Zavrieť

Porady

TRHY V JABLONKE-OPLATI SA CHODIT

OPLATI SA CHODIT NA TRHY DO POLSKA AK ANO TAK PRECO.UVAZUJEM O NAKUPOCH A NIE LEN NA TRZNICI ALE AJ INEHO SORTIMENTU-----DAKUJEM VSETKYM-----
Usporiadat
Daniela1010 Daniela1010

Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

Ten záhradný nábytok sa kupuje na trhoch alebo v nejakom obchode. Ak v obchode tak v akom? Viete názov?
0 0
nika224 nika224

nika224 je offline (nepripojený) nika224

Tiež by som veľmi rada nejako zistila, či majú Poliaci 15.9. cirkevný sviatok. Rada by som zašla na trhy, no nechce sa mi previezť zbytočne. Medzi štátnymi sviatkami a dňami pracovného pokoja som to nenašla.
0 0
Ferrari1 Ferrari1

Ferrari1 je offline (nepripojený) Ferrari1

Hm, mňa by to tiež extrémne zaujímalo, ako to je s tým sviatkom...mätie ma veru, že je to cirkevná udalosť...hm, ako štátny sviatok to v Poľsku nemajú (hoc v zozname štátnych sviatkov sú samozrejme aj cirkevné - trebárs už spomínaný 15. august)...no tiež by sa mi tam nechcelo sa iba tak prehnať a pokukať obch. centrá :-((
0 0
Ferrari1 Ferrari1

Ferrari1 je offline (nepripojený) Ferrari1

Heh,ta vidím, že nikto nezna...ale ak bude pekne, aj tak sa tam vyberieme, bo pronajhoršom pokukáme okolie a obchody v Nowom Targu a kúpime lacný benzín :-)...jo, a krowky niekde v supermarkete...
0 0
Pandora1 Pandora1

Pandora1 je offline (nepripojený) Pandora1

Ferrari1 Pozri príspevok
Heh,ta vidím, že nikto nezna...ale ak bude pekne, aj tak sa tam vyberieme, bo pronajhoršom pokukáme okolie a obchody v Nowom Targu a kúpime lacný benzín :-)...jo, a krowky niekde v supermarkete...
Kde by sa dalo zistiť, či tie trhy budú alebo nie? Prosím o radu. Nerada by som sa previezla. Ďakujem.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

posúvam, tiež by som rada zistiť, či je v Poľsku sviatok 15.9. ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Heni Pozri príspevok
posúvam, tiež by som rada zistiť, či je v Poľsku sviatok 15.9. ?
Kuk sem:
http://www.sviatky.emka.sk/polsko.html
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Heni Pozri príspevok
posúvam, tiež by som rada zistiť, či je v Poľsku sviatok 15.9. ?
Ten sviatok je iba na Slovensku, nie v okolitých štátoch. Sedembolestná panna Mária je patrónka Slovenska, neviem o tom, že by si ju za patrónku oficiálne zvolil niektorý z okolitých štátov.
0 0
nika224 nika224

nika224 je offline (nepripojený) nika224

Hovorila som teda s jednou známou - rodáčka z Poľska. Tak v Poľsku to sviatkom naozaj nie je. Je to len pre katolíkov akoby spomienkový deň. Takže čo sa týka obchodných centier, tie by mali byť s určitosťou otvorené. Vraj ich majú zavreté len počas riadnych štátnych sviatkov. Ohľadom trhu v Jablonke mi však s určitosťou potvrdiť nevedela, či bude alebo nie.
0 0
Ferrari1 Ferrari1

Ferrari1 je offline (nepripojený) Ferrari1

No dnes som chcel ísť do tej Jablonky, ale vďaka debilným meteorológom a rannému daždíku sme to odložili...to je ale jedno, čo som chcel povedať je to, že včera som volal s jedným obch. partnerom z Poľska (neďaleko Wroclawi), a podľa neho trhy musia 15.9. byť otvorené, vraj to v Poľsku nie je žiadny sviatok a všetci normálne pracujú - to tak pre poučenie do budúcich rokov...
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Tak ja som bola včera v Jablonke. Trhy boli, počasie bolo dobré, našťastie som sa nedala odradiť meteorológom. Ceny sú stále poriadne nižšie ako u nás a tovaru veľa.
0 0
Ferrari1 Ferrari1

Ferrari1 je offline (nepripojený) Ferrari1

Tak ja som bol včera v Targu...oplatí sa tam ísť, ale človek by mal vedieť, čo chce...
Ja som napr. kúpil rohože do auta, tu cena okolo 30€, tam 12€ - netvrdím ale, že sú rovnaké. Ale tieto poľské sa mi páčia viac.
Ďalej som kúpil oblek - 60€...zázrak je, že na mňa (195 cm, štíhly) vôbec mali...tu na Slovensku jednak nemali nikde moju veľkosť a jednak pod 100 € nehrozí...
Vence na hroby - o polovicu lacnejšie, ako u nás
Zemiaky 4,50 €/15kg ...možno sa dalo aj lacnejšie (ale kvôli tomu by som tam nešiel, to bolo iba na prilepšenie)
Krowky - 2,5 €/kg, tu tak 5 €/kg....

Jo a v ALMAe v Targu taký výber potravín, že to sme dávno nevideli...Ceny ale nie nízke, iba niečo...

Ja to hodnotím ako pozitívne, ak budem potrebovať oblek, moja cesta je jasná...

PS - ale bežné oblečenie nebolo nejak extra lacnejšie, no bol väčší výber.
Naposledy upravil Ferrari1 : 26.09.10 at 07:50
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

ľudkovia ja chcem ísť po 20 rokoch do Poľska na nákup - trh iba tak, čo uvidím a zapáči sa mi, ale chcem kúpiť farbu na chalupu - v lete sme robili novú omietku na celý dom - no poraďte - kde ísť v Novom Targu nakúpiť - exteriérovú farbu? díky
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
mazanova Pozri príspevok
ľudkovia ja chcem ísť po 20 rokoch do Poľska na nákup - trh iba tak, čo uvidím a zapáči sa mi, ale chcem kúpiť farbu na chalupu - v lete sme robili novú omietku na celý dom - no poraďte - kde ísť v Novom Targu nakúpiť - exteriérovú farbu? díky
Castorama
http://www.castorama.pl/sklep/nowy-targ/
Naposledy upravil pivko : 27.09.10 at 14:05
0 0
marcelaf marcelaf

marcelaf je offline (nepripojený) marcelaf

Prosim ta, a dostat uz aj zimne oblecenie - bundy, cizmy atd.?
dik za odpoved
0 0
Ferrari1 Ferrari1

Ferrari1 je offline (nepripojený) Ferrari1

Jo, už majú aj zimné bundy...teda, pravdu povediac som sa na ne nesústreďoval, ale už tam boli aj také...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
marcelaf Pozri príspevok
Prosim ta, a dostat uz aj zimne oblecenie - bundy, cizmy atd.?
dik za odpoved
Na zimné bundy sa chodí do Užhorodu
0 0
mahoni mahoni

mahoni je offline (nepripojený) mahoni

Chcem sa opytat v sobotu by som chcel ist na trhy do Targu,da sa tam vybrat dobra kozena bunda? Bude lepsie na trhu alebo niekde v kamennom obchode?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
mahoni Pozri príspevok
Chcem sa opytat v sobotu by som chcel ist na trhy do Targu,da sa tam vybrat dobra kozena bunda? Bude lepsie na trhu alebo niekde v kamennom obchode?
Pred hodinou som sa vrátil.KOŽENÁ NEDÁ, iba kožuch.
0 0
mahoni mahoni

mahoni je offline (nepripojený) mahoni

Včera som nakoniec na trhoch v Targu bol, kožených búnd tam bolo viac než dosť aj som tam kúpil a som spokojný, takže tvoje info sa nezakladali na pravde
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať