajcia,...
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Composite Pozri príspevok
tabletky na pribratie ? čo je čo? to počujem prvý krát, je to hovädina, zbytočné vyhodené peniaze

ked zješ dosť málo, tak sa nečuduj

Chud do jedla? Staň sa chlapom, ja jem stále nonstop, priateľka kuká, kde to pchám , stále som hladný

Musíš sa premocť, je to ako s raňajkami, kedysi som ich nejedel, potom som sa to musel naučiť (šlo to ťažko a po kúskoch), lebo som nemal energiu v práci, a teraz si ráno bez raňajok neviem predstaviť, musím sa riadne niečim zdravím napratať.

jedz ryžu, ovocie, zeleninu, mäso, tvaroh, vajcia,...
o nejakých tabletkách sa tu písalo no neviem čo sú to zač.
ja si tiež neviem deň predstaviť bez raňajok. no ja som len chcela vedieť ak by som chcela nejaké tabletky (ak sú?). užívať či by mi to nevadilo už na spomínané tabletky od tlaku...to je všetko..
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Namiesto toho,aby ste si dali urobiť kompletné vyšetrenia,riešite tu tabletky...
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

piggos
tabletky na to nie su
sú doplnky (legálne) alebo anaboliká (nelegálne)
Význam to má pre vrcholových športovcov, ale nie pre teba

Ak chceš nabrať, musíš aj niečo robiť, čiže posilka, šport,...

Ak chceš tuk, tak jedz všetko a moc sa nehýb.

Rozmýšľaj logicky ako ti 3 g tableka dosiahne pribrať na hmotnosti??? žiadno
Myslím, že tu bol spomínaný pangamín, ale on má max. vitamíny a možno zvyšuje chud do jedla, ale on sám o sebe nič nerobí. Proste musíš jesť, jesť a jesť

Anaboliká ťahajú vodu, ktorá po vysadení oddíde ak nič nerobíš. Ak robíš (posilka, vrcholový šport), tak popri ťahaní vody podporujú rast svalstva, ktoré je extremne namáhané, regenrácia je extremne krátka,...


Nechápem prečo všetci vždy všetko hľadáte v chémií, ked riešenie je jednoduché

Pre pribratie: veľa kvalitne jesť a často v pravidelných intervaloch

Schudnutie: Dať si 2-3 g cukrov (napr. ryža, cestoviny) a 3-4 g bielkovín, ak chceme udržať svalstvo. A makať ako barevný, posilka, šľapať (nie cestu), behať,...

Nepotrebujete nič len chcieť, vydržať a pevnú vôľu

Nehovorím to, len tak, že som to čítal, ale že to má odskúšané
0 0
Airam25 Airam25

Airam25 je offline (nepripojený) Airam25

Múdrosť musíš hľadať,hlúposť príde sama. ...viac
Pekný deň všetkým priberania chtivým,
aj ja sa radím medzi vás :-) Neverila som, že by tento problém mal ešte niekto.Mám 31,meriam 167cm a váhu mám viac ako 8rokov stále medzi 45-46,5kg.A tiež ma to občas riadne naštve, hlavne pri poznámkach od mužov... Nikdy som nefajčila, stále športujem, a zjesť môžem čokoľvek a kedykoľvek...Hoci veľmi tučné jedlá mi nechutia-taká šľahačka v zákuskoch a tortách...Kvalitnú slaninu neodmietnem ani o 21tej večer.Pred 6timi rokmi som mala dosť stresujúcu prácu,fyzického pohybu až až,... nejedla som pravidelne,vážila 45kg. A kvôli pribratiu som vybrala 20 injekcií B12.Lekár mi povedal,že ma nechce vidieť po 6tich mesiacoch späť v ambulancii, že chcem schudnúť. Nepribrala som absolútne nič.V posledných 4rokoch mám sedavé zamestanie, do práce a z práce ma vozí auto, jem pravidelne 6krat denne varenú stravu v jedálni. A stále nič ani kilečko navyše.Mám pocit,že je to dané asi geneticky.A pomôcť mi môže už len pôrod. No skúsim ešte preveriť tú štítnu žľazu..pre istotu.Vďaka všetkým za rady.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
dobre ,dobre len ma nezožerte, tak nie sú to tabletky..tak ok no nevedela som .... a už mi o tom prosím ďalší nepíšte...
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

baby ja sa vám čudujem
Niektoré by za váš organizmus vraždili
Aby mohli jesť ako šialené a nepribrali ani gram a vy sa tu rozčuľujete , bud te radi, že ste chudé a nie 80 a viac kilové , ak netrpíte anorexiou, či inými hlúposťami, nemáte sa čoho báť

Kamarátka je modelka a to čo ja zjem za deň, tak ona za týždeň
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Máš pravdu,ale tiež by sa ti nepáčilo keby si bola chudá ako cverna a išla po ulici a bolo by počuť ako ti kosti hŕkajú.. ja mám tiež tento problém a poviem teraz za seba.Vieš, mne ani tak nejde o kg. ako o to aby,bolo vidno že mám zadok,(a že vôbec dáky zadok mám) ..mať hrubšie ruky a nohy a aby som v tvári nevizerala ako smrdka.a aby som si na prsty nemusela kupovať detské prsienky...jedným slovom.. mať plnšie tvary.niektoré dievčatá sú také chudé že sa ku nim do nohavíc vmestia ešta dvaja....
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

jasné, že by sa mi to nepáčilo

tak treba jesť, jesť a stále jesť, pravidelne v 2 hod intervaloch , napr. piškóty, tvaroch, ryža, cestoviny, mäso, ovocie a zelenina, proste všetko čo je na jedenie, .... a ked to je tak hrozné, tak aj sladké, klobásy, bagety,.... proste všetko a vo veľkom.

Poznám ľudí, čo pribrali, ale chalanov, tiež mohli vyjesť celú chladničku a nič, ked začali jesť pravidelne v rovnaký časť a v rovnakých krátkych intervaloch, tak to išlo.
0 0
Airam25 Airam25

Airam25 je offline (nepripojený) Airam25

Múdrosť musíš hľadať,hlúposť príde sama. ...viac
Prepáč, ale ja "vyžieram" všetko,nepohrdnem ani zabíjačkovými špecialitami a proste nič. A myslím,že nemôžeš zrovnávať mužský organizmus so ženským - iná stavba tela, iné hormony = rozdielne fungujúci metabolizmus.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

organizmus pracuje rovnako , nebavíme sa tu o zväčšovaní svalov ani ničom takom, ale priberaní, toto zaberá na každého, ak nie je to niečo vážnejšie a problém bude inde, resp. to nie ej problém, ale proste genetická výbava a hadam neskôr organizmus nebude tak rýchli ako je teraz a nedokáže potom všetko, tak rýchlo spracovať a a začne to konečne ukladať
0 0
monva monva

monva je offline (nepripojený) monva

Manžel má podobný, problém má 182 cm a 63-65kg. Je pritom svalnatý, maká od rána od 5:00 do vecera do cca 19:00 (je živnostník, má obchod s potravinami). V jeho rodine nie je nikto taký chudý (akurát jeho dedko bol). Zje skutočne veľa, na raňajky aj polku chleba, alebo 10 rožkov. Počas dňa zje aj kopec sladkostí (veď je v obchode). Zeleninu veľmi neobľubuje, zato mäso zbožňuje, aj koláče a múčniky. K lekárovi ho nedostanem. No je mu nepríjemné, keď si chce v obchode niečo kúpiť na oblečenie, ak je to malé (teda na chuďasa) sú mu krátke rukávy ...
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
TOKY Pozri príspevok
Poraďte mi ako mám pribrať. Pri svojich 170 cm vážim 48 kg. Zjem dvakrát toľko, ako môj manžel ale s kilami je to opačne. Možno, že by som mala prestať fajčiť.
Podľa toho že fajčíš, si asi aj nervózna alebo trochu stresovaná, skús sa opýtať aj tvojho lekára, stres je prevít. Inak sa takto ťažko dávajú rady.
0 0
Ter3zka Ter3zka

Ter3zka je offline (nepripojený) Ter3zka

Mám podobný problém... dlhé roky som si držala svojich 56 kg a teraz som schudla 6 kg behom polroka možno aj menej ... neviem čím to je ale pozorujem na sebe skôr psychicke zmeny... a od toho aj odvíjajúce sa stravovacie zmeny... no a po zime aj málo športu... neviem fakt.
0 0
maaam maaam

maaam je offline (nepripojený) maaam

Ahoj, myslim, ze sa s tym treba naucit zit aj ked tento suboj zvladam od svojich 14tich az dodnes. Mam cosi po 30tke 180 cm a iba 60 kilov. Inak sa citim vpohode a ak nahodou cez sviatky priberiem tri kila, behom tyzdna dvoch je po nich a vratim sa tam kde som bola. Stravujem sa normalne, rano 6,30 kava, asi o 9,00 ranajky, 12,00 obedik, 16,00 kava a kolo 18,00 vecera a pri telke cosi sladke, slane podla toho na co mam chut. Pre mna je nezmysel tlacit do seba cosi iba pre to ze chcem pribrat, pretoze som prisla na to ze moje traviace ustrojenstvo sa s tym velmi lahko vysporiada -castejsie behacky na wecko. Chodim na rocne lekarske prehliadky a vzdy je vsetko o.k. Asi to mam v genoch.
Baby ak neviete pribrat a ste mladucke dajte sa na modeling.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

káva je strava ?
Napíšem ti hrubo čo ja jem v objemovke:
5:00 kuracie mäso 250g s asi 250g cestovinámi/rýža, +ovocie, zelenina,...
8:00 čistú šunku zo syrom po 100g, +ovocie, zelenina,...
11:00 hovädzie mäso 350g s 250g cestov./rýža, +ovocie, zelenina,...
14:00 to čo v 8:00
17:00 to čo v 5:00
19:00 tréning+proťák
22:00 proťák

To je tak z hruba, tak 3 mesiace, intenzívny tréning, aerobná činnosť,... z 85 kg vybehnem na 95 kg, keby som netrénoval, tak to spravím aj za mesiac poriadne tukovo
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
Ter3zka Pozri príspevok
Mám podobný problém... dlhé roky som si držala svojich 56 kg a teraz som schudla 6 kg behom polroka možno aj menej ... neviem čím to je ale pozorujem na sebe skôr psychicke zmeny... a od toho aj odvíjajúce sa stravovacie zmeny... no a po zime aj málo športu... neviem fakt.
radim ti aby si sa objednala na odber krvi a to cim skor
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Netrápte sa tým, akú máte postavu. Ak nemáte zdravotné ťažkosti, všetky kilečká doženiete .(niekedy i s úrokmi.)

Platí, že to, ako telo spaľuje v dvadsiatke, už neplatí v tridsiatke a úplne inak telo pracuje v neskoršom veku. Lebo organizmus spaľuje pomalšie. Tuky sa usádzajú v iných partiách a postupom času sa začíname podobať na mamu v našom veku.
Muži začínajú priberať okolo tridsiatky, ženy trocha okolo štyridsiatky.

Ak nechcete čakať do štyridsiatky , možete vyskúšať :
Nutridrink - je vysokoenergetický nápoj a patrí do kategórie potraviny pre zvláštnu výživu užíva sa v prípadoch podvýživy spojenej s inou chorobou.
Na recept ho môže predpísať len odborný lekár. Kto to nepil, chutí ako ochutené sladké mlieko a džús spolu, je to veľmi sladké.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Ak nechcete čakať do štyridsiatky , možete vyskúšať :
Nutridrink - je vysokoenergetický nápoj a patrí do kategórie potraviny pre zvláštnu výživu užíva sa v prípadoch podvýživy spojenej s inou chorobou.
Na recept ho môže predpísať len odborný lekár. Kto to nepil, chutí ako ochutené sladké mlieko a džús spolu, je to veľmi sladké.
N O ..., je aj voľne dostupný

http://www.google.com/search?client=...utf-8&oe=utf-8

A L E

v prípade predpísania na recept vyjde doplatok asi na

http://www.google.com/search?hl=sk&c...Eada%C5%A5&lr=
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Composite Pozri príspevok
káva je strava ?
Napíšem ti hrubo čo ja jem v objemovke:
5:00 kuracie mäso 250g s asi 250g cestovinámi/rýža, +ovocie, zelenina,...
8:00 čistú šunku zo syrom po 100g, +ovocie, zelenina,...
11:00 hovädzie mäso 350g s 250g cestov./rýža, +ovocie, zelenina,...
14:00 to čo v 8:00
17:00 to čo v 5:00
19:00 tréning+proťák
22:00 proťák

To je tak z hruba, tak 3 mesiace, intenzívny tréning, aerobná činnosť,... z 85 kg vybehnem na 95 kg, keby som netrénoval, tak to spravím aj za mesiac poriadne tukovo
Bude to vyznievať ako podpich , ale chcem sa opýtať na ostatnú činnosť ...a ešte , keď návod je len hrubý náčrt . To teda by som nechcel vidieť celkový .

Zamestnanie , deti , odpočinok , príprava stravy , nákupy .........:

Na poradí nezáleží
Naposledy upravil buchač : 10.04.09 at 17:25
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať