Zavrieť

Porady

FORMIK

brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Čo to je? bolo mi to doporučené
Usporiadat
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
potrebovala by som do formiku dostať príkaz na úhradu Ľudovej banky...ako na to?kto pomôže? ako sa dá pomôcť nemtavému PC uživateľovi/čiže mne/ ak potrebuje updatovať formik? he?
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Sú dve možnosti, ako dostať tlačivo do formiku. Buď sa dá stiahnúť z internetu zo stránky majiteľa www.rksoft.sk , tam je zoznam všelijakých tlačív, ak tam príkaz je, jednoducho kliknúť na ten odkaz a po stiahnutí spustiť a on sa naištaluje sám. Ak tam nie je, tak potom je potrebné tento príkaz oskenovať - čistý, bez vyplnených kolóniek, a potom naimportovať do formiku, tam je možnosť editácie, kde sa dajú priamo zadať kolónky, ktoré je potrebné vyplňovať. K tomu je v návode viacej.
3_8_11v.gif  
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
anto
Sú dve možnosti, ako dostať tlačivo do formiku. Buď sa dá stiahnúť z internetu zo stránky majiteľa www.rksoft.sk , tam je zoznam všelijakých tlačív, ak tam príkaz je, jednoducho kliknúť na ten odkaz a po stiahnutí spustiť a on sa naištaluje sám. Ak tam nie je, tak potom je potrebné tento príkaz oskenovať - čistý, bez vyplnených kolóniek, a potom naimportovať do formiku, tam je možnosť editácie, kde sa dajú priamo zadať kolónky, ktoré je potrebné vyplňovať. K tomu je v návode viacej.
koho zabilo?to patrilo mne?vieš si predstaviť, ako som inštalovala formik?hodinu ma cez telefón navigovala nejaká veľmo trpezlivá duša z rksoftu...zložila superbobríka trpezlivosti...ak mi ten príkaz niekto neurobí priamo v mojom pc tak to mať nebudem...ja sa už poznám...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
práve mi poslali mailika z RKSoftu, už robia na tlačivách z ľudovej banky...bingo
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Ahojte poraďáci,

robím vo FORMIKU tlačivká tak, že ho vyplním, zafajknem aby mi to tlačilo aj podklad a teraz tá hrôza - vytlačí a aj pekne vytlačí ale - údaje, ktoré som tam
"dosadila" mi vytlačí len do pol stany. Podklad na celú stranu - skrátka vytlačím formulár ako nedokončený. Čo robím zle? Prosím, potrebujem súúúúúúúúrne.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

No toto robí aj mne, aj som tam volala, ale nic som sa nedozvedela. Mne to robi v ich programe Faktury Plus. Ale je to na slabsom pocitaci, tak neviem, ci to nie je pamäťou. Formík mám na silnejsom PC a ide perfektne - tlaci cele strany. Stale patram, preco tie faktury robi len do pol strany.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

ermon
No toto robí aj mne, aj som tam volala, ale nic som sa nedozvedela. Mne to robi v ich programe Faktury Plus. Ale je to na slabsom pocitaci, tak neviem, ci to nie je pamäťou. Formík mám na silnejsom PC a ide perfektne - tlaci cele strany. Stale patram, preco tie faktury robi len do pol strany.
Ale ja mám silný počítač, v tom to určite nie je. Pááááátram, skúšam a nič.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Pepa
Ahojte poraďáci,

robím vo FORMIKU tlačivká tak, že ho vyplním, zafajknem aby mi to tlačilo aj podklad a teraz tá hrôza - vytlačí a aj pekne vytlačí ale - údaje, ktoré som tam
"dosadila" mi vytlačí len do pol stany. Podklad na celú stranu - skrátka vytlačím formulár ako nedokončený. Čo robím zle? Prosím, potrebujem súúúúúúúúrne.
Takto sa to chová, keď máš demoverziu! Zadal si licenčné číslo?
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Janička pomáhaj........
Kde som ju mala zadať. Som to nainštalovala a čo už ja viem ako? Ako to zistím? Kde to zistím? Som "technický idiot".
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Pepa
Janička pomáhaj........
Kde som ju mala zadať. Som to nainštalovala a čo už ja viem ako? Ako to zistím? Kde to zistím? Som "technický idiot".
Zaplatila si licenčný poplatok. Mali ti poslať licenčný kľúč. Máš ho?
Ak si si to len stiahla z internetu, tak ti tlačí len 15 riadkov.
Ak máš kľúč (to znamená licencčný súbor s príponou rkl niekde uložený) : otvor Formik, klikni na POmoc (help), klikni na O programe a tam je tlačítko Registrácia a vyber ten súbor.
Jana
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

To má byť akože - názov registračného súboru. Šak mi to vypísalo chyba pri zapisovaní reg. údajov. Mám to robiť z CD, alebo z čoho - lebo tu čítam, že "otvorením registračného súboru, ktorý sa nachádza na CD a opätovným spustením bude proces registrácie zavŕšený a potom tu je uvedený názov registračného súboru - to je ten kľúč?
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Tak to neviem, nám to posiela mailom s každou ďalšou licenciou. Skús keď ti otvorí okno (zadaj súbor), dostať sa až na to CD a niekde tam nájsť súbor s tou príponou. Alebo cez prieskumníka.
Keby sa ozval niekto, kto to inštaloval z CD.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Janka, ďaaaakujem veľmi pekne. Už mi to fachčí. Bolo to v tom "kľúči".
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať