Zavrieť

Porady

Ocenovanie darcov krvi

teraz pracujem

Anketa: pokračovať v oceňovaní

Počet hlasujúcich
32. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • občerstvenie pre darcov

    14 43.75%
  • výhody pre darcov

    32 100.00%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Chcel by som poznať názory na oceňovanie darcov krvi.Zatiaľ máme Jánskeho plaketu ,bronzovú,striebornú, zlatú,diamantovú ktorá končí osemdesiatym odberom a ďalšia motivácia už nieje. Aký máte na to názor ? Nebolo by dobré keby že to pokračuje ďalej napríklad 100, 120, a tak ďalej? V tejto téme by sme sa mohli rozprávať aj o krvi čo koho zaujíma alebo trápi.Som pravidelný darca a pokiaľ budem môcť pomôcť ne akou radou tak sa rád podelím. S pozdravom Jozef..
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

to je v pohode, to bolo len trošku na osvieženie témy :-) a neklopala som, len som sa obrátila na najvyšší možný orgán aj to písomne. A dám vedieť ako to všetko dopadlo. :-)
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
Dávam do pozornosti ,že webová stránka SČK je prerobená a tak aj oceňovanie je rozšírené o plaketu za 100 odberov u chlapov a 80 odberov u žien.Je to plaketa Jána Kňazovického.Postupne sa bude dávať treba sa prihlasovať na príslušných spolkoch SČK alebo na kluboch KDK.
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
Prajem darcom krvi veľa zdravia a Božieho požehnania,nech sa im v novom roku 2009 darí a nech sa môžu zúčastňovať darovania krvi naďalej...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ja keby som mohla darujem krv už dva roky... Kedže ich ,,zákony,, ,že človek musí mať viac ako 50kg nespĺňam, maju smolu bohužial.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

aby som nezabudla, dostala som pozvánku na odovzdanie plakety, ale nakoľko som zmenila zamestnanie a nestihla som si to vybrať na pošte, tak celá sláva sa obišla bezo mňa :-)
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Dostali sme krásne červené ruže, bolo to milé.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Stina Pozri príspevok
Dostali sme krásne červené ruže, bolo to milé.
Si bola vo štvrtok na Mierovej
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
pasuliatko Pozri príspevok
Ja keby som mohla darujem krv už dva roky... Kedže ich ,,zákony,, ,že človek musí mať viac ako 50kg nespĺňam, maju smolu bohužial.
Nič si z toho nerob keď sa nebudeš stresovať zo svojej váhy ,tak priberieš a pôjdeš na krv. Roky máš ešte len pred sebou.Ahoj a papaj...
0 0
iiggii@azet.sk iiggii@azet.sk

iiggii@azet.sk je offline (nepripojený) iiggii@azet.sk

joj...aj na mna zabudli....sice to mala byt len bronzova (predsa len som z tych mladsich) ale uz pomaly taham na striebornu a stale nic
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

iiggii@azet.sk Pozri príspevok
joj...aj na mna zabudli....sice to mala byt len bronzova (predsa len som z tych mladsich) ale uz pomaly taham na striebornu a stale nic
Nič si z toho nerob, Ohlás sa na transfúzke a tam by ti mali dať vypísať papiere, ktoré sa odošlú tam kde treba :-)
0 0
iiggii@azet.sk iiggii@azet.sk

iiggii@azet.sk je offline (nepripojený) iiggii@azet.sk

Vsak som vypisoval ako cesky zandar ... na transfuzke to maju poznacene
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak sa zastav priamo na červenom kríži osobne
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
Niekedy naozaj je najlepšie priamo podať správu o priznanie na niektorú z plakiet priamo na červenom kríži,alebo keď sa vypisovala na transfúzke tak si to telefonom overte asi o ten nejaký týždeň či to tam zaslali. Teraz už je aj nárok za sto odberov na plaketu Kňazovického tak nezabudnite na to.
0 0
jozef antl jozef antl

jozef antl je offline (nepripojený) jozef antl

teraz pracujem
Tento rok slávime 90 výročie SČK na Slovensku tak všetci čo čakáte na oceňovanie /J.plak./tak to bude o to slávnostnejšie.Preto si radšej overte či vaše žiadosti sú tam kde majú byť,aby ste zas nepísali ,že vy ste to vypísali a nič sa nerobí.Prajem pekný deň a hodne zdravia lebo chrípka útočí a krvi je málo...
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

vcera som bol po 6 krat darovat krv co je k mojim 20 rokom myslim v pohode ale ked som pocul ludi ako rozpravali ze radsej pojdu darovat do rakuska za peniaze mi bolo zle......predsa nerobim to kvoli nejakemu gastracu
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

makiki Pozri príspevok
vcera som bol po 6 krat darovat krv co je k mojim 20 rokom myslim v pohode ale ked som pocul ludi ako rozpravali ze radsej pojdu darovat do rakuska za peniaze mi bolo zle......predsa nerobim to kvoli nejakemu gastracu
Gratulujem, ako k darovaniu tak aj k presvedčeniu.
0 0
vikitino vikitino

vikitino je offline (nepripojený) vikitino

ahojte chcem sa opytat , darovanie krvnej plazmy sa pocita ako za dva odbery krvi? alebo mam mylne info dakujem
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

darovanie krvnej plazmy sa počítalo za dva odbery, ale teraz mám taký dojem sa tieto odbery robia len na telefón, rovnako ako darovanie krvných doštičiek a iných separovaných zložiek krvi.
jo a mimochodom, dozvedela som sa, že sa uvažuje o ďalšom ocenení pre darcov krvi, ktorí už dosiahli aj Kňazovického plaketu a sú spôsobilí (počtom odberov) postúpiť do vyššieho levelu.
0 0
vikitino vikitino

vikitino je offline (nepripojený) vikitino

willma Pozri príspevok
darovanie krvnej plazmy sa počítalo za dva odbery, ale teraz mám taký dojem sa tieto odbery robia len na telefón, rovnako ako darovanie krvných doštičiek a iných separovaných zložiek krvi.
jo a mimochodom, dozvedela som sa, že sa uvažuje o ďalšom ocenení pre darcov krvi, ktorí už dosiahli aj Kňazovického plaketu a sú spôsobilí (počtom odberov) postúpiť do vyššieho levelu.
dakujem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja mám síce za sebou 15 odberov, ale o nejaké ocenenie so nežiadal - pre mňa je podstatné, že troška môjho prispenia pomohla niekomu inému - plakety, to je len papier, ale krv, tá sa zaplatiť nedá!
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať