Zavrieť

Porady

MRAVCE

mam jeden problem...asi niesom jediný, ale chcel by som sa vas spytat, ze ake mate skusenosti s mravcami v domacnosti konkretne v kuchyni ,popripade ako proti nim bojujete.
dakujem
Usporiadat
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Pri použit prášku do pečiva sa každý rok vrátia? Myslím v dome. Že sa vracajú do záhrady, resp. prichádzajú ine to je mi jasné.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

tutiola Pozri príspevok
Pri použit prášku do pečiva sa každý rok vrátia? Myslím v dome. Že sa vracajú do záhrady, resp. prichádzajú ine to je mi jasné.
Mne sa uz nevratili, ale byvam v rodinnom dome s to su mravce tie cierne, teda vonkajsie. S tymi bytovymi nemam skusenosti, tusim sa im hovori " faraoni ". Svokra ich mala v byte a museli deratizovat cely vchod, nic ine nepomahalo. Ja s tym praskom riesim tych klasickych mravcekov. Ono to vraj tak funguje, ze sa napapaju toho prasku do peciva a potom............praaaaask
Taky vyklad ucinku prasku do peciva som dostala ja
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Je to sice trochu mimo, ale deratizacia je hubenie hlodavcov (rat - krysa), hubenie hmyzu sa nazyva dezinsekcia, pripravky su dezinsekčné atd.
To len preto, ze ked bude niekto hladat firmy na nicenie hmyzu, tak sa moze stat ze deratizacna firma mu nepomoze, i ked vo vacsine pripadov sa zaoberaju aj touto cinnostou.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Dakujem, mas pravdu.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Faraoni sú červené mravce, aspon my sme ich mali v bytovke. V rodinnom dome mám čierne malé, medzi ktorými sú okrídlené. Uvidím ako to pôjde ďalej, ale po použití domčekov sa zatial neobjavili. Uvidím ako dlho. Keď sa objavia znova (dúfam že nie) vyskúšam prášok do pečiva.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

V dome som mala tiež mravcov, a aj takých s krídlami a tam zabrala soľ.
0 0
MajaZ MajaZ

MajaZ je offline (nepripojený) MajaZ

Neviete nahodou ako je to s domcekmi a domacimi zvieratami? Chovam fretky a pustam ich navolno po byte. Ak dam na mravce tie domceky, nebude to mat na zvery neblahy vplyv? Inak my sme skusali skoricu a klinceky - nepomohlo..mrchy male skarede. lepove pasy zatial funguju, aj ked ich obcas musim pretriet lepidlom na mysi.
0 0
Mima2012 Mima2012

Mima2012 je offline (nepripojený) Mima2012

Ahoj, chcela by som vas poprosit o radu ohladom lietajucich mravcov v spalni ktore si vytvorili hniezdo na garniži. Kupila som pripravok ciper a biolit. Zatial som použila biolit. Dá sa ich na dobro odtial odstranit? Nebudu sa tam vracat?Dakujem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Berte s rezervou:

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať