Zavrieť

Porady

Ako pribrať?

TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Poraďte mi ako mám pribrať. Pri svojich 170 cm vážim 48 kg. Zjem dvakrát toľko, ako môj manžel ale s kilami je to opačne. Možno, že by som mala prestať fajčiť.
Usporiadat
grilka5 grilka5

grilka5 je offline (nepripojený) grilka5

ahojte,nedavno mi doktorka povedala ze mam pribrat,nie som az tak chuda,..no dobre,povedala som si....ale...nechuti ti jest,velakrat mam zaludocne problemy,boli ma zaludok...preto aj menej jem,a tak ostatnym zavisdim ze ja nemozem.Neviete mi niekto poradit,fakt som uz na dne..
0 0
tutty tutty

tutty je offline (nepripojený) tutty

Mam 15 a mam iba niečo cez 50 kg, mám 173 cm, občas trocha cvičím, robievam občas brušáky, ani sa velmi nepremáham, a už dlhšie má dosť výrazné tehličky na bruchu, čo ma velmi teší, len som moc chudý....aj ked jem tolko ako ostatný, čím to môže byť?
0 0
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
tutty Pozri príspevok
Mam 15 a mam iba niečo cez 50 kg, mám 173 cm, občas trocha cvičím, robievam občas brušáky, ani sa velmi nepremáham, a už dlhšie má dosť výrazné tehličky na bruchu, čo ma velmi teší, len som moc chudý....aj ked jem tolko ako ostatný, čím to môže byť?
Ahoj, nooo, môže to byť....
Asi tým, že si mladý, vo vývoji, rastieš ... ? Dedičnosť je tiež jeden z faktorov.
Určite sa stravuj pravidelne a zdravo, zvýšené množstvo vápnika a bielkovín, nezabudni na ovocie a zeleninu. Ak Tvoje telo reaguje tak pekne na cvičenie, tak cvič, určite Ti to prospie.
A baby ne to letia, nie ?
Držím palce
0 0
Reniq Reniq

Reniq je offline (nepripojený) Reniq

Ahojte. Ja mám tiež taký problém, že neviem pribrať... Mám 21 rokov, 161 cm a sotva 40 kg... V 16-tich som pribrala na 44kg, ale potom som zase schudla na 40 kg a od vtedy sa mi nedarí vôbec pribrať. Vážila som sa aj na takej váhe, ktorá zmeria množstvo tuku, svalov... a vyšlo mi, že svalovej hmoty mám dosť, ale málo tuku... Tak by som sa chcela opýtať, čo mám vlastne jesť? Mám sa zamerať na bielkoviny alebo radšej na nejaké tukovejšie jedlá? Ďakujem za rady.
0 0
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
Ahoj,
tiež mám manžela, ktorý je "chudší" a myslím, že veľmi sa to nezmení.
Ja som na tej opačnej strane

Možno by bola prospešná rada od odborníka na výživu. Skús pozrieť na stránke www.akv.sk
Myslím si, že tak ako obéznejší ľudia by sa mali stravovať správne - pravidelne, veľa tekutín, jedlá a potraviny, ktoré sú pre naše telo prospešné...to isté platí aj pre chudších. určite by som sa nezamerala na viac tukovejšie alebo viac bielkovinovejšie jedlá. Všetkého s mierou. Prispôsobené Tvojmu typu trávenia a postavy.
Viem, že asi nevieš jesť väčšie porcie, telo si pýta koľko potrebuje. Tak viac pohybu - budeš hladnejšia. A potom pravidelne a výživne papať.
Manžel napríklad pravidelne "cmúľa" Pangamin z lekárne. Pomáha tráviť a teda si aj hladnejšia.
Veľa vlákniny, ovocia, zeleniny, strukovín, sóje...
0 0
capitalservice capitalservice

capitalservice je offline (nepripojený) capitalservice

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné .
Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť.
Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť.
Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky
Denné náklady na výrobu sú 1,- € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho.
Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.

No a ako prišla Bio kultúra na svet? Išlo o vyprodukovanie vysoko proteínového prípravku pre zvrátenie astenických stavov u ťažko chorých pacientov. Asténia, teda stav "kosť a koža" kedy telo z rôznych príčin nadokáže prijímať proteíny za stravy a tak telo túto potrebu nahrádza spotrebovávaním vlastných bielkovín - telo aby prežilo trávi samé seba. Cieľovou skupinou boli pacienti s intoleranciou na laktózu, ktorí neboli ale schopný tráviť ani rastlinné bielkoviny, ďalej pacienti s vredovou chorobou žalúdka, pacienti so zápalom žalúdka alebo čreva, pacienti s rôznymi endokrinologickými nedostatočnosťami a teda neschopný tráviť bežné bielkoviny zo stravy, pacienti s chorobami čreva, pacienti s rakovinou žalúdka, pacienti po operácii žalúdka alebo po odstránení časti žalúdka, pacienti po chemoterapii, pacienti ktorých imunita vzhľadom na niektorí z predchádzajúcich stavov bola oslabená a ich telo trpelo následne kandidózou. Zároveň sa produkt nemal miešať so surovou vodou ale mal byť ľahko poživateľný a teda najlepšie tekutý. Ďalej mal obsahovať dostatok vitamínov, minerálov a stopových prvkov nedodávaných v syntetizovanej podobe. Nesmel obsahovať žiadne prídavné alebo stabilizačné, či konzervačné látky, ale zároveň mal mať požadovanú trvanlivosť, čistotu a vysokú bezpečnosť. Nesmel byť sám o sebe alergénom. Ďalej aby obsahom účinných látok liečil kandidózu, ničil v tráviacom trakte Helicobater p. a E.coli. Ďalej aby vyrovnával pH organizmu. No a samozrejme aby bol chuťovo a aromaticky príjemný.
hydroprotein@gmail.com

-tak toto som našiel, vyskúšal, no acelkom v pohode, som spokojný
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jesť slaninu s chlebom, a vylihovať
0 0
imafex imafex

imafex je offline (nepripojený) imafex

ludia ja mam 14 rokov 184 cm a 60 kg ledva... ako mám priibrať ? čo by ste robili na mojom mieste ?
0 0
imafex imafex

imafex je offline (nepripojený) imafex

ludia ja mam 14 rokov 184 cm a 60 kg ledva... ako mám priibrať ? čo by ste robili na mojom mieste ?
0 0
kikulke kikulke

kikulke je offline (nepripojený) kikulke

Ja mam 165 centimetrov a vazim len 38 kilov . Mam normalny tep 100 az 120 ... A nemôzem pribrat . Stacilo by mi pribrat aspon v nohach . Neviete mi niako poradit??
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať