Zavrieť

Porady

Blahoželám!!!!!!

Blahoželám všetkým účtovníkom a účtovníčkam /a teda aj sebe/ k úspešnému zvládnutiu zdaňovacieho obdobia 2004 a do roku 2005 nám všetkým prajem čo najmenej podivných zákonov, ktoré budeme musieť preniesť do praxe. Pevné zdravie prajem všetkým poraďákom.
Usporiadat
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

Pripájam sa ku všetkým blahoželaniam, a ďakujem porade, za tuto stranku a všetkým poraďákom za ich nezištné rady a pomoc.
Prijemny jarny vikend.......
0 0
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

Taktiež ďakujem všetkým spolubojovníkom za pomoc. Porada je super
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jamajka taká pekná príponka mi nedá, aby som ju neprebásnila : "s PORADOU a s prstom v zadku problémy dám do poriadku.... " mňa tiež napadlo, ako som ešte minulý rok bez Porady fungovala! Kdekade s malou dušičkou som obvolávala, lebo človek nech je ako chce zahrabaný v zákonoch, všetko sa vedieť nedá! a najviac zdržujú častokrát práve také prkotiny na šľaktrafenie a s poradou je život proste peříčko
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Aha a to najdôležitejšie som zabudla RICHARD VĎAKA

0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

No a na to najdôležitejšie sme zabudli viacerí... na nášho Richarda. Ešteže máme Ľubku. Ľubka vďaka
0 0
alena alena

alena je offline (nepripojený) alena

srdečná vďaka všetkým na porade, ktorí sú ochotní poradiť a uľahčiť tak našu prácu
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pre Poradu a všetkých Poraďákov.
sm_heartdopis.gif  
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Nič originálne ma nenapadá, ... vďaka všetkým za rady a pomoc a dúfam, že nám to vydrží aj v tomto roku. Zišla sa tu skvelá partia ľudí!
A samozrejme vrelá vďaka Richardovi !
0 0
hron hron

hron je offline (nepripojený) hron

Tag ja neviem, ale mam pocit, ze toto oslavujete o desat rokov skvor, nez je to opravnene...
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Všetko ste mi tu už z duše povedali, tak Vám aj ja ďakujem všetkým za pomoc a Richardovi za tento skvelý nápad.
ĎAKUJEM!!!
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
:p Vám všetkým patrí moja vrelá vďaka, pomohli ste mi v krušných chvíľach, neviem ani vyjadriť tú radosť nad touto stránkou, jednoducho s veľkou radosťou ďakujem a prajem všetko len to naj...naj lepšie človiečikom, čo tu pobehujú a radia a radia.....!!!!!! :p
0 0
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

jamajka
Ja Vám moji zlatí Poraďáci tiež veľmi pekne ďakujem. Voľakedy keď som mala problém, tak som s kameňom v žalúdku volala daňový úrad, aby mi takmer vždy povedali čísla paragrafov a ešte viac ma domotali. Teraz, keď mám Vás ma to ani nenapadne. A včera som si dala záväzok, že nikdy viac už nebudem v marci z ľútosti za čokoládu robiť priznania všelijakým známym, ktorí sa inak celý rok neozvú, iba v marci zazvonia a zablikajú očami ako opustení kocúrik. Nikdy viac!!! Ale koľkí sme takí .....????
Ahoj jamajak,

ja som tiež ešte 31.3.2005 dorábala takýmto tiež známym daňové priznania, akurát že som nedostala ani tú čokoládu. Už dva roky som povedala, že nič také robiť nebudem. Každý len, ved sa mi iba na to pozri... a veď keď on už pracuje v zahraničí (samozrejme načierno) a podobné výhovorky. Síce mám radosť, že už to strašne hektické obdobie skončilo, lebo pri dvoch malých deťoch, stále chorých to bolo fakt dosť kruté. A keď Vám ešte počmárajú celé steny a starší syn Vám na to povie, že keby si nerobila učto a dávala na nás pozor, tak sa to nestane, máte pocit že už je fakt toho dosť. Lenže nás opäť čaká DPH a tak skončíme asi až po 25. apríli. No čo už. Nejako to vydržíme. Želám všetkým poraďákom veľa síl do ďalších bojov.
Nebyť porady, neviem ako to zvládnem.Majte sa pekne
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať