Zavrieť

Porady

PERLY NAŠICH MUŽOV

možno vám to už niekedy prišlo ako mail (ako práve mne), ale nedalo mi, nedať to sem, nech sa pobavia aj iní.....

nikoho nechcem uraziť..... ale keď už sú tu aj tie detské.......

1. Mala k nam necakane prist navsteva, v chladnicke vymetene a tak som
poslala svojho muza do hypermarketu nakupit. Vravim mu: "Drahy, v
kuchyni mas listocek, co mas kupit" a isla som chystat jedlo pre
navstevu. Sadol do auta, odisiel a za 15 minut telefon - prosim ta, ako
>mam kupit 250 gramov hladkej muky? Miesto listku (velkeho ako krava) s
nakupom, mi zobral recept na kolac, ktory som mala polozeny pri pocitaci
a on siel podla toho nakupovat.
>
>2. Ma pobavil, ked mi zobral v sprche peelingovy sprchovy gel (bol
lenivy si obehnut pre svoj) a vravi: Prosim ta, ako to tu mas dlho? Ved
je v tom nejaky piesok ci co, to je pokazene, nie?
>
>3. Moj syn bol na jesen so svojim otcom cez vikend na horach. Prisli a
ja sa pytam, co to ma syn na sebe? Otecko, ze vraj som mu asi kupila
nove teplaky, nie? Syn tak behal cely vikend vonku v pyzamovych
nohaviciach. V com spal, netusim.
>4. Je to uz davno, dcera bola v jaslickach. Otecko ju siel konecne po
prvy krat vyzdvihnut. Povedala som mu "Mala ma kyblicek".
>Pre nas zeny je samozrejme, ze sa jedna o znacku na skrinke s
oblecenim.
>Co myslite, ze hladal? Ano, samozrejme hladal kyblik, v ktorom ma dcera
oblecenie.
>
>5. On je detailista, presny matematik, ale je potrebne uplne presne
pomenovat polozku, ktoru chcete kupit, pretoze inak neprinesie nic.
>Tak napriklad "slahacku nemali". "Nemali? A pozeral si sa tam vedla
jogurtov?""Ano, pozeral, ale nemali. Mali tam len 12% a 18% smotanu na
slahanie, ale slahacku nie!" A nerob zo mna blbca!
>
>6. Moj muz len tak mimochodom vravi: Ja som ani nevedel, ze mame pracku
so susickou!
>Ja na to: no to teda nemame. On: no to je cudne, ja som vypral pradlo a
ked som ho vybral, tak bolo suche! No ale aj tak som ho zavesil na
balkon, aby preschlo!
>Ano, pradlo bolo suche, pretoze nepovolil vodu! Pracka teda neprala, on
vybral tie svoje smradlave a spinave ponozky a este ich zavesil na
balkon!
>
>7. Ja som nedavno mojho draheho nachytala, ako utiera prach na
televizore svojimi ponozkami. Na moj zdeseny vykrik reagoval slovami: No
co, aj tak sa budu prat...
>
>8. Moj muz isiel raz na sluzobku a miesto sprchovacieho gelu si vzal
moj kondicioner na vlasy. Ked som sa opytala, co s nim robil - vraj
umyval (aj vlasy) vraj mu bolo divne, ze to nepeni, ale asi vraj nejaka
novinka...
>
>9. Moj muz miluje tie sladke cokoladove a kokosove tycinky,
oplatky,bananky v cokolade atd. Pri nakupe ukladame vsetko do tasiek
piate cez deviate a doma to vyklopime a ukladame co kam patri. Manzel
bol iniciativny a sam zacal vybalovat nakup a svoje zamilovane tycinky
si odniesol do svojej zasuvky. Lenze sa mu k tym dobrotam primiesala aj
jedna mala nahradna kocka do WC, co sa dava do obalu a zavesi v
>zachodovej mise.
>Vecer pri telke pocujem ako vzdy typicke rozbalovanie a
sustanie,chrupnutie, cucanie a zrazu vyskocil z pohovky, rozsvietil a
zareval:
>Fuj, co to robia za hnoj, zase nejaka inovacia.... No skratka, mlsny
ako pes a uz nevie co by zozral.
>
>10. Bola som v porodnici a chcela som od manzela nech mi kupi balenie
neperlivej vody, prsne vlozky a toaletny papier. Dostala som balenie
mineralky, odlicovacie tampony a papierove kuchynske utierky.
>
>11. Uvarila som hrachovu polievku, dojedli sme ju a ja som napustila
vodu do hrnca, aby sa odmocil. Druhy den som prisla z prace neskor ako
manzel a pytala som sa ci ma hlad. Odpovedal, ze dojedol tu
polievku.......
>
>12. Manzel siel na sluzobku do Francuzska. Pytal sa ma, co by som
chcela ako darcek. A pretoze si radsej oblecenie, parfemy a sminky
kupujem sama, tak vravim: Napriklad nejaku pletovu masku na tvar.
>Rano pred odchodom ma budi:
>Prosim ta, ake mas cislo tvare?
>
>13. Vcera som kupila chlebove placky. Dala som ich do zasobnika na
chlieb a ked moj muz dostal hlad, na nieco by co spapal, prisiel za mnou
s tymi plackami a pyta sa "je toto na jedenie?" no a ja, prave v dobrej
nalade mu vravim "nie, to je novy toaletny papier" a on odpovedal "tak
preco to je medzi chlebom?"
Usporiadat
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Kedže neprší, boli sme včera donútení natiahnuť do záhrady hadice na polievanie.
Mali sme dve : 10 m a 25 m.
Ovidve sme vyrovnali a natiahli vedla seba.
Tú dlhšiu sme pripevnili na vodovod a pustili sme vodu. Druhú sme nechali voľne ležať na chodníku.
Ja som stála pri sude, do ktorého sme tú vodu napúšťali. Pretože to pomaličky tieklo, môj drahý hľadal na hadici prelomené miesto, ktoré by brzdilo vodu.
Po chvíľke, čo bol ticho a hľadal, som sa otočila a skoro na mňa priskočilo.
On obzeral tú hadicu, ktorá ani nebola pripojená na vodu a čudoval sa, že prečo to nejde, že v nej asi bude niečo strčené....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Môj drahý veľmi rád rozpráva. Bavili sme sa na návšteve o práčkach, že u nás v paneláku v pivnici sú dve staré a sused by chcel spraviť z jednej dve. Pozerám naňho a hovorím mu, zlatko asi z dvoch jednu a on na to, že tiež si musím všetko všimnúť...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
AlaNR Pozri príspevok
Kedže neprší, boli sme včera donútení natiahnuť do záhrady hadice na polievanie.
Mali sme dve : 10 m a 25 m.
Ovidve sme vyrovnali a natiahli vedla seba.
Tú dlhšiu sme pripevnili na vodovod a pustili sme vodu. Druhú sme nechali voľne ležať na chodníku.
Ja som stála pri sude, do ktorého sme tú vodu napúšťali. Pretože to pomaličky tieklo, môj drahý hľadal na hadici prelomené miesto, ktoré by brzdilo vodu.
Po chvíľke, čo bol ticho a hľadal, som sa otočila a skoro na mňa priskočilo.
On obzeral tú hadicu, ktorá ani nebola pripojená na vodu a čudoval sa, že prečo to nejde, že v nej asi bude niečo strčené....
Keby ste vzapeti po rozhodnuti, že ktorú z tych dvoch použijete, tu kratku hadicu vratili naspet (do pivnice, ci kde) taka situcia by sa neudiala. Urcite si manžela surila s tym zalievanim a celeho si ho doplietla.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
NIeeeeeeeeeee, tú druhú kratšiu sme chystali na to, aby sme ju po napustení suda, nadpojili na tú dlhšiu, pretože nám to nedočiahlo až na koniec záhrady, veďááá?
Juj, chlapi...
0 0
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

kupila som obycajnu skrinku v europamobli pod mikrovlnku - kym vymyslim nieco ine. Vysledok - suflik namontovany opacne (da sa vytiahnut na cca 5 cm), nakolko bocne steny nechceli sadnut, trieskal do nich kladivom (drevotrieskove - cim ich samozrejme pootlkal, az su cele osupane od dyhy) - pricom bolo treba nastavit spodnu uchytnu suciastku do urcitej polohy... no comment

a par takych dalsich veciciek - zasadne robi taketo veci, ked nie som doma, a obycajne to tak dopadne...
najhorsie je, ze si neda odo mna poradit, lebo "urob si to sama, ked mas na to skoly " - pritom som ekonom...
vzdala som to, mavnem rukou,
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Jéj Dari1, nie sú tí naši chlapi nejakí pokrvní príbuzní?
V téme PAT a MAT som minulý rok písala toto (a celkom to zapadlo aj do tejto témy):

Moj polovičák montoval skrinku - komodu s tromi dvierkami a jedným šuflíkom.

HneĎ prvé dvere pokazil, pretože šróbikmi prešiel až na čelnú stranu, takže na skrinke trčia štyri vyduté drevotrieskové dierky. Keď sa človek lepšie pozrie, vidí aj šróbiky sa lesknúť.... No ale na vine je výrobca, lebo dal dlhšie šróby, ako je hrúbka dverí.....Hlavne, že na ostatných dvierkach boli rovnaké šróby a tam sa už taká vec nestala, lebo to toľko nedoťahoval. To ma šlak triafal prvý krát.

Asi po 15 minútach skladania a vymenovaní pomaly všetkých orgánov a aj svätých, ma začal šľak triafať druhý krát.
Šuflíky sa teraz robia na takých kovových koľajničkách.
Neviem prečo, náš šuflík nie a nie nasadiť, stále to vypadávalo.
Keď som sa lepšie pozrela - vidím - koľajničky nielenže namontované hore hlavou, ale ešte aj pravá na ľavej a ľavá na pravej.

Keďže bol otec stolár a niekoľko skriniek som mala tú česť skladať s ním, aj som oľutovala, že som sa spoľahla na "šikovnosť" mojej polovičky.
Možno by som ju bola skladala dlhšie, ale aspoň by mi na nej nesvietili štyri ďubky po šrobikoch....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
U nás pri skladaní nábytku - ja čítam plániky a drahý montuje . A ide nám to skvele...
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

niečo podobné je aj u nás
stolík pod počítač nie je tak celkom ok
zadná strana je drevotrieskou von, leno "výrobca dal dierky na zlé miesta", a tak si manžel navŕtal po svojom no a tak to išlo drevotrieskou von, lebo vonkajšia strana bola ešte horšia...
ešte, že je to otočené k stene



" nikdy nehovor, že niečo nejde.....
vždy sa nájde nejaký blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to..."
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Ahoj.
Keď sme pred rokmi skrášlili dvierka na kuchynských skrinkách lakom (prestriekaním) , zapáčilo sa to manželkinej kolegyni. A kedže mala a má "šikovného" kutila Juraja , pustil sa do toho.Po čase (na návšteve u nich) som si pri pohľade oproti oknu pod uhlom všimol , že má na laku odtlačok novinového článku (asi ho mal podložený za dvierkami , aby nezastriekal aj iné .... a vetrík potvora mu to tam priklopil ..). Odvtedy ho volám Ďuro.

Ahoj
Ka Mil
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

Aj môjho manžela môžem priradiť k skupine mužov, ktorý majú neskutočne mlsný jazýček, tak môj drahý sa raz v noci vybral do chladničky bez toho aby si zapol svetlo v kuchyni aby ma nezobudil, keďže máme spálnu hneď pri kuchyni, vybral si z mrazničky nanuk, na obale boli snehové vločky a začal si ho vychutnávať, nie a nie sa dopátrať k jeho chuti, nanuk sa roztápal ale chuť bola neidentifikovateľná, tak ho odložil spať do mrazničky, ráno keď sa išiel sa na ten nanuk pozrieť zistil, že si v noci pochutnával na kuracích drobkoch - zmrazenej pečienke,srdci,krku.... malo to síce sladkastú chuť ale vďaka krvi, odvtedy radšej potme nemaškrtí.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Co mi zase tento moj clovek vyviedol,on je podstatou gazda a tak na upokojenie toho pudu chova sliepky. Ja mam zase rada v zahrade nejake zvlastnosti a tak minule mi jedna zakaznicka rozpravala o safrane, ze ho sadila a potom produkt susenia pouziva na ofarbenie cesta a tak som ju poprosila, ci by mi par sadeniciek nedoniesla. Bola taka mila, ze mi ich naozaj vo stvrtok aj doniesla a kedze vecer chodim na aerobic, tak som ich polozila na koniec kuchynskej linky a povedala som muzovi, aby nasiel miesto, kam ich zasadim. Ked som prisla domov, safranu nikde a ked som sa opytala muza, tak zjavne pobledol a nakoniec som sa dozvedela, ze si myslel, ze to je vnat z redkoviek a hodil ju sliepkam. Safran nebude.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

tetrisss Pozri príspevok
Co mi zase tento moj clovek vyviedol,on je podstatou gazda a tak na upokojenie toho pudu chova sliepky. Ja mam zase rada v zahrade nejake zvlastnosti a tak minule mi jedna zakaznicka rozpravala o safrane, ze ho sadila a potom produkt susenia pouziva na ofarbenie cesta a tak som ju poprosila, ci by mi par sadeniciek nedoniesla. Bola taka mila, ze mi ich naozaj vo stvrtok aj doniesla a kedze vecer chodim na aerobic, tak som ich polozila na koniec kuchynskej linky a povedala som muzovi, aby nasiel miesto, kam ich zasadim. Ked som prisla domov, safranu nikde a ked som sa opytala muza, tak zjavne pobledol a nakoniec som sa dozvedela, ze si myslel, ze to je vnat z redkoviek a hodil ju sliepkam. Safran nebude.
Možno budú farebné vajcia
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

tetrisss Pozri príspevok
Co mi zase tento moj clovek vyviedol,on je podstatou gazda a tak na upokojenie toho pudu chova sliepky. Ja mam zase rada v zahrade nejake zvlastnosti a tak minule mi jedna zakaznicka rozpravala o safrane, ze ho sadila a potom produkt susenia pouziva na ofarbenie cesta a tak som ju poprosila, ci by mi par sadeniciek nedoniesla. Bola taka mila, ze mi ich naozaj vo stvrtok aj doniesla a kedze vecer chodim na aerobic, tak som ich polozila na koniec kuchynskej linky a povedala som muzovi, aby nasiel miesto, kam ich zasadim. Ked som prisla domov, safranu nikde a ked som sa opytala muza, tak zjavne pobledol a nakoniec som sa dozvedela, ze si myslel, ze to je vnat z redkoviek a hodil ju sliepkam. Safran nebude.
Keď ma napadli tie vajcia, spomenula som si na jednu príhodu. Doma mám manžela, dvoch synov, švagra a k tomu donedávna bola aj svokra. S tou sme mali, čo sa kozmetiky týka, rovnaký vkus. Stačila nám Indulona. Môj manžel preto nemal ani poňatia aké tajomstvá ukrývajú všetky tie tégličky, fľaštičky a také tie pssss-pssss voňavky. Keď už sa naša, vtedy budúca, nevesta začala u nás nenápadne udomácnovať, ako prvé sa v kúpelni objavili práve tieto voňavé tlakové nádobíčka. Chystali sme na na poľovnícky ples a môj manžel chcel vylepšiť svoj imidž. Aby som nefrflala, že použil cudzie veci, potajomky sa vlúdil do kúpelne, odtiahol gumu a výdatne si postriekal svojho "pepíčka" lakom na vlasy . S pocitom, že pre seba urobil maximum, vybral sa na ples. Dobrý pocit mu však vydržal len do prvého tancovania. Na plese sme sa sa veru dlho nezdržali a kto ho videl odhádzať, myslel si, že mu do nohavíc spadol ježko. Kým sme prišli domov, skoro ho oskalpovali vlastné trenírky. Jeho komentár na kvalitu intim sprejov vám nemôžem poskytnúť, lebo by mi dal Richard na dva mesiace zaracha
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Kazu Pozri príspevok
Keď ma napadli tie vajcia, spomenula som si na jednu príhodu. Doma mám manžela, dvoch synov, švagra a k tomu donedávna bola aj svokra. S tou sme mali, čo sa kozmetiky týka, rovnaký vkus. Stačila nám Indulona. Môj manžel preto nemal ani poňatia aké tajomstvá ukrývajú všetky tie tégličky, fľaštičky a také tie pssss-pssss voňavky. Keď už sa naša, vtedy budúca, nevesta začala u nás nenápadne udomácnovať, ako prvé sa v kúpelni objavili práve tieto voňavé tlakové nádobíčka. Chystali sme na na poľovnícky ples a môj manžel chcel vylepšiť svoj imidž. Aby som nefrflala, že použil cudzie veci, potajomky sa vlúdil do kúpelne, odtiahol gumu a výdatne si postriekal svojho "pepíčka" lakom na vlasy . S pocitom, že pre seba urobil maximum, vybral sa na ples. Dobrý pocit mu však vydržal len do prvého tancovania. Na plese sme sa sa veru dlho nezdržali a kto ho videl odhádzať, myslel si, že mu do nohavíc spadol ježko. Kým sme prišli domov, skoro ho oskalpovali vlastné trenírky. Jeho komentár na kvalitu intim sprejov vám nemôžem poskytnúť, lebo by mi dal Richard na dva mesiace zaracha
Tak snaď teraz nedostanem zaracha ja, ale manžel mi tu práve pripomína staré " Když máš problém se svím p....m postříkej ho Lybar lakem"
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Kazu Pozri príspevok
Keď ma napadli tie vajcia, spomenula som si na jednu príhodu. Doma mám manžela, dvoch synov, švagra a k tomu donedávna bola aj svokra. S tou sme mali, čo sa kozmetiky týka, rovnaký vkus. Stačila nám Indulona. Môj manžel preto nemal ani poňatia aké tajomstvá ukrývajú všetky tie tégličky, fľaštičky a také tie pssss-pssss voňavky. Keď už sa naša, vtedy budúca, nevesta začala u nás nenápadne udomácnovať, ako prvé sa v kúpelni objavili práve tieto voňavé tlakové nádobíčka. Chystali sme na na poľovnícky ples a môj manžel chcel vylepšiť svoj imidž. Aby som nefrflala, že použil cudzie veci, potajomky sa vlúdil do kúpelne, odtiahol gumu a výdatne si postriekal svojho "pepíčka" lakom na vlasy . S pocitom, že pre seba urobil maximum, vybral sa na ples. Dobrý pocit mu však vydržal len do prvého tancovania. Na plese sme sa sa veru dlho nezdržali a kto ho videl odhádzať, myslel si, že mu do nohavíc spadol ježko. Kým sme prišli domov, skoro ho oskalpovali vlastné trenírky. Jeho komentár na kvalitu intim sprejov vám nemôžem poskytnúť, lebo by mi dal Richard na dva mesiace zaracha
Moja zena raz zabudla kabelku v SAD autobuse. Zistila si kedy bude autobus na stanici a zasla za soferom. Kabelku jej vratil, ale mal uplne cervene oci a strasne nadaval. Ona tam mala slzny plyn v sprayi...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Trochu odbočím od témy..ale toto s lakom mi niečo pripomenulo. Ako ešte mladá bola som na liečení a na izbe sme boli tri ženy. Ja asi v tej dobe 30 - ročná, jedna pani 40- ročná a jedna vyše 50..už sa tuším aj na dôchodok chystala. Tá vekove stredná tam už bola dva týždne, keď sme v jeden deň prišli my dve. Najstaršia pani si všimla ako sa tá stredného veku neustále fintí a nekončne veľa ráz prezlieka. Na druhý deň sme sa teda vybrali na nákupy...pani si kúpila sprej aj lak na vlasy. Oba mali rovnaké obaly...ružové tuším. V tej dobe zrovna veľký výber nebol. No a keď sme išli na večeru, vzala do ruky lak na vlasy a výdatne si nastriekala podpazušie...... Ešte dnes, keď beriem do ruky lak na vlasy, tak si na to spomeniem...Pani bola zábavná , nasmiali sme sa z toho že až.....dodnes si vymieňame pohľadnice.
0 0
baniz baniz

baniz je offline (nepripojený) baniz

pridám aj ja jednu perlu môjho muža. Keď už ťahal asi týždňovú šnúru v alkoholickom opojení, tak som s nim robila poriadok a vrešťala že dokedy chce ešte piť? A on nato:" Kedy budem piť, vtedy budem chcieť." čo už k tomu dodať aspoň viem na čom som.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

DanielaSĽ Pozri príspevok
Trochu odbočím od témy..ale toto s lakom mi niečo pripomenulo. Ako ešte mladá bola som na liečení a na izbe sme boli tri ženy. Ja asi v tej dobe 30 - ročná, jedna pani 40- ročná a jedna vyše 50..už sa tuším aj na dôchodok chystala. Tá vekove stredná tam už bola dva týždne, keď sme v jeden deň prišli my dve. Najstaršia pani si všimla ako sa tá stredného veku neustále fintí a nekončne veľa ráz prezlieka. Na druhý deň sme sa teda vybrali na nákupy...pani si kúpila sprej aj lak na vlasy. Oba mali rovnaké obaly...ružové tuším. V tej dobe zrovna veľký výber nebol. No a keď sme išli na večeru, vzala do ruky lak na vlasy a výdatne si nastriekala podpazušie...... Ešte dnes, keď beriem do ruky lak na vlasy, tak si na to spomeniem...Pani bola zábavná , nasmiali sme sa z toho že až.....dodnes si vymieňame pohľadnice.
Nedá mi zareagovať, aj keď tiež.
Moja babka (80r)sa chcela vyfintiť do kostola, a namiesto spreju si pod pazuchy nastriekala dedkovu penu na holenie. Strašne sa za to hanbila, dlho trvalo, kým sa nám s tým priznala...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
baniz Pozri príspevok
pridám aj ja jednu perlu môjho muža. Keď už ťahal asi týždňovú šnúru v alkoholickom opojení, tak som s nim robila poriadok a vrešťala že dokedy chce ešte piť? A on nato:" Kedy budem piť, vtedy budem chcieť." čo už k tomu dodať aspoň viem na čom som.
Odbieham vyleštiť oprskaný monitor A možno myslel na niečo iné.......ale aj tak by som chcela vidieť Tvoju reakciu . To musí vybuchnúť smiechom aj ten najrozzúrenejší človek.
0 0
SAIVI SAIVI

SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

mamminta ...no, dobre som sa pobavila na tvojom príspevku : ))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať