Zavrieť

Porady

Krásne fotografie

Sú fotografie, na ktorých ja môžem oči nechať a s niektorými by som sa s vami chcela podeliť. Dúfam, že sa vám budú páčiť tak ako mne.
Naposledy upravil Fabiana : 19.01.10 at 19:38
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Niečo na spríjemnenie dnešného dňa ...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zdravím všechny z Brna Jsem zde nováček, proto se hned na začátku omlouvám, pokud udělám něco špatně, snad mi některá z vás poradí. Mám obrovské množství obrázků i prezentací, se kterými bych se s vámi ráda podělila, nevím však, jak sem obrázky a prezentace vložit. Zřejmě i můj příspěvek vložím na špatné místo, proto se omlouvám a prosím, zda mne někdo bude ochotný pomoct a poradit Díky všem sondaw
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

sondaw Pozri príspevok
Zdravím všechny z Brna Jsem zde nováček, proto se hned na začátku omlouvám, pokud udělám něco špatně, snad mi některá z vás poradí. Mám obrovské množství obrázků i prezentací, se kterými bych se s vámi ráda podělila, nevím však, jak sem obrázky a prezentace vložit. Zřejmě i můj příspěvek vložím na špatné místo, proto se omlouvám a prosím, zda mne někdo bude ochotný pomoct a poradit Díky všem sondaw
Vítame Ťa sondaw a neboj rýchlo sa naučíš všetko čo budeš potrebovať.
Prezentácie pripojíš: klikni na cituj napr. v tomto mojom príspevku a zobrazí sa Ti okno s hornou lištou ako v e-maily. Klikni na spinku hore - príloha a už to len vložíš. Treba dodržať veľkosť.
Fotky z inej www stránky vložíš takto: keď si na nejakej www stránke, odkiaľ kopíruješ obrázky, tak klikneš na ne pravým tlačidlom myši a vyberieš kopírovať adresu abrázka, pritom maj súbežne otvorených viac stránok a s obrázkami a aj PORADU a keď si skopiruješ tú adresu obrázka, tak sa prepneš do PORADY, do odpovede tej ktorej témy, klikneš na tento znak a dáš vložiť, potom klikneš na OK a máš to tam.
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zdravím tě Fabiana a děkuji za milé přivítání. Doufám, že se to opravdu všechno správně naučím a nebudu zde na obtíž, obrázků mám desetitisíce u sebe v počítači, postupně budu vybírat ty nejlepší a dávat je k dispozici pro vás všechny, jen ještě musím zjistit, jakou velikost mohu vložit a před vložením je upravit. Zatím zkusím přidávat některé z prezentací, podle tvého návodu. Moc děkuji a všechny zdravím
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

sondaw Pozri príspevok
Zdravím tě Fabiana a děkuji za milé přivítání. Doufám, že se to opravdu všechno správně naučím a nebudu zde na obtíž, obrázků mám desetitisíce u sebe v počítači, postupně budu vybírat ty nejlepší a dávat je k dispozici pro vás všechny, jen ještě musím zjistit, jakou velikost mohu vložit a před vložením je upravit. Zatím zkusím přidávat některé z prezentací, podle tvého návodu. Moc děkuji a všechny zdravím
Přidávám na uvítanou několik prezentací, bohužel ty nejkrásnější jsou větší než 4MB a nepodařilo se mi je sem poslat ani v ZIPu. Snad se vám bude těch několik prvních líbit
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 12:36
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zdravím všechny a přidávám některé ze své sbírky obrázků, každý den se pokusím přidat nějaké nové
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 12:36
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Na vysvetlenie tieto detičky sú urobené z marcipánu. Však sú chutnučké...
DESNUDOS01.jpg  
DESNUDOS02.jpg  
DESNUDOS03.jpg  
DESNUDOS04.jpg  
DESNUDOS06.jpg  

DESNUDOS07.jpg  
DESNUDOS08.jpg  
DESNUDOS09.jpg  
DESNUDOS10.jpg  
DESNUDOS11.jpg  

DESNUDOS12.jpg  
DESNUDOS 05.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať